Şimdi Ara

NEDEN VOLKSWAGEN (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
5
Favori
31.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O dersleri sen çalış. Ders çalışma yaşını bırakalı 20 küsür yıl oluyor. Haydi canım, 3. sınıf öğrencisiymişsin esas derslerini çalış da okulunu bitir. Savunma yapmaya ihtiyacım yok. Savunma yaptığım da yok. Görmüş geçirmiş biriyim. Bir yerlere gelmiş, bir hobisi olan ve bir mesleğe sahip, mesleki anlamda da bir yerlere gelmiş biriyim. Hayatın acısını da yaşamış, ölümü bile iki canını kaybederek yaşamış biriyim. VW EN İYİSİDİR, DEVAM EDİN. BU TİP BOŞ İŞLERLE ANCAK SİZLER GİBİ ÇOCUKLAR UĞRAŞIR. Neticede hepsi aynı yolu gidiyor. Hepsinin deposu litresi 4 küsür lira olan benzinle doluyor. Gerisi teferruat.

Son olarak ; bir yerlere VW logosu konsa gidip onu bile alırsınız.

VW'ye ulaşamamakmış veya senin tabirinle RENO sahiplerinin VW'ye ulaşamamasıymış. Buna varya bir yerlerimle gülüyorum resmen. Full paket FLUENCE alan adam Jetta'da alır pekala. Bu tamamen zevk ve tercih meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 24 Mart 2011; 13:04:34 >

• Abi ne diye tartışıyosunuz anlamıyorum ki Benim için VW üniversite yıllarımda ki hayalim olduğu için VW (GOLF)
  • beyler lütfen diyorum artık birbirnize hakerti bırakın birisi demiş doğuş otunun k.... oturmam nasıl bir cümledir ya bu zorklamı satoyorlar size bu vw almayın kardeşim beğenmiyorsanız
    BENİ BİLEN BİLİR HEP VW ELEŞTİRDİM AMA SADECE PAHALI OLDUĞU İÇİN BAŞKA BİR SEBEPTEN DOLAYI DEĞİL NEYMİŞ CLİODA DİREKSİYON ALTI KUMANDA VARMIŞ VW YOK NE OLCAK ŞİMDİ KÖTÜ ARABAMI KONFOR VAR GÜVEN VAR KALİTE VAR DAHA NE OLSUN PEJO FORMUNDA 508 LE RENO FORMUNDA LATİDUDEYLE PASSATI ELEŞTİRENLERE BEN GEREKLİ CEVABI VERDİĞİME İNANIYORUM BIRAKIN YA ARTIK VW ARABA KIYASLAMAYI YAPAMIYORLAR RAKİP CİTOREN C4 LE GOLF KIYASLIYOR C4 ÜN HERYERİ ARABA OLSA ANCAK YARIM GOLF EDER BİRİSİ C5 PASSATDAN DAHA İYİ DEMİŞ NESİ İYİ ALLAH AŞKINA YA BAKIN NET KONUŞUYORUM GÜVENLİK KALİTE KONFOR OLARAK VW TEK RAKİBİ VAR PARASI HARİÇ SADECE SKODA OCTAVİA VE SUPER B GERİSİ HEP TIRI VIRI NE 508 NEDE LATİDUDE PASSATA RAKİP OLMAZ CİTROENİ HİÇ KAYLE BİLE ALMIYORUM GELELİM MEGANE HB CİTROEN C4 GOLF KIYASLAMASINA GOLF BİR FONEMİNDİR ARTIK BUNU KABUL EDİN SUSUN BENCE
    NEDEN VW
    TEK CEVAP VAR KALİTESİ DAHA BİRŞEYE GEREK YOK SANIRIM

