Şimdi Ara

NE YAPICAGIMI BİLMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafamda bir çok çalışma metodu var ve o kadar çok var ki hangisini sececegime karar veremiyorum. Ygsde 40bin oldum sıramı korumak, 25-45 arasında kalmak istiyorum.

1- İstanbul'da uzaklaşıp ıskenderuna gitmek orda babamın arkadaşı olan 2 öğretmenle sürekli calismak

2- Dersaneyi bırakıp butik dersaneye geçmek. (butik dersanenin +si 11de kapanıyor benim ki 6 bu sayede eve gelip dağılmadan orda tempoyu düşürmeden çalışabilirim.)

3- Dersaneyi bırakıp fizik kimya matematik hepsinden haftada 1 saat özel ders alarak devam etmek.

4- Dersaneye devam edip evde nadiren özel ders almak

Hangisini yapacağıma bir türlü karar veremedim sırf bu yüzden çalışamıyorum. Yardımcı olun arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 diyorum

• yiggit kullanıcısına yanıt
    5- eve kapan internetten br,nejdet falan al hepsini sabaha kadar çalış.dershaneden ayrıl.özel dersten daha ucuza gelir.
  • Arkadaşlar başka fikri olan var mı

• 1 bence
  • Butik dersane dışardan göründüğü gibi tavsiye etmiyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo iskenderun beklerim bro :D
    Bence 3.su daha mantikli gibi kendi eksiklerini tespit edip hocalarla birlikte kolayca ilerleyebilirsin

• İskenderun beklerim bro +1 hahahah :D

• Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

• Güncel

• sorunun cevabı 2016 türkçesi kadar basit kardeşim kesinlikle butik dershaneye gitmelisin orası zaten ozel ders gibi oluyor gerek 1e1 lerı falan ve senı yukarı atıcak sey cok soru cozmenden ziyade yapamadıklarını ogrenmek olucak en cok soruyu kucuk yerde cozdurursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.