Şimdi Ara

Neden besiktas maclarina 3 haftada bi mete kalkavan ataniyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Killandirmaya başladılar iyice.Köyü Beşiktaşlı adamı 2-3 haftada bir atıyorlar bjk maçına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mete kalkavan deyince aklıma inönüde son derbide yaptıgı eyyamlar geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizde hakemi konuşuyorsunuz ya biz ölelim o zaman.

• Fenere nasıl arka arkaya Deniz Ateş Bitneli verdiler? beleş penaltılar kırmızı kartlar havada uçuştu.
  • Eyyam yapıp maçı Beşiktaş'a kazandırmak için

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjk sampiyon yapilmak isteniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son BJK ile gs arasındaki derbiyi yönetmiş, nasıl 3-4 haftada bir bizim maçlara veriliyor
  • Hakemler puan kazananlar konuşuyor ona yanıyorum
  • Yav boşverin şöyle saçma sapan şeyler. Bunlar beşiktaşlı düşünceleri.Hakemleri düşünmek maçları hata bulmak içi izlemek onların işi. 5 senedir hakemleri irdeliyorlar sonuç sıfır.Kim atanırsa atansın ,bu sene şampiyon biz olacağız.Beşiktaş kendi ayağına sıkar şampiyonluk yarışını kaldıramaz.Şenol güneş loserlığını saymıyorum bile
  • Teknoloji bu ya bir bilgisayar programı yazılsa, ligimizde oynanan tüm maçlar yüklense ve analiz edilse. Bu program hakem hatalarını tespit etse ve hata ile kazanılan puanlardan bir puan tablosu yapsa, ne Galatasaray ne Beşiktaş ne de Fenerbahçe birbirlerini geçemez.

Ancak şu bir gerçek ki bu güne kadar Fenerbahçe ne zaman şampiyonluk yarışına girse, anadolu takımları, Fenerbahçe nin şampiyonluk mücadelesine tutuştuğu diğer takımlara karşı hep daha bonkör olmuşlardır. Fenerbahçe karşısında ise bir o kadar diri durmuşlardır. Ne varki hem yabancı oyuncu sayısının hem de maç kazanmanın sağlamış olduğu gelirlerin hayli artması bu etkiyi oldukça seyreltecektir. Öngörüyorum ki Fenerbahçe gelecek yılların çoğunda şampiyon olacaktır. Yıllar sonra biri bu gönderiyi hatılar da alıntılarsa haklı çıkmışım demektir :D
  • Adam koyu beşiktaşlı bir hakem çalacağı hiçbir düdük adil değil

• beşiktaşın çocuğu mete kalkavan'ı atamaları çok doğal değil mi? Beşiktaşlılar buna rağmen ağlıyorlar bir de düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Adam koyu beşiktaşlı bir hakem çalacağı hiçbir düdük adil değil

Fırat ta tribünden gelme ama her maçta özellile Beşiktaşı doğruyor.
  • Beşiktaş'lı biri hakemden bahsetse adı ağlamak oluyor, ama Fener'li biri hakemden bahsederse hak aramak mı oluyor!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayastafanos05

Teknoloji bu ya bir bilgisayar programı yazılsa, ligimizde oynanan tüm maçlar yüklense ve analiz edilse. Bu program hakem hatalarını tespit etse ve hata ile kazanılan puanlardan bir puan tablosu yapsa, ne Galatasaray ne Beşiktaş ne de Fenerbahçe birbirlerini geçemez.