• Bu konu çok sevimsiz ve seviyesiz bir duruma son sürratle ilerliyor...
    O kadar tartışılacak ama sonucuna baktığınızda koskoca bir sıfır olacak..
    Boşu boşuna zaman harcamayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

beyler lütfen diyorum artık birbirnize hakerti bırakın birisi demiş doğuş otunun k.... oturmam nasıl bir cümledir ya bu zorklamı satoyorlar size bu vw almayın kardeşim beğenmiyorsanız
    BENİ BİLEN BİLİR HEP VW ELEŞTİRDİM AMA SADECE PAHALI OLDUĞU İÇİN BAŞKA BİR SEBEPTEN DOLAYI DEĞİL NEYMİŞ CLİODA DİREKSİYON ALTI KUMANDA VARMIŞ VW YOK NE OLCAK ŞİMDİ KÖTÜ ARABAMI KONFOR VAR GÜVEN VAR KALİTE VAR DAHA NE OLSUN PEJO FORMUNDA 508 LE RENO FORMUNDA LATİDUDEYLE PASSATI ELEŞTİRENLERE BEN GEREKLİ CEVABI VERDİĞİME İNANIYORUM BIRAKIN YA ARTIK VW ARABA KIYASLAMAYI YAPAMIYORLAR RAKİP CİTOREN C4 LE GOLF KIYASLIYOR C4 ÜN HERYERİ ARABA OLSA ANCAK YARIM GOLF EDER BİRİSİ C5 PASSATDAN DAHA İYİ DEMİŞ NESİ İYİ ALLAH AŞKINA YA BAKIN NET KONUŞUYORUM GÜVENLİK KALİTE KONFOR OLARAK VW TEK RAKİBİ VAR PARASI HARİÇ SADECE SKODA OCTAVİA VE SUPER B GERİSİ HEP TIRI VIRI NE 508 NEDE LATİDUDE PASSATA RAKİP OLMAZ CİTROENİ HİÇ KAYLE BİLE ALMIYORUM GELELİM MEGANE HB CİTROEN C4 GOLF KIYASLAMASINA GOLF BİR FONEMİNDİR ARTIK BUNU KABUL EDİN SUSUN BENCE
    NEDEN VW
    TEK CEVAP VAR KALİTESİ DAHA BİRŞEYE GEREK YOK SANIRIM

Yorumuna katılıyorum arkadaşım.

Şu VW'yi eleştirenler savunucularına da fanatik diyen arkadaşlar. Her şeyi unutup bana şu sorunun cevabını versinler:

Volkswagen fiyatlarını Renault ayarında tutarsa ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 24 Mart 2011; 13:16:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Şu VW'yi eleştirenler savunucularına da fanatik diyen arkadaşlar. Her şeyi unutup bana şu sorunun cevabını versinler:

İKİSİNİ DE ALMAM!!!! YA GİDİP FORD FOCUS ALIRIM YA DA GİDİP HONDA CIVIC ALIRIM.

AMA YOK İLLA Kİ İKİSİ ARASINDAN BİRİNİ SEÇECEKSİN DİYORSAN DA HANGİSİNİ BEĞENİRSEM ONU ALIRIM. O GÜN HANGİSİ İÇİME SİNERSE ONU ALIRIM. HERKEZ VW KULLANACAK DİYE BİR KURAL YOK DEĞİL Mİ. AMA BU CEVAP DA SENİ KESMİYORSA; EĞER BUNDAN İKİ KASA ÖNCE Kİ PASSAT VE JETTA ÖNCESİ BORA KALİTESİNDEYSE VW ALIRIM. AMA MAALESEF 2011 MODEL YENİ KASA JETTA OLSUN PASSAT OLSUN O KALİTEDEN UZAKLAŞMIŞ OLDUĞUNDAN RENÖ ALIR GİDERİM!!!. RENO'NUN DA YA MEGANE HB SİNİ YA DA SPORT TOURER OLAN VERSİYONUNU TERCİH EDERİM.

