Şimdi Ara

Kia Rio 1.25 CVVT ikinci el

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kia Rio 1.25 CVVT model araca sahip birinden takas teklifi aldım.

2015 model lpg siz 28.000 de 40.000 tl dedi.(sol taraf parmak kalınlığında bir yere sürtmeden dolayı komple boyalu fotoğrafını gördüm başka bir şey yok arabada)
    Benim satmaya düşündüğüm bir evim var aracı alıp kısa bir süre binip nakite dönüştürmeyi düşünüyorum ama 2. elde tutulan bir marka model olmadığından dolayı tereddütte kaldım.
    fiyat olarak biraz fazla istediğini fark ettim.

Fikirlerinizi almak istedim saygılar.

• Fancy donanım bile olsa fiyat fazla bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 dizeline 45 istiyorlar, 1.25 motora biraz fazla istemiş gibi. Takası hesaba kattığı için böyle yapmış sanırım. Hoş araçlar ama piyasası yok denecek kadar az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bulaşma hocam
  • 2. El piyasası çok kötü denilebilir. Donanım ve kalite olarak güzel araç ancak ülkemizde tutmadı ilerde satarken biraz fazla zarar ettirebilir.

Size tavsiyem 1.2 75 hp veya 0.9 90 hp turbo Clio 4 İcon. Yakıt tüketimi olarak 1.2 ile 0.9 arasında dağlar kadar fark yok ancak performans olarak 0.9 çok daha iyidir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-ciziksiz-full-orijinal-0.9-clio-232917699/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-temiz-clio-icon-275488982/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: extinct
    2. elde tutulan bir marka model

opel ford toyota honda vw.
    Ne siz bizi yorun,ne biz sizi.
  • aradığın araç i20,bayide 2015 kaldıysa sıfırını aynı fiyata alırsın.

• Evini satmaya çalışan birisi takasla kia rio marka araç önerilmiş.Sırf takas için ikinci elini sormuş.Burda araç önerenler var i20,clio felan

Araç satılır mı bu parayı eder mi demeye çalışmış abi o parayı etmez daha iyisi var git onu al demişsiniz.Önceligi arab degil ki evini satmak okudugunuzu anlamıyorsunuz galiba yada okumadan yazıyorsunuz.

Daire arayan bakan yoksa aciliyetiniz varsa takas düşünebilirsiniz.Ama kia rio bu para eder mi hemen satılır mı derseniz şans işi hemen satamazsınız.Bu aralar faiz vs yüksekliginden konut piyasası durgun.Birde dairede yazdıgınız fiyatı direkkabul etti mi? Pazarlık payı koymuşsunuzdur.Örnegin 5bin pazarlık payı koymuşsanız hiç pazarlık etmeden daireyi kabul ettiyse araba zaten 35 gelir.Ama satabilirmisiniz bilmem.

Kısacası daireye başka arayan varsa başkasına satarım derseniz takası degerlendirmeyin.Hiç arayan yok daire zor satılır derseniz düşünülür.Dairede pazarlık edip sonra takasa arabayı sundu ise arabanın fiyatını düşürmeye bakın.İkinci elde zor satılır.İkinci elde satamazsanız galeriye bırakırsınız.Ama 40 fazla gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 23 Şubat 2016; 13:31:37 >

• extinct kullanıcısına yanıt
    konu sahibi ev ile takas olacak demiş clio dan i20 ye araç önerisi gelmiş. 2015 model herhalde makyajlı kasa. comfort paket ise yüksek consept ise ideal diyebiliriz. sıfırının 50 bin TL olduğunu varsayarsak tabiki. çok acil ihtiyacınız yoksa araç takasına girmeyin. ikinci elde tutulup tutulmaması çok sorun değil illaki satarsınız ama araç sizde durduğu sürece herhangi bir kaza vs olursa sıkıntı olur. nakite dönüştürmeye düşünüyorsanız bence bulaşmayın binerim diyorsanız concept donanım ise belki olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

2. El piyasası çok kötü denilebilir. Donanım ve kalite olarak güzel araç ancak ülkemizde tutmadı ilerde satarken biraz fazla zarar ettirebilir.

Size tavsiyem 1.2 75 hp veya 0.9 90 hp turbo Clio 4 İcon. Yakıt tüketimi olarak 1.2 ile 0.9 arasında dağlar kadar fark yok ancak performans olarak 0.9 çok daha iyidir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-ciziksiz-full-orijinal-0.9-clio-232917699/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-temiz-clio-icon-275488982/detay

rio aracınızı zor mu sattınız? elinizde mi kaldı? zarar mı ettiniz?

• Mesajımı okuyup anlayarak cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

• Sıfır 2015i suan 42 civarina alirsin.2.elde en fazla 35 civari gider

• Dostum o aracı aldığın fiyatın altında verirsin, aylarca beklemek zorunda kalması da var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.