Şimdi Ara

NBA'de en iyi 6. adam için oylar HİDO'ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi 6. adam için oylarınızı Hidayet'e ...

http://www.nba.com/features/awards2005_sixth.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker -- 20 Nisan 2005, 17:35:41 >

• seçilmesi çok zor ama biz yine elimizden geleni yapıp oyumuzu kullanalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: parker

En iyi 6. adam için oylarınızı Hidayet'e ...

Linkte hata var fake bir adrese yonlendiriyor.Adresi kopyalayıp tarayıcınıza yazarak gidin siteye!
  • gerçekten hakediyormu 6.adam olmayı?o kadar iyimi oynuyor yani?
    öyleyse atalım oyumuzu ama sırf"Türk"diye oy atmam kimse kusura bakmasın...
    en iyi 6. kimse o seçilsin "en iyi 6. adam"
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

gerçekten hakediyormu 6.adam olmayı?o kadar iyimi oynuyor yani?

çok haklısın abi,hiçkimseye sadece türk die yardım edemem ben de,ztn oyumu başka birine verdim. bence hedo haketmio bu ödülü. Memo bu kadar ilk 5 başlamasa hakedebilirdi ama ricky davis ve earl boykins gibi daha önemli adaylar var tabe.
  • AL BENDEN DE OKADAR..
    TÜRK DİYE OKADAR ADAMIN HAKKINI MI YİYELİM YANİİ...
    TEMİZ EARL BOYKINS VAR..BASARIM OYUMU ONA..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gkkt

quote:

Orjinalden alıntı: parker

En iyi 6. adam için oylarınızı Hidayet'e ...

Linkte hata var fake bir adrese yonlendiriyor.Adresi kopyalayıp tarayıcınıza yazarak gidin siteye!

Düzelttim

• quote:

Orjinalden alıntı: xander23

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

gerçekten hakediyormu 6.adam olmayı?o kadar iyimi oynuyor yani?

çok haklısın abi,hiçkimseye sadece türk die yardım edemem ben de,ztn oyumu başka birine verdim. bence hedo haketmio bu ödülü. Memo bu kadar ilk 5 başlamasa hakedebilirdi ama ricky davis ve earl boykins gibi daha önemli adaylar var tabe.

O kadar da gadar olmayın memo olsa memo ya oy verirdim ,hido çok yiyi olmayabilir ama bu sene en iyi performansını göstrdi ki aday seçildi. Tercih sizin

• gaddarlıkla alakası yok hocam.
    gerçekten kim iyi ise o olsun.
    ben sporda herzaman kim iyi ise onun kazanmasından yanayım,illaki bir Türk olması gerekmiyor.
    bu da benim fikrim tabki isteyen istediği gibi düşünebilir...
  • hidoda hak ediyo aslında fena oynamadı bu sezon
  • walla ben de wally e verdim kusura bakmayın...
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChakaLL

yaw surekli double double yapıo mehmet o neden yok!

Oylamaya sadece play-off a kalan takımların oyuncularını koyuyorlar.(Yanlışsa düzeltin)
  • yanlış! orlando da kalmadı hidayet var ama aynı şekilde biz de kalamadık ama wally de aday.. ben memo daha fazla ilk 5 başladığı için koymadılar sanıyordum ama baktım ki sadece 24 maça ilk 5 te çıkmış... halbuki efektif oyuncu sıralamasında hepsinin önünde diye