Şimdi Ara

Neden iPhone(Apple) Düşmanı Olmuş Herkes?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu açma sebebim, herkes oh olsun kırolar iPhone kullanıyor asgari ücretlisi vs... Bu nedir Arkadaşlar ülkeyi bırakın, hatta dünyada ki müzik sektörü apple cihazlar kullanılarak yapılıyor ( MP3 aranjör vs ) en basitinden kendim iPhone ve iPad ile GarageBand uygulamasını kullanarak ( yanında yine ekstra materyaller alarak ) MP3 yapıyorum. Yine aynı şekilde video düzenlemelerimi apple sayesinde yapıyorum. Klip çekiyorum, apple müzik kullanıyorum mesela.. ve daha bir çok sebep. İOS güzel sistem donmuyor yarı yolda bırakmıyor işte bundan apple kullanıyoruz. İsyanım her apple kullananı cahil hava atan kıro sanmayın. Öyle sanıyorsanız da kendiniz alamadığınızdandır hadi eyv.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Haklısınız fakat sadece apple olduğu için öve öve bitiremeyen bir kitle var düşünmeden savunan ondan dolayı pek haz etmiyorum. Güzel noktaları var ama soruyorum neden bu diye kanka apple olum bu diyo başka açıklama yok.

Birde hakettiğinden fazla paralar istediklerini düşünüyorum bu da benim için ikinci sebebi.

Aynı şey otomobil dünyasında volkswagen'e karşı hissediyorum. Adam diyorki oooo passat ya ulan ne akar bu be diyor. Aynı sınıf belki daha iyi başka örnek otomobil söylüyorum diyorki olum bu volkswagen ... Sonuç vw sınıfındaki otobillerden daha pahalı. Kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın vw de apple da alırım kullanırım ama fanboy kitlesi çok olan markaları fazla sevemiyorum
  • Haklısınız fakat sadece apple olduğu için öve öve bitiremeyen bir kitle var düşünmeden savunan ondan dolayı pek haz etmiyorum. Güzel noktaları var ama soruyorum neden bu diye kanka apple olum bu diyo başka açıklama yok.

Birde hakettiğinden fazla paralar istediklerini düşünüyorum bu da benim için ikinci sebebi.

Aynı şey otomobil dünyasında volkswagen'e karşı hissediyorum. Adam diyorki oooo passat ya ulan ne akar bu be diyor. Aynı sınıf belki daha iyi başka örnek otomobil söylüyorum diyorki olum bu volkswagen ... Sonuç vw sınıfındaki otobillerden daha pahalı. Kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın vw de apple da alırım kullanırım ama fanboy kitlesi çok olan markaları fazla sevemiyorum

• SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Güzel cevaplamışsınız. Ama şunu hatırlatayım pahalı dediğiniz apple’nin emsali olan note 9000 tl civarında. Dinlediğimiz müzikten, fotoğrafçılık, film, çizgi filmlerin çoğu yine applenin üst düzey bilgisayarları ile yapılıyor. Ayrıca apple sadece telefon üretmiyor araştırın yüzlerce ürünü var. Sadece bilinçli kullanıcılar olarak arada kaynamaktan sıkıldık, kurunun yanında yaş misali...

• aman işim gücüm yok oturup ayfona laf atanı düşünecem. bizim millette hastalık bu. ben memnunum ayfonumdan yapamadığım bi bok olmadı androidi aratacak. 80 dereceye çıkan bulaşık leğenleriyle mutluluklar dilerim.
  • Apple alıyorsunuz Abd'ye para gönderiyorsunuz ulan adamlar Türkiye'ye özel zam yapıyorlar halen

İphonee çok eyiii abiou ephone bu yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel alıp Çin’e göndermeliyiz o zaman hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke sadece apple de abdye bağlı kalsaydık, o zaman almaz gerekli desteği çıkardık. şöyle düşünelim abdden ithal etmediğimiz ürünleri saysak daha kolay olur 😅

