Şimdi Ara

Nedir bu melo düşmanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaraylıyım diyen adamlardan 10 kat daha fazla katkı verdi tüm şampiyonluklara sahadaki duruşunu geçiyorum neymiş klüple oynamış 10 yıldır takımı sömüren kan emiciler varken meloya mı sıra geldi profesyonel adamlar bunlar ömür boyu bizde kalacak değil daha iyi bir alternatif varken gitmek istedi olmayınca kaldı ne var bunda anlamıyorum neyse rakip taraftarları anlıyorum da cidden bizim taraftar garip geldi en azından takım adama benzedi şimdi biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Melo takımda ki herkesten fazla parayı hakediyor Muslera hariç. 5 alsın laf etmem en azından takımda ki bazı yerliler gibi içten pazarlıklı değil oynadığı sezonlardada canını dişine taktı her maç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet O'hara

Galatasaraylıyım diyen adamlardan 10 kat daha fazla katkı verdi tüm şampiyonluklara sahadaki duruşunu geçiyorum neymiş klüple oynamış 10 yıldır takımı sömüren kan emiciler varken meloya mı sıra geldi profesyonel adamlar bunlar ömür boyu bizde kalacak değil daha iyi bir alternatif varken gitmek istedi olmayınca kaldı ne var bunda anlamıyorum neyse rakip taraftarları anlıyorum da cidden bizim taraftar garip geldi en azından takım adama benzedi şimdi biraz

melo düşmalığı değilde melo ile kendilerini temize çıkarma derdi var.

yıllardır kendi oyuncularının çirkefliklerini melo yu bahane ederek örtmeye çalıştılar halen de yapıyorlar.

emrenin maçlarda defalarca ana avrat küfürlerini

volkanın her türlü saha içi dışı pisliklerini

canerin bir türlü kırmızı görmeyen tekmelerini v.b

bişz ne zaman söylesek hep sizde de melo var dediler de halbuki adamın agresif futbol harici

ne küfrü var

ne seni evinden aldırtırım bak diye birilerine tehdidi var

ne yerde yatan adamı kasten ve bilerek defalarca tekmelediği var.

boş ver. şu an melo gitmiyor diye en çok üzülen fenerlilerdir. futbol olarak ne topalı ne meirelesi ne souza sı ne ozanı biri bile melo ya yakın bile değil. onun için bu sene bolca sataşacaklar yine :)))

• Melo gitmedi ya ondan bu düşmanlık

Melo gidiyor haberleri çıkınca oh be kurtulduk diyen doluydu burada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balik hafizalilar cunku.

4 yilda bu adamin Galatasaray'a verdigi emegi yillardir bu kulubun ekmegini yiyen guncel ya da gecmiste cok ama cok az oyuncu verebilmistir.

Tutturmuslar bir buyukluk. Bakin bu kafasan dolayi bu takim tarihinde cok cekmistir. Yarin birgun bu zihniyet Sneijder'e de ayni muameleyi yapar.

Bu zihniyet yuzunden yillarca GS yoneticileri oyuncuya fazla para vermeyip tepki gormemek icin masa gibi kullanmislar bu zihniyeti. Yeter artik medyanin oyununa ve rakip taraftarin gazina gelmeyin.

• melo sütten çıkmış ak kaşık değil ülkeye yeni gelmiş gibi davranmayın.
    her sezon transfer pazarlığı, sahadaki taşkınlıkları, saha dışı olayları yeter antipati toplamasına.
    bu kadar da kör olmayın sırf rakip takımları kızdırıyor diye sorunları görmezden gelinemez bu fanatikliktir.
    melo kalsın ama futboluyla kalsın karakteriyle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

melo sütten çıkmış ak kaşık değil ülkeye yeni gelmiş gibi davranmayın.
    her sezon transfer pazarlığı, sahadaki taşkınlıkları, saha dışı olayları yeter antipati toplamasına.
    bu kadar da kör olmayın sırf rakip takımları kızdırıyor diye sorunları görmezden gelinemez bu fanatikliktir.
    melo kalsın ama futboluyla kalsın karakteriyle değil.

sahada içi taşkınlık örneği verir misin?

misa: rakip td ye ana avrat küfrü var mı?

hakeme tükürme?

millettin tepesine atlama?

penaltı noktası deşme? v.b?

saha dışına hele ne örnek vberecen merak ettim.

misal: milleti evden aldırtırım seni diye tehdit mi etti bu adam?

gidip gemilerde silahlı kavgaya mı karıştı?

salak saçma basın açıklaması mı yaptı?

melo agresif ve karakter olarak bizce hoş akrşılanmayan biri olabilir saha içinde ama melo nun 10 katı rezilleri baş tacı yapğan ahmaklar da konuşmasınlar.

• saha içine dünya örnek verilir pek çok sarısı kırmızısı atlanıyor emreyle kakışmaları ilk akla gelen örnek volkanla vs.
    saha dışında riera olayı ilk akla gelen örnek.
    emreyle volkanda aynı terane sabriyi de katabiliriz.
    emrenin bileti kesildi zaten.

misal selçukla meloyu yanayana koy aradaki fark bariz belli olur.
    melo normal biri değil taraftara iyi oynuyor TRyi çözmüş, işini biliyor.
    melo gibi kedilerin hayatta sırtı yere gelmez bu gerçek.
  • Çünkü 1.5-2 senedir adam gibi futbol oynamıyor. Her sene başında gidicem diye kapris yapıp sonra birden en büyük Galatasaraylı'ya dönüyor, herkes de unutuyor gitmeye çalıştığını. Bazı oyunculara olan duygusal bağlar kötü oynadıklarını görmenizi engelliyor ve bu duygusallık futbolcuların gerektiğinden 2-3 sene fazla takımda kalmasına neden oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet O'hara

Galatasaraylıyım diyen adamlardan 10 kat daha fazla katkı verdi tüm şampiyonluklara sahadaki duruşunu geçiyorum neymiş klüple oynamış 10 yıldır takımı sömüren kan emiciler varken meloya mı sıra geldi profesyonel adamlar bunlar ömür boyu bizde kalacak değil daha iyi bir alternatif varken gitmek istedi olmayınca kaldı ne var bunda anlamıyorum neyse rakip taraftarları anlıyorum da cidden bizim taraftar garip geldi en azından takım adama benzedi şimdi biraz

melo düşmalığı değilde melo ile kendilerini temize çıkarma derdi var.

yıllardır kendi oyuncularının çirkefliklerini melo yu bahane ederek örtmeye çalıştılar halen de yapıyorlar.

emrenin maçlarda defalarca ana avrat küfürlerini

volkanın her türlü saha içi dışı pisliklerini

canerin bir türlü kırmızı görmeyen tekmelerini v.b

bişz ne zaman söylesek hep sizde de melo var dediler de halbuki adamın agresif futbol harici

ne küfrü var

ne seni evinden aldırtırım bak diye birilerine tehdidi var

ne yerde yatan adamı kasten ve bilerek defalarca tekmelediği var.

boş ver. şu an melo gitmiyor diye en çok üzülen fenerlilerdir. futbol olarak ne topalı ne meirelesi ne souza sı ne ozanı biri bile melo ya yakın bile değil. onun için bu sene bolca sataşacaklar yine :)))

Yuh . Adam fblilere demis ama aynisini kendi yapmis. Fbli oyuncular ustunden meloyu aklamis. Meloda sutten cikmis ak kasik ya yersen. Bu adam degil mi daha ilk geldigi sezon takim arkadasini soyunma odasina kapatip doven ? Bu olay bile yeter baska birsey yapmasina gerek yok. Ki tek vukuati bu olsa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.