CİHANAIR ; OKUDUĞUNU ANLAMAMIŞSIN. BEN TUTUP CLIO VW'DEN İYİDİR DEMEDİM. SİZLERİN BEĞENMEDİĞİ TENEKE ÜRETİMİ YAPAN FİRMA, O DÖNEMLER ÇOĞU ARABANIN ÜST SEGMENT MODELİNDE BİLE OLMAYAN VE HATTA OLSA DA OPSİYONEL OLARAK SUNULAN EN BASİT BİR DONANIM OLAN DİREKSİYON ALTINDAN KUMANDAYI STANDART SUNUYORDU DEDİM.

VE SEVGİLİ MURAD ABİ'NİN (MURADOVSKY) HATIRINA SUSMAYI TERCİH EDİYORUM. KENDİSİ FİKİRLERİ İLE, YORUMLARI İLE, KİŞİLİĞİ İLE SEVİP SAYDIĞIM BİR ABİMDİR. YAŞ OLMUŞ 36, SİZ GENÇLERLE BAŞ EDECEK KADAR ENERJİK VE BİLGİN DEĞİLİZ, AFFOLA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkcad34 -- 24 Mart 2011; 13:30:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

quote:

İKİSİNİ DE ALMAM!!!! YA GİDİP FORD FOCUS ALIRIM YA DA GİDİP HONDA CIVIC ALIRIM.

AMA YOK İLLA Kİ İKİSİ ARASINDAN BİRİNİ SEÇECEKSİN DİYORSAN DA HANGİSİNİ BEĞENİRSEM ONU ALIRIM. O GÜN HANGİSİ İÇİME SİNERSE ONU ALIRIM. HERKEZ VW KULLANACAK DİYE BİR KURAL YOK DEĞİL Mİ. AMA BU CEVAP DA SENİ KESMİYORSA; EĞER BUNDAN İKİ KASA ÖNCE Kİ PASSAT VE JETTA ÖNCESİ BORA KALİTESİNDEYSE VW ALIRIM. AMA MAALESEF 2011 MODEL YENİ KASA JETTA OLSUN PASSAT OLSUN O KALİTEDEN UZAKLAŞMIŞ OLDUĞUNDAN RENÖ ALIR GİDERİM!!!. RENO'NUN DA YA MEGANE HB SİNİ YA DA SPORT TOURER OLAN VERSİYONUNU TERCİH EDERİM.

CİHANAIR ; OKUDUĞUNU ANLAMAMIŞSIN. BEN TUTUP CLIO VW'DEN İYİDİR DEMEDİM. SİZLERİN BEĞENMEDİĞİ TENEKE ÜRETİMİ YAPAN FİRMA, O DÖNEMLER ÇOĞU ARABANIN ÜST SEGMENT MODELİNDE BİLE OLMAYAN VE HATTA OLSA DA OPSİYONEL OLARAK SUNULAN EN BASİT BİR DONANIM OLAN DİREKSİYON ALTINDAN KUMANDAYI STANDART SUNUYORDU DEDİM.

VE SEVGİLİ MURAD ABİ'NİN (MURADOVSKY) HATIRINA SUSMAYI TERCİH EDİYORUM. KENDİSİ FİKİRLERİ İLE, YORUMLARI İLE, KİŞİLİĞİ İLE SEVİP SAYDIĞIM BİR ABİMDİR. YAŞ OLMUŞ 36, SİZ GENÇLERLE BAŞ EDECEK KADAR ENERJİK VE BİLGİN DEĞİLİZ, AFFOLA.

Estafirullah saygılar..

Bora kullanıcısı olarak bu yoruma katılılırım hatta en başta da Jetta'yı eleştirmiştim. Görünürde zevkli olan bu konuları germeye hiç gerek yok. Eğer yanlış bir ifade kullandıysam bunu da "densizlikle" ifade edilmesi hiç hoş olmadı. Eleştrilere her zaman açığım yanlış bir tabir kullandıysam da bunu doğru bir üslupla bana anlatılmasını ve yanlışımın düzeltilmesini de büyüğümden beklememin hakkım olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 24 Mart 2011; 13:36:42 >

