Şimdi Ara

Neden windows phone.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilk akıllı telefonumu alacağım.

Bütçem çok düşük ilk önce gm discovery aldım sonra iade ettim şimdi lumia 540 alacağım inş.

Gm discovernın çok fazla donanımsal sorunu felan varmış.

Sizce neden lumia?

Birde windows 10 ile otg desteği gelmiş sanırım youbteda videolar var bu doğtumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ana ekran, cihazın şıklığı ve uzun sure dayanması olumlu yanları denebilir,uygulamaları kontrol edin lütfen,sizin için mağazada olan uygulamalar yeterliyse almanızı öneririm,sonradan mağazadan dolayı çok fazla sıkıntı yaşayan oldu bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ

Arkadaşlar ilk akıllı telefonumu alacağım.

Bütçem çok düşük ilk önce gm discovery aldım sonra iade ettim şimdi lumia 540 alacağım inş.

Sizce neden lumia?

Birde windows 10 ile otg desteği gelmiş sanırım youbteda videolar var bu doğtumu

wp telefon kendi adıma tavsiye ederim ama wp10'lu bir cihaz almanı önerirm...

ayrıca uygulama konusunda arkadaş haklı.. sana ne lazım ilk önce onu kontrol etmelisin...
  • İnternet kullanımı face insta whatsapp benim için yeterli.
    Anfak 535 kullanan bir arkadaşım intednete girince sayfaları çok büyük ve düzensiz gösyeriyor demişti. Yani siteler android için ayarlı gibi birşey söylemişti. Bu ne derece doğru. Mesela hastaneden randevu felan alırken bazı sorunlar oluyormuş.

Ayrıca aldığım zaman win 10 güncellemesi yapmayı düşünüyorum.

Birde garanntide sorun çıkarmı. Yani distribütör garantili ve mıcrosoft markalı telefon. Bozulduğu zaman değişimmi yapıyorlar

• Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ kullanıcısına yanıt
    Gireceğin sitelerden bi kaç tane yazar mısın ? Kontrol edelim. Şahsen o dediğin büyüklüğü ben hiç görmedim

Şuan Microsoft garantiye hangi teli yollarsan yolla genel olarak 640xl veriyor,o konuda için rahat olsun

• Mesela hepsiburadayı açınca android deki gibi tam ekran depilde çok yaklaştırılmış bir şekilde gösteriyor. Hani küçük bir şeyi görmek için zoom yaparsın ya o şekilde

• Birde fatura fiyatına göre veriyorlarmış sanırım. Mesela bemim ki 450 tl

http://i.hizliresim.com/bypOGm.png

Evet ama çoğu zaman bu durum geçerli olmuyor. Mesela 1520si bozulanada 640xl gönderdikleri oluyor. Ayrıca ekran fotosunu paylaştım şimdi bakabilirsin nasıl göründüğüne. Başka kontrol etmemi istediğin site varsa soyleyebilirsin

• Eyvallah kardeşim sağolasın içim rahatladı. Dün gm discoverui hepsiburadaya iade ettim inş. Sorun çıkmazsa para geldikten sonra lumia 540 ta karar kıldım bir hafta içerisinde alacağım.
    600 tl lik androidlere taş çıkartıyor lumia 540.Çok araştırdım inşallaha beğenirim.

Peki sen ein 10 mu kullanıyorsun. Bende güncellemeyi yapsam direk en son güncelleme gelecek değil mi? Şimdiki güncellemede sorun yoktur umarım

Ben tam bi windows canavarıyım kullandığım modelleri soyluyorum. 925,620,820,630 ve daha bir ay once kadar 830 aldım. W10dan gayet memnunum.

• Bir problem çıktığı zaman ilk sana danışacağım teşekkürler.

Ne demek her zaman,önemli değil

• Hadi hayırlı olsun :)

• Eyvallah

• quote:

Bir problem çıktığı zaman ilk sana danışacağım teşekkürler.

Microsoft lumia projesini sonlandırıyor. Geçen ay son lumia 950'nin üretimi ile lumia telefonların üretimi durdu. Destek aniden kesilebilir, şimdiden sizi uyarayım. Paranızı boşu boşuna Microsoft'un desteğini keseceği telefonlara yatırmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sizce neden lumia?

540'ı geç.

Alacaksan ya 550, 650, 950 (+XL) bunlardan birini al windows kullanmak istiyorsan ya da iphone 7 plus 128 gb ile note 7 al.

• Bence en iyisi 520..
    Bu mesaja eklenen görseller:

Neden windows phone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 3 Ekim 2016; 12:18:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Sizce neden lumia?

540'ı geç.

Alacaksan ya 550, 650, 950 (+XL) bunlardan birini al windows kullanmak istiyorsan ya da iphone 7 plus 128 gb ile note 7 al.

Adam bütçem düşük demiş önerdiklerine bak.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.