Ancak şu bir gerçek ki bu güne kadar Fenerbahçe ne zaman şampiyonluk yarışına girse, anadolu takımları, Fenerbahçe nin şampiyonluk mücadelesine tutuştuğu diğer takımlara karşı hep daha bonkör olmuşlardır. Fenerbahçe karşısında ise bir o kadar diri durmuşlardır. Ne varki hem yabancı oyuncu sayısının hem de maç kazanmanın sağlamış olduğu gelirlerin hayli artması bu etkiyi oldukça seyreltecektir. Öngörüyorum ki Fenerbahçe gelecek yılların çoğunda şampiyon olacaktır. Yıllar sonra biri bu gönderiyi hatılar da alıntılarsa haklı çıkmışım demektir :D
    quote:

Orijinalden alinti: ayastafanos05

Teknoloji bu ya bir bilgisayar programi yazilsa, ligimizde oynanan tüm maçlar yüklense ve analiz edilse. Bu program hakem hatalarini tespit etse ve hata ile kazanilan puanlardan bir puan tablosu yapsa, ne Galatasaray ne Besiktas ne de Fenerbahçe birbirlerini geçemez.

Ancak su bir gerçek ki bu güne kadar Fenerbahçe ne zaman sampiyonluk yarisina girse, anadolu takimlari, Fenerbahçe nin sampiyonluk mücadelesine tutustugu diger takimlara karsi hep daha bonkör olmuslardir. Fenerbahçe karsisinda ise bir o kadar diri durmuslardir. Ne varki hem yabanci oyuncu sayisinin hem de maç kazanmanin saglamis oldugu gelirlerin hayli artmasi bu etkiyi oldukça seyreltecektir. Öngörüyorum ki Fenerbahçe gelecek yillarin çogunda sampiyon olacaktir. Yillar sonra biri bu gönderiyi hatilar da alintilarsa hakli çikmisim demektir :D

Öyle bir program yapılsa kafa kafaya giden sadece FB ve GS olur, yanınıza bile yaklaşamayız, sen hiç merak etme...

Ayrıca diri Akhisar'ı dün gördük...

• Beşiktaş sahaya 15 kişi çıksa ne fark eder balon fener maçında patladı cha cha

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alinti: ayastafanos05

Teknoloji bu ya bir bilgisayar programi yazilsa, ligimizde oynanan tüm maçlar yüklense ve analiz edilse. Bu program hakem hatalarini tespit etse ve hata ile kazanilan puanlardan bir puan tablosu yapsa, ne Galatasaray ne Besiktas ne de Fenerbahçe birbirlerini geçemez.

Ancak su bir gerçek ki bu güne kadar Fenerbahçe ne zaman sampiyonluk yarisina girse, anadolu takimlari, Fenerbahçe nin sampiyonluk mücadelesine tutustugu diger takimlara karsi hep daha bonkör olmuslardir. Fenerbahçe karsisinda ise bir o kadar diri durmuslardir. Ne varki hem yabanci oyuncu sayisinin hem de maç kazanmanin saglamis oldugu gelirlerin hayli artmasi bu etkiyi oldukça seyreltecektir. Öngörüyorum ki Fenerbahçe gelecek yillarin çogunda sampiyon olacaktir. Yillar sonra biri bu gönderiyi hatilar da alintilarsa hakli çikmisim demektir :D

Öyle bir program yapılsa kafa kafaya giden sadece FB ve GS olur, yanınıza bile yaklaşamayız, sen hiç merak etme...

Ayrıca diri Akhisar'ı dün gördük...

Hakemler konusunda ne kadar sızlansanız da buna bir tek siz inanıyorsunuz. Ben burada bir öz eleştiri yapıyorum. Dönem dönem yoğunluğu değişse de üç takımın birbirinden farkı yok.

Bu ara neredeyse 50 yıllık analize tek bir maçla cevap mı verdiniz bana mı öyle geldi. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Beşiktaş sahaya 15 kişi çıksa ne fark eder balon fener maçında patladı cha cha

Beşiktaş karşısında 70den sonra yatan takım Beşiktaş balonu patladı diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Beşiktaş sahaya 15 kişi çıksa ne fark eder balon fener maçında patladı cha cha

Beşiktaş karşısında 70den sonra yatan takım Beşiktaş balonu patladı diyor

Yatan takıma bir gol atamadınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.