• Forumdaki markacılık almış başını gitmiş. Benim düşüncem herkes kendi maddi durumu ve araçtan beklediklerini göz önünde tutarak kendilerine en mantıklı gelen tercihi yaparlar. Ve kimsede kimsenin tercihine ve yorumuna laf edemez.
    Benim arabam imzamdaki 2009 model toyota auris benzinli 1.6 comfort modeli. Şimdi VWci arkadaşlar diyecek ki benim golfüm daha güzel.Kendilerince doğrudur hatta bana göre de daha güzeldir. Ama ben arabamı ÖTV indiriminde 31.000 TL 'ye aldım. 2005 2006 model golf alınabiliyordu o zamanlar. HA şimdi gidip 60.000 TL civarına dizel golf DSG alırmıyım ben almam. Ama alan arkadaşada tuhaf yorumlarda bulunmam.

Gelelim neden VW? Eğer fiyatlar ortalama 3.000 TL, 4.000 TL civarı düşse bence Fiyat / Performans olarak çok iyi bir araba olur. Ama bir toyota sahibi için bile VW artıları tabiki vardır. C sınıfı hb sever birisi olarak Golf efsanedir, DSG sorun çıkarmazsa rahatlıktır, TSI turbo arızası vermezse bazmasan az yakan basarsan kaçan motordur.

• Tekkral 34,

"Reno kullanıcıları vw ulaşamadığı için reno alıyor." sözünüzü düzeltmenizi bekliyorduk ama siz bunu yukarıdaki mesajınızda tekrarlamış ve ders konusu olarak sunmuşsunuz.

Örneğin, 70.000 TL vererek reno alan birisi vw'nin hangi modeline ulaşamadığı için bu aracı tercih ediyor.
    Söylenen sözleri düzeltmek büyük bir erdemdir. Sonuçta insanız ve insanlar araçlardan daha da değerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huorpalantir

Forumdaki markacılık almış başını gitmiş. Benim düşüncem herkes kendi maddi durumu ve araçtan beklediklerini göz önünde tutarak kendilerine en mantıklı gelen tercihi yaparlar. Ve kimsede kimsenin tercihine ve yorumuna laf edemez.
    Benim arabam imzamdaki 2009 model toyota auris benzinli 1.6 comfort modeli. Şimdi VWci arkadaşlar diyecek ki benim golfüm daha güzel.Kendilerince doğrudur hatta bana göre de daha güzeldir. Ama ben arabamı ÖTV indiriminde 31.000 TL 'ye aldım. 2005 2006 model golf alınabiliyordu o zamanlar. HA şimdi gidip 60.000 TL civarına dizel golf DSG alırmıyım ben almam. Ama alan arkadaşada tuhaf yorumlarda bulunmam.

Gelelim neden VW? Eğer fiyatlar ortalama 3.000 TL, 4.000 TL civarı düşse bence Fiyat / Performans olarak çok iyi bir araba olur. Ama bir toyota sahibi için bile VW artıları tabiki vardır. C sınıfı hb sever birisi olarak Golf efsanedir, DSG sorun çıkarmazsa rahatlıktır, TSI turbo arızası vermezse bazmasan az yakan basarsan kaçan motordur.

Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

En çok üzerinde durduğum konu da bu aslında. VW fiyatlarını diğer markalar seviyesine indirirse sizin de tercihinizin VW olacağı açık bir şekilde ortada Üstte bir video paylaşılmış. Her kalitenin her işçiliğin bir bedeli oluyor.
    Ülkemizde Megane II rekorları alt üst etmişti. Nedenleri de ortada zaten.