• Kendimiz alamadığımız için hahaha ne baksan iyi güldürdün ha. iyi o zaman sen git her fırsatta yeni çıkan telefonları upgrade et ondan sonra gel buraya telefon başına bir konu aç nerden baksan güzel ölücülük. ulan ben 3 senedir telefon kullanmayan adamım birilerinin telefon kullanması gerekiyorsa o benim. gelmiş birde insanlara apple düşmanlığı yapıyor
  • kendi etrafımda gördüklerim içinde androidi savunanların, en çok savunduğu şey "biz bedavaya indiriyoruz, para vermiyoruz oyunlara uygulamalara vb" şeklinde.
    yani adamları cezbeden bedava bişiler indirebilmek.

apple kullanan kişi zaten 3-5 kuruşu dert etmeyeceği için, android fan boyların apple kullananlara gelip bu sebepleri sunmaları komik oluyor.
    kısacası biri neden apple dediğinde "sanane" de geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcdaly -- 13 Eylül 2018; 0:53:6 >
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Evet takmamak gerekiyormuş kesinlikle haklısınız.

Bu arada @maturehunter yazınınızı 10 kere okudum ama bir anlam çıkaramadım. Kendinizi ifade edememişsiniz. Lütfen tekrardan telefon kullanmayı bırakıp, kendiniz için iyilik yapıp kitap okuyun. Böylece düşüncelerinizi karşı tarafa daha rahat saygılı ve edepli şekilde aktarma şansınız olabilir.

• Konu sahibi kendini iphone tercih ettiği için nezih zannediyor bir de iphone destekleyen bütün herkesin yorumuna + vermiş ego tavan konu sahibinde

• Apple düşmanlığım yok fakat Türkiye için konuşuyorum kitlenin büyük bir kısmı ihtiyacının olmadığı telefona borca girerek binlerce lira veriyor. İhtiyacı olan alsın ama tek işi sosyal medyada takılmak olan kişilerin iPhone X türevi cihazlar almasına karşıyım.
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    iPhonelerde de indirilebiliyor ama androide göre bilinirliği çok çok çok az.

• Efendim sizi android bölümüne davet ediyorum. Bence siz “adroid” propagandası yapıyorsunuz :)

• Kapitalizmin en güzel örneği olan fima olduğu için. Milleti okkalı bir kazığa oturttuğu için sevmiyorum.

Kapitalizimden nefret ederim. Kapitalizme en uzak olan firmaları da severim mesela her cihazindan %5 kâr alan Xiaomi favori firmamdir.

Şimdi Apple her ürününden %10 kâr alsa maksimum sürümden yine aynı kârı yapar.

Birde Apple'ı sürekli fiyat yukseltmesinden dolayı sevmem. Apple'ı gören diğer firmalarda bizde bu fiyattan satarız diyip zam yapıyor. Piyasa yükselten galericiler gibiler.

• Düşmanı değilim. Tam tersine adamları tebrik ediyorum. Hayatta ne kadar ne oldum delisi olan koyun olduğunu gösteriyor.

3 gb ram li makinayı leş lcd ekran ile 7000 lira gibi fiyatlara satıyor.

Avrupalı bile zte, xiaomi, huawei kullanmaya başladı ama isheep lar bir akıllanamadı gitti.

Sanıyorlar ki sene 2012 Android kasıyor. Git bir one plus bir xiaomi kullan gör kasıyor mu?

Kasmaktan bahsederken aynı senelere ait 4s 5 5s kullan uçuyor mu?

Arayüzü sade android gibi olan ios'da jb yapamazsan torrent veya dosya indirme programları kullanamıyorsun.

Bluetooth ile yandakine müzik gönderecen karşıdaki tel de apple olmak zorunda.

Kesinlikle düşmanı değilim destekliyorum firmayı. Akledemeyen insanları sömürecen hatta 7000 değil 70.000 liraya satacan ürünleri.

Biz enayiler olarak huawei, xiaomi, nokia, zte, meizu, oppo kullanmaya deevam ederiz.

Samsung ve htc karaktersizlerini listeye davet etmiyorum.

Heleki samsung, tüm bileşenleri kendi üretip android tarafında en pahalı satılan telefon. Apple dan farkı yok.

• Türkiye'ye özel zam ? Dolar %50 arttı yeni zam yaptılar

• Ayfon abi yaa cılar yüzünden ve kullanıcısını seven bir politika güttüğü için. Bir de ayfonu statü göstergesi zannettikleri için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.