Şimdi Ara

Neden her yer dacia dolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her kirmizida etrafimda en az 2_3 tane dacia araba goruyorum.
    Sizce neden bu kadar cok duster sandero loggy dokker var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuz (ülke şartlarına göre).

• Ucuz ve az yakıyor
  • Cogu ticari amacli bireysel alanlarda az yaktigi ve eskiden ucuz oldugu icin aliyor

• Ciddi ciddi bu soruyu soruyor musun? Yoksa belli bir amaca yönelik mi konuyu açtın diğer birçok konu gibi?

• ekonomik,yakıtı iyi,bakımı ve parçaları ucuz,geniş servis ağı var.konfor ve lüks aramayanlar işimi görsün yeter diyenler yani kısacası arabayı sadece ulaşım aracı olarak
    kabul edenler için günümüzde ilk tercih.
  • stepway gibi göze hoş gelen modelleri var
  • 100Km de 4-5 litra arası mazot yakar ..motorları reno dci dır kopek gibi gider ..sorunları yoktur .bakımları özelde 200tl dir ..çoğu aracın giremeyeceği yerlere bodoslama girebilir ..ses yalıtım ve konfor azdır .

• Ucuz ve az yakıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her yerimiz fakir çünkü.
  • Halk daçyayı seviyi,şaka biyana fakirlikten dostum,ayrıca bakınız;Doblo,Partner,cady,connect neden bu kadar çok?Merso'lar,Bmw'ler,Audi'ler ucuzdu da biz mi almadık.
  • Dün çok işlek bir caddeye bakarken,arka arkaya üç adet yeni kasa,arkasından eski kasa doblo,hemen arkasından da yeni partner gördüm.
  • En ucuzu ve genişi diyebilirim. 70 yaşındaki üst komşu bana internetten sıfır Dacia araştırttı. Adamın gözündeki çocuk heyecanı görmeniz lazımdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 2 Şubat 2018; 8:1:47 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basit ucuz iyi motorlar sağlam yürüyen az elektronik az sorun bakımlar arızalar düşük maliyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

son zamanlarda daçyaların azaldığını görüyorum.herkes büyümüş bi ben küçüldüm heralde

• "Farklı olmak benim neyime, hergün sayısız kere pişti olsam da bana koymaz, ayağımı yerden kessin, isterse yaşadığım sokakta 10 tane dacia olsun bana koymaz" diyenler alıyor genelde..
  • Daçya diyosunuz fakir diyosunuzda bi daçia sandero 60-70 bin lira dusterlar 70-100binlira . Yeni duster çıkacak 100bin üstü olucak ..şimdi bu arabayı alanlar fakirmi ..bu paralar hiçte az değil..yoksa banamı fazla geliyor bu paralar .fakirlik böyle.bişey

• Her yer Mercedes, BMW, Volvo olması gerek iyi baktınız mı ? Ekonomimiz çok iyi, git gide alım gücümüz artıyor, yaşam standardımız çok yüksek.

Ya da kaymak gibi asfaltlı duble yollar yapıldığı için Dacia bile olsa yol konforlu geliyordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UCUZ GÜÇLÜ AZ YAKIYOR MARKA TAKINTISI OLAMAYAN İÇİN İYİDİR BURADA KAENDİNİ SÜREKLİ YENİLİYOR GELİŞTİRİYOR
    DİZEL OTOMATİK 1.6 OLSA TERCİH EDİLEBİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 807280 -- 2 Şubat 2018; 9:47:44 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.