• @cihanair
    hergün ayrı telden çalıyorsun, her gün imzan farklı farklı ve birbirine zıt imalarla dolu, bilerek mi yapıyorsun yoksa amansız bir ikilem içindemisin anlamış değilim
    son zamanlarda gördüğüm imzaların
    quote:

reno latitude az kaldı sana kavuşmama

quote:

renault latitude elendin listeden
    SKODA OCTAVİA ELAGENCE YADA JETTA BAKALIM HANGİSİ OLCAK

quote:

bir önceki imzan; tam olarak hatırlayamadığım anti vw bir imza daha

quote:

ARTIK KESİN EMİNİM EDC DSG RAKİP OLAMAZ CİHANAİR

ve aralara serpiştirilmiş bir sürü zıt fikirler, konunun başına zaten bu durumunla ilgili bir msg yazmıştım ama hala aynı şekilde devam ediyor durum,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 24 Mart 2011; 13:54:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sezginaydogan

Tekkral 34,

"Reno kullanıcıları vw ulaşamadığı için reno alıyor." sözünüzü düzeltmenizi bekliyorduk ama siz bunu yukarıdaki mesajınızda tekrarlamış ve ders konusu olarak sunmuşsunuz.

Örneğin, 70.000 TL vererek reno alan birisi vw'nin hangi modeline ulaşamadığı için bu aracı tercih ediyor.
    Söylenen sözleri düzeltmek büyük bir erdemdir. Sonuçta insanız ve insanlar araçlardan daha da değerlidir.

Bu yorumum çok eleştirdiğim genelleme ile alakalı. Buna örnek olarak özelliklerini sıraladıkları ve ekonomik olma koşulu ile araç arayan kişilerin tercihlerinde 1. sırada Renault son sırasında VW olması beni bu yorumu yapmaya itti. Yoksa küçümsemek gibi bir düşüncem asla olamaz yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. 7 yaşında üretimden kalkmış bir araba kullanıcısının sanırım küçümseme gibi bir hakkı olamaz

Aynı sorunsalı size de sormak istiyorum. Jetta ile Fluence, Passat ile de Latitude aynı fiyatlara aynı donanımlarla satılsa sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huorpalantir

Forumdaki markacılık almış başını gitmiş. Benim düşüncem herkes kendi maddi durumu ve araçtan beklediklerini göz önünde tutarak kendilerine en mantıklı gelen tercihi yaparlar. Ve kimsede kimsenin tercihine ve yorumuna laf edemez.

Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

En çok üzerinde durduğum konu da bu aslında. VW fiyatlarını diğer markalar seviyesine indirirse sizin de tercihinizin VW olacağı açık bir şekilde ortada Üstte bir video paylaşılmış. Her kalitenin her işçiliğin bir bedeli oluyor.
    Ülkemizde Megane II rekorları alt üst etmişti. Nedenleri de ortada zaten.

"Vw fiyatlarını diğer markalar seviyesine ve hatta daha aşağıya indirse insanlar, vw tercih edecek." anlamına gelen cümlenize katılmak mümkün değil. Araç tercihinde birçok faktör etkilidir, sadece fiyat veya marka başlı başına tercih sebebi olamaz. Tercih sebebi olsa bile bu geneli kapsamaz ve bu konuda genelleme yapılamaz.

Kaldı ki eğer böyle olsaydı birçok marka ve model satışta olmazdı.

Öyle bir zaman olur ki siz gidip reno tercih edersiniz veya başka bir marka. İnsanların tercihlerine saygı duymak gerekir. Ama benim aldığım marka ve model seninkinden iyi, kaliteli veya prestijli demek bile en azından diğerlerini rahatsız ediyor.
    Yani passat tercih eden biri, jetta tercih edene "Benim arabam daha iyi vb." cümleler kurarsa tartışma başlıyor.

Ben söylediklerimin arkasındayım, doğru veya yanlış da olsa sonuna kadar savunurum mantığından hareketle lütfen fikirlerimizi savunalım ama yanlış kabul edilen fikirleri savunmaya devam etmeyelim.
    Bu şekilde davranmak hem kendimize hem de karşımızdakilere zarar veriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezginaydogan

Tekkral 34,

Bu yorumum çok eleştirdiğim genelleme ile alakalı. Buna örnek olarak özelliklerini sıraladıkları ve ekonomik olma koşulu ile araç arayan kişilerin tercihlerinde 1. sırada Renault son sırasında VW olması beni bu yorumu yapmaya itti. Yoksa küçümsemek gibi bir düşüncem asla olamaz yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. 7 yaşında üretimden kalkmış bir araba kullanıcısının sanırım küçümseme gibi bir hakkı olamaz

Aynı sorunsalı size de sormak istiyorum. Jetta ile Fluence, Passat ile de Latitude aynı fiyatlara aynı donanımlarla satılsa sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu?

