Şimdi Ara

Neden windows phone. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar granti içerisinde olan telefonlar var. Sırf bu ihtimal için eindows phone dan vazgeçmek istemiyorum. Zaten bütçem düşük olduğu için 600 tl lik androidler çöp.

@e-Militarist bütçem düşük diyorum ıphone 7 yi geçtim birde 128 gb lik al diyorsun hocam zaten ilk akıllı telefon denryimim olacak ve buna windows phone ile başlamak istiyorum. Uzun süre nokia c5 kullandım zaten

Telefonum yarın geliyor bakalım. Gm discover yi iade aldılar parasınıda yatırdılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ -- 3 Ekim 2016; 17:10:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ

O kadar granti içerisinde olan telefonlar var. Sırf bu ihtimal için eindows phone dan vazgeçmek istemiyorum. Zaten bütçem düşük olduğu için 600 tl lik androidler çöp.

@e-Militarist bütçem düşük diyorum ıphone 7 yi geçtim birde 128 gb lik al diyorsun hocam zaten ilk akıllı telefon denryimim olacak ve buna windows phone ile başlamak istiyorum. Uzun süre nokia c5 kullandım zaten

Telefonum yarın geliyor bakalım. Gm discover yi iade aldılar parasınıda yatırdılar

550 de var orada. 540'a göre tam bütçelik. İphone pahalı geliyorsa 540'a nazaran hem daha uzun süreli destek hem de performans açısından 550. 540 alacağına 550 al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Pişman olman icin sana 2 hafta veriyorum. Aldiktan sonra konuşuruz burada. Neden pisman olacakmışım dersen bir ara uzun uzun liste yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de butçe kısıtlıydı. Gittim 535 aldım. Bana göre parasını hak eden bir telefon. İlk çıkanlarda dokunmatik sorunu çok varmış ama bana denk gelmedi. Düşük konfigurasyonlu android yerine lumianın sizi daha az sinir edeceğini düşünüyorum.

• Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim,olumlu ve olumsuz izlenimlerini burda paylaşmanı bekliyorum
  • 600TL ye gm4g var,lenovo k5 var,zte v7 lite var uzar gider.600TL bandında bile android cephesinde f/p ürünleri var.
  • @Nightwing

Telefonu aldım ve şuan telefondan yazıyorum.bir hafta kullanacağım o zaman bende yorum yaparım.

@HLLBN
    Yok hocam yok.Giriş seviyesi androidler ÇÖP.Ayrıca telefonu 450 tl ye aldım.

@E.YzR
    Şuanlık memnunum ilk akıllı telefonunu eline alan biri olarak tabiiki kamerasını çok beğendim.Bakalım öğrenmeye çalışıyorum.

• 600tllik Androidler artık kasmıyor dandik bir samsung telefon için söylüyorum bunu diğerlerini siz düşünün.
    Düşük bütçede wp iyidir ama android bu seviyeye gelmişken ben olsam 2 kere değil 200 kere düşünür öyle alırdım.

3 yıllık wp macerama son vermek üzereyim bende. Bir daha asla bulaşmam o kadar net söylüyorum isterse iOS'u geçsin ben almam.

Wp alışana kadar güzel gelir ilk 2-3 ay çok seversiniz sonra sıkılırsınız ama yine de bırakmazsınız, 1. senesi dolmak üzereyken aldığınıza pişman olup sövmeye başlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 4 Ekim 2016; 20:06:16 >
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Hepiniz farklı şeyler söylüyor halbuki hepiniz aynı işleri sistemi kullanıyorsunuz.Bence bu tarz yorumlar yapmanızın sebebi hepinizin beklentisinin farklı olması

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ

Hepiniz farklı şeyler söylüyor halbuki hepiniz aynı işleri sistemi kullanıyorsunuz.Bence bu tarz yorumlar yapmanızın sebebi hepinizin beklentisinin farklı olması

Benim beklentilerim gayet basitti aslında dediğim gibi ilk senesi dolmadan önce çok memnundum ama akıllı telefon diye alıyoruz bunları mağazaya giriyoruz o yok bu yok birşey popüler oluyor bize geç geliyor yada hiç gelmiyor.
    Sonra W10 deyip beklentileri ne varsa arttırdılar ortaya 950xlde bile rezil çalışan bir sistem çıktı. Daha sonra güncellemelerle iyileştirildi belki ama bir kere adı çıktı kasıyor ve çöp diye kim gidip alır ki.
    Zaten birde güncelleme kazığı var ki hiç sormayın. Lumia 735ler 830lar bile W10 ile kasıyor bu kadar şeyden sonra ben tekrar Wp almaya cesaret edemem gider ucuza bi android alırım 4.4 ve sonraki sürümlerle kutudan çıkan en düşük seviye androidler bile kasmıyor artık.
    Ms uygulamalarıyla dolu play store ve app store işine daha girmedim şuan elimdeki android tablette play store'da Microsoft diye aratsam her türlü ms uygulaması çıkıyor ve masada duran wp telefonumdaki uygulamalardan daha hızlı ve sorunsuzlar (w10daki onenote uygulamasında 3 aydır i harfi çalışmıyor).

ilk akıllı telefonun olduğu için sana güzel gelebilir bu normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin ol bir süre sonra bence daha çok uygulamaya ihtiyacın olacak ve bu nedenle mağdur olacaksın bence ya az daha birikim yapıp android telefon alıcaksın ya da windows a boynunu eğerek alacaksın

• Nightwing kullanıcısına yanıt
    e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Şuan da kullanıyorum.
    Win 10 redstone 1 güncellemesi var.
    540 larda çabukısınma oluyormuş o durum bende de var ancak pek rahatsız etmiyor.

Şarjı bir gunu çıkarıyor(az gelebilir ancak bana yetiyor) Güncellemeden dolayı olabilir veya normal de olabilir.

Pek fazla oyun oynamıyorum.Mağazada zaten dolaşmadım bile hemen ihtiyacım olan uygulamaları indirdim.en çok kullandığım özellik çift dokunarak açma özelliği.

Şuan tek sorun ısınma ancak normal veya güncellemeden dolayı galiba sorun.

Şuanlık mutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ -- 13 Ekim 2016; 21:06:20 >
  • OTG sadece hali haIihazırda W10 ile gelen modellerde var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    321 nolu sürümü yükledin mi ?
  • Yok hayır.Zaten az önce gördüm guncellemeyı yüklesem mi bilmiyorum.
    Sorun felan olyştururmu

yüklemelisn.çünkü batarya durumu çok iyi
  • Neden Windows Phone alınır bilmiyorum daha önce hiç almadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkpower2000

Neden Windows Phone alınır bilmiyorum daha önce hiç almadım.

Buraya neden yazıyorsun o zaman madem bilmiyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: darkpower2000

Neden Windows Phone alınır bilmiyorum daha önce hiç almadım.

Buraya neden yazıyorsun o zaman madem bilmiyorsun ?

Bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.