Şimdi Ara

Nebati: Bunlar bekliyorlar dolar 20, 30 TL olacak. Niye olsun? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kendi söylediklerine kendisi de inanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lithran kullanıcısına yanıt

Ordaki SİZDE atfi AKP'li yöneticilere idi hocam. Ne sizde ( AKP'li yöneticilerde ) nede secmeniniz de demek istedim.

Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz anlamında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redoracle R kullanıcısına yanıt

En tepesinden en altına, tek bir insan evladı olmayan parti akahpedir.

• Bankada TL mevduatı yada faizde paranız varsa helvasını yiyin artık  

Dolar artık 18 kesmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekno moomce -- 23 Mart 2022; 20:24:10 >
  • İnşallah olmaz ama inşallah demekle olmuyor maalesef.

Zamanında birileri de aynısını söylemişti. Keşke biz değil de o haklı çıksaydı.

• Tamam tüyo geldi dolar 30tl yi vuracak seneye. Berat albayrak dediğinde inanmamıştık ama hata ettik şimdi 30tl olacağını biliyoruz hamdolsun...

• caktirmadan dolar 20-30tl arasi olacak diye herkesi uyarmis bence anlayan anlar  

• Eyvah 30 liranın işaret fişeği atıldı. Ben size söyleyelim 2023 yılına 20 liranın altında girmek bile bunlar için çok büyük başarı. İnanılmaz bir döviz açığı var, fed parasal sıkışlamayı da başlattı (daha yüksek faizlerle dolar borcu alabileceğiz), savaştan dolayı turizm'de de gol yiyecez, allah sonumuzu hayır etsin.

Kimsenin yüzüne bakmadığı egea 500K olmuş. Bırak arabayı kuşbaşı 120 lira, 1 lt ayçiçek yağı 45 lira olmuş ki şu an dolar/tl 14,80 civarı.

Ben en çok bu siyasal islamcılar yüzünden yeterli protein alamayan çocuklara üzülüyorum, çoğunda bodurluk ve zeka geriliği olacak, ve bunun telafisi yok. Bu çocuklara 20 yaşından itibaren hergün 5kg et ver, çocukluktaki beslenme eksikliğini kapatmaz.

• Ben yüklü miktar USDT almayı düşünüyorum dolar 30tl olunca bozdurup seçim zamanı chp hibe edeceğim seçimi kazanmalarına katkım olursa ne ala

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.