Ben kendi adıma kararı şu şekilde verirdim.

Marka imajı olarak (prestij ve kalite demiyorum) vw daha iyidir. Adı geçen her iki markanın da ilgili modellerini inceleyip deneme sürüşü yaparak kararımı verirdim. Eğer fiyat, donanım, sevis, yedek parça ücretleri vb. eşit olsaydı bu araçlar arasından seçim yapmak zor olurdu ve kararımı şöyle verirdim.

Kriterlerime göre hangi aracın artıları fazlaysa onu tercih ederdim. Araç tercihi biraz da zevk işi ve bunda sayısız faktör etkili oluyor. Örneğin, vw , reno veya başka bir marka araç satan bayiye girdiğimizde sıcak ya da soğuk bir şekilde karşılanmamız bile tercihte etkili oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

@cihanair
    hergün ayrı telden çalıyorsun, her gün imzan farklı farklı ve birbirine zıt imalarla dolu, bilerek mi yapıyorsun yoksa amansız bir ikilem içindemisin anlamış değilim
    quote:

quote:

quote:

quote:

ve aralara serpiştirilmiş bir sürü zıt fikirler, konunun başına zaten bu durumunla ilgili bir msg yazmıştım ama hala aynı şekilde devam ediyor durum,

güzel kardeşim ben hiçbir zaman vw kötü araba demedim dememde zaten sadece karşılaştırma yapılan araçları gördüm hiç birisi vw tutmaz diyorum imzamın sonun akadar arkasındayım fluance edc sürdüm beğenmedim dsg vites geçişileri olsun sesi olsun edc daha iyi olduğuna kanaat gitirdim sen benim yazılarımı neden takip ediyorsun sorması ayıp olmazsa bir sıkıntı varsa özelden msj at burdayım ben

• DAHA ÖNCE BİR FORMDA YAZDIM ŞİMDİ BURDADA AYNI MESAJI YAZMAK İSTİYORUM RENODAN ÖRNEK VERİCEM SADECE EMSAL ARAÇLAR

FARZEDELİM OLMAZYA YA OLURSA

VW POLO TDI EN FULL OLAN 30.000 TL
    CLİO HB DCI EN FULL OLAN 30.000TL

VW GOLF TDI EN FULL OLAN 40.000 TL
    MEGANE HB DCI EN FULL OLAN 40.000 TL

VW JETTA TDI EN FULL OLAN 50.000 TL
    FLUANCE DCI EN FULL OLAN 50.000 TL

VW PASSAT TDI EN FULL OLAN 60.000 TL
    RENO LATİDUDE EN FULL OLAN 60.000 TL

OLSA BIRAKIN İNSANLARIN RENODAN ARABA ALAMAYI ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEZ BENCE VE DOĞUŞ OTO HANİ TOKİ DAR GELİR DURUMU İNSANLARA KURAYLA EV SATIYOR YA KURAYLA ARABA SATARDI VALLA SENELERCE ARABA BULAMAZDIK BENİM RENO VW GÖRÜŞÜM BUDUR ARKDAŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

@cihanair
    quote:

quote:

quote:

quote:

güzel kardeşim ben hiçbir zaman vw kötü araba demedim dememde zaten sadece karşılaştırma yapılan araçları gördüm hiç birisi vw tutmaz diyorum imzamın sonun akadar arkasındayım fluance edc sürdüm beğenmedim dsg vites geçişileri olsun sesi olsun edc daha iyi olduğuna kanaat gitirdim sen benim yazılarımı neden takip ediyorsun sorması ayıp olmazsa bir sıkıntı varsa özelden msj at burdayım ben

yazdığın şeyler tutarlı değil, seninle ilgili bir problemim yok,' ben burdayım' ne demek onu da anlamak istemiyorum, kafa tutup birşeyler ima ederken kimlere kafa tutabileceğini de düşünmek lazım......
    kullandığın uslubu biraz yumuşatıp, tekrar konuya dönüp sadece imzalarında ne demek istediğini anlatsan benim için yeterli olur, araba muhabbetini farklı yönlere çekmemen, nacizane tavsiyem....

• Hepimizin isteği aslında aşağıdaki belirttiğiniz gibi vw ve reno eşdeğer araçların aynı fiyat etiketine sahip olması. Sonuç ne olur. Vw olması gereken fiyata iner ve araç satar. Reno bu fiyatlarla rekabet edemezse o da fiyatlarını olması gerekenden aşağı çeker.
    Her türlü biz tüketiciler kazanırız. Daha uygun fiyatlara istediğimiz aracı alırız. Diğer markalar da aynı yolu izlerse yaşadık artık.

Sizin reno ve vw görüşünüzü kimse değiştirmeye çalışmıyor. Fiyat konusunda aynı düşüncedeyiz.

Vw satış rakamları konusunda sanki rekor kırıyor. Yukarıdaki mesajlarda satış rakamları var, bu rakamlar gerçekten "çok satılıyor" görüşünün tersini söylüyor.

quote]Orijinalden alıntı: cihanair

DAHA ÖNCE BİR FORMDA YAZDIM ŞİMDİ BURDADA AYNI MESAJI YAZMAK İSTİYORUM RENODAN ÖRNEK VERİCEM SADECE EMSAL ARAÇLAR

OLSA BIRAKIN İNSANLARIN RENODAN ARABA ALAMAYI ÖNÜNDEN BİLE GEÇMEZ BENCE VE DOĞUŞ OTO HANİ TOKİ DAR GELİR DURUMU İNSANLARA KURAYLA EV SATIYOR YA KURAYLA ARABA SATARDI VALLA SENELERCE ARABA BULAMAZDIK BENİM RENO VW GÖRÜŞÜM BUDUR ARKDAŞLAR

• bu topic
  • Orijinalden alıntı: sezginaydogan

Hepimizin isteği aslında aşağıdaki belirttiğiniz gibi vw ve reno eşdeğer araçların aynı fiyat etiketine sahip olması. Sonuç ne olur. Vw olması gereken fiyata iner ve araç satar. Reno bu fiyatlarla rekabet edemezse o da fiyatlarını olması gerekenden aşağı çeker.
    Her türlü biz tüketiciler kazanırız. Daha uygun fiyatlara istediğimiz aracı alırız. Diğer markalar da aynı yolu izlerse yaşadık artık.

Sizin reno ve vw görüşünüzü kimse değiştirmeye çalışmıyor. Fiyat konusunda aynı düşüncedeyiz.

Vw satış rakamları konusunda sanki rekor kırıyor. Yukarıdaki mesajlarda satış rakamları var, bu rakamlar gerçekten "çok satılıyor" görüşünün tersini söylüyor.

quote]Orijinalden alıntı: cihanair

DAHA ÖNCE BİR FORMDA YAZDIM ŞİMDİ BURDADA AYNI MESAJI YAZMAK İSTİYORUM RENODAN ÖRNEK VERİCEM SADECE EMSAL ARAÇLAR

O zaman da Mercedes gerçeği çıkar ortaya.. Ne Renault kadar satıyor ne de VW kadar.. Bu yönden düşünmek çok yanlış olur. Ayrıca VW ile Renault'u eş tutmak haksızlık olur. En kötümser düşündüğümüzde bile VW kalite konusunda biraz daha iyi çıkacaktır ki fiyatları da biraz daha pahalıdır. Fiyatları düşse VW de satar diye bir şey olamaz. VW satar Renault bakar..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.