Şimdi Ara

Akşam Lisesi veya Parali Diploma Alma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
60.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayirli gunler arkadaşlar 4yil.once lise 1den okulu bıraktım. Suan açık öğretim okuyorum fakat bununla bitirmem zor calismafa sinavlara giriyorum hep (ders çalışma yapimda yok) şuanki kredim 70.

Bir tanidiktan duydum kolej varmis yıllık 3bin tl ve sana sınavlarda cevaplar veriliyormus 3yil.suruyormus. simdi ben buraya yazilsam acik ogretimdeki kredimin faydasi olurmu acik ogretjme gore lise 2gibi gozukyorum..

veyahut aksam liseleri nasıl okuyor ve sistem nasıl isliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kolej bahcelievlerdekidir adi neydi elit miydi neydi sanirim benim arkadaslar bundan 2-3 yil once oradan mezun olmuslardi ancak aksam lisesi kalkti diye biliyorum. Sana onerim mesleki acik ogretim lisesi 2.5 yilda bitiriyorsun 105 kredi icin disardan sinavlara giriyorsun kalan 120 kredi ise haftasonu 1 gun okula giderek tamamliyorsun. Daha kolay duz acikogretimden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

O kolej bahcelievlerdekidir adi neydi elit miydi neydi sanirim benim arkadaslar bundan 2-3 yil once oradan mezun olmuslardi ancak aksam lisesi kalkti diye biliyorum. Sana onerim mesleki acik ogretim lisesi 2.5 yilda bitiriyorsun 105 kredi icin disardan sinavlara giriyorsun kalan 120 kredi ise haftasonu 1 gun okula giderek tamamliyorsun. Daha kolay duz acikogretimden.

Ben suan zaten mesleki açık ogretimdeyim fakat askere gideceğim icin daha hic yuzyuze egitime gitmedim. Orda orgun egitim yani 3yil mecburi gidiceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: 'MEMATİ

quote:

O kolej bahcelievlerdekidir adi neydi elit miydi neydi sanirim benim arkadaslar bundan 2-3 yil once oradan mezun olmuslardi ancak aksam lisesi kalkti diye biliyorum. Sana onerim mesleki acik ogretim lisesi 2.5 yilda bitiriyorsun 105 kredi icin disardan sinavlara giriyorsun kalan 120 kredi ise haftasonu 1 gun okula giderek tamamliyorsun. Daha kolay duz acikogretimden.

Ben suan zaten mesleki açık ogretimdeyim fakat askere gideceğim icin daha hic yuzyuze egitime gitmedim. Orda orgun egitim yani 3yil mecburi gidiceksin

Hata sende benim arkadas lise 1in 2.doneminde okuldan ayrildi, yaz ayinda mesleki acik ogretime yazilmis direk lise2den basladi benle ayni bitirdi hatta son yil okula gitmemis sadece staja gitmis yani bitiren rahat bitiriyor duzenli gidilirse. Disardan ise yilda 3 donem sinavlara girmis. 105 krediyi cok rahat topladim diyor.

• quote:

quote:

quote:

Hata sende benim arkadas lise 1in 2.doneminde okuldan ayrildi, yaz ayinda mesleki acik ogretime yazilmis direk lise2den basladi benle ayni bitirdi hatta son yil okula gitmemis sadece staja gitmis yani bitiren rahat bitiriyor duzenli gidilirse. Disardan ise yilda 3 donem sinavlara girmis. 105 krediyi cok rahat topladim diyor.

Hocam bi akil ver simdi kafam.allak bullak suan totalde 70 kredim var ve mayista askere gidicem me yapim ben.simdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bi akil ver simdi kafam.allak bullak suan totalde 70 kredim var ve mayista askere gidicem me yapim ben.simdi

Askerligi ertele o krediyi kalan 2 donemde 105 yap disardan girdiklerini tamamlamis ol. Sonra meslegi acik hangi okulda kayitliysan gidip durumunu sor alan derslerini nasil halledecegine dair dostum. Askerlik kacmiyor bence, once okul

• Akşam Liseleri yönetmeliği değişti. Artık tüm sınıflar için kayıt olabiliyorsunuz.
    Daha detaylı bilgi için;
    Özel İstanbul Düzgün Akşam Lisesi
    Merkez Mah. 9. Sok. No:23 Bağcılar/İstanbul
    0212 462 62 60
    0532 179 21 37
  • bu paralı ehliyeti bende duydumda paralı lise varmı?
  • http://www.bilgilisite.com/telafi-egitimi-ile-meslek-lisesi-diplomasi-nasil-alinir/

şöyle bir bilgi buldum hala araştıranlar baksın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.