Şimdi Ara

NE OLMAK İSTEDİNİZ? NE OLDUNUZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
4.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne istediğimi de ne olacağımı da bilmiyorum
  • İlkokul Astronot
    Orta okul Bilim Adamı
    Lisede heref yoktu zaten tek amaç lise bitirmekti.

Şuan Web Yazılımcıyım. Memnunum. Ama tır şoförü olmayı çok istiyorum.
  • Küçüklüğümden Beri Hukuk Okumak İstiyorum..
    Hedefim Hala Hukuk , Fakat Çok Zor..
  • Futbolcu olmak isterdim...

Suan futbolu biraktim ve ekonomi okuyorum :/
  • Veletken rallici
    İlkokulu ve sonrasında hep mühendis olucam dedim.
    Şuan endüstri ürünleri tasarımı okuyorum.
  • makine mühendisliği akar diyordum tıpa geldik :(
  • ilkokul- doktor
    lise- futbolcu- bilgisayar muh

simdi- ne b*k olacagim belli degil
  • ailemin yüzüne bakacak kadar bir işim olsun yeter.Hedefim olmasın belki ama onların benim için çabalaması benim çalışmam için yeterli bir sebep
  • İlkokul Astronot
    Orta okul Bilim Adamı
    Lisede heref yoktu zaten tek amaç lise bitirmekti.

Şuan Web Yazılımcıyım. Memnunum. Ama tır şoförü olmayı çok istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamEwiL

ilkokul-Emniyet müdürü
    Ortaokul-Baş komiser
    Lise-Komiser yardımcısı
    Suan-Düz Polis olmak ıstıyorum buda olmassa sanırım Emniyette Çaycı olucam.

muahaha... büyüdükçe küçülmek bu olsa gerek :D
  • Ambulans şoförü olmak istiyordum makine mühendisi oldum.
  • Tır veya Otobüs şöförü olmak ısterdim.Şimdi ise biyologum :)
  • Kucuklugumde fabrikator olmak istedim, holdinglerim olsun vs.

Orta okulda astronot olucam dedim, onun icin iyi bi lise dedik sonuc herkes icin iyiydi ama benim icin cok kotuydu gittik liseye ilk basladigim an astronot olmayi birakin, insan olmak istiyordum, sonra begenmeyip nakil yaptirdim. Bide cok iyi anadolu lisesi diye overler siyaset donen bi okul

Lise 3-4 yeni lisemde superdi, herkes benim gibi ana kuzusuydu ama ev partileri, para kazanan gruplar, mankenler gardi. Okulda sevilen biri oldum, sporsal seylerden 3madalya, 1 fizik olimpiyatlarina katildim, okuldada butun pc isleri bendeydi, ogle arasi bilgisayar kulubu programlama derslerine katildim, bazi haftalar dans kulubunde takildim universite gibi liseydi ve bana ozguven katti. Lise sondayken aklimda tek bisi vardi bilkent bilgisayar muh. Sinava girdim olmadi ve bu yil tekrar hazirlaniyorum. acikogretim yazdim, diplomasiyla babamin isleri devalcam, muhendislik diplomasi ise yaramiyor

Su anki hayalim ise bilkent bilgisayar muh. Mercedes clk veya slk arac, guzel bir piano, yan fulut ve gitar calma hepsinin kursuna gidiyorum, kilo alip ajansa basvurmak, kendi paramla ufak bi motor almak 3bin tl birikti bile, her yaz avrupa ve amerika gezisi veya work and travel. Hepsi olucak seyler bilkent olursa peder araba alir, digerler calgilar calisinca olur, ayda 100tl koyuyorum motorda alinir, work and travelda yapilir, kilo biraz zor ama alirsam fotomodellik dusunuyorum (cevremde o kadar manken var, hepsinin dedigi kilo alman gerek), is hayatinda ise kriptoloji uzerine yogunlasmak ve kendi isimizi buyutmek. Ikisi icinde calisiyorum, kripto icin muhendislerden bilgi aliyorum, nasil bu islere secildiklerine dair, mit sizi 6ay sinava tabi tutuyormus, sonra aselsan veya mitte bu görevler veriliyormus, su an orta bi sirket ama alt yapi calismalarina basladim, azda olsa ise yaradi ben holding yapicam. Hepsini yapmam icin, babamin bana gozu kapali guvenmesi icin bu yil bilkenti kazanmam gerek, bilkent olursa aydinlik bi gelecegin kapisini aralamis olucam. Hala calismiyorum bugun az bisi calistik hadi hayirlisi devami gelir ins

• bilgisayar mühendisi olmak istiyorum - 2 senedir bir b.k olamadım inş bu sene ne çıkarsa bahtımıza
  • Okula gitmeden önce çöpçü (ciddi ciddi diyomusum)
    Ilköğretimde öğretmen
    Lisede makine mühendisi
    Makine mühendisligi okuyorum :)
  • liseye kadar avukat omak istemiştim şimdi konsoloslukta diplmat olmayı düşünüyorum.
  • Hiç bilmiyodum.
    Hala bilmiyorum..
  • Diş hekimi olmak istiyordum, az kaldı mühendis olacaktım, fizyoterapist oluyorum. yarın ne olacam belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhtk

quote:

Orijinalden alıntı: virus14

ilk okul - bilim adamı
    orta okul - komiser
    lise - komiser

sonlara doğru ftr veya bilgisayar mühendisi diyorum

aile baskısıyla şimdi tıp okuyorum

biraz taktik versene tıpı nasıl kazandın denemelerin nasıldı?

ikinci senemde kazandım liseyi çok boş geçirdim.

kız arkadaşımdan ayrıydım bende unutmak için gündüzleri ders çalışıp geceleri içtim.extra birşey yapmadım
  • Bilgisayarcı olmak isterdim ( nedense ilk bilgisayarı aldığımız adamın bilgisi vb. çok etkilemişti beni ) , bilgisayar mühendisliği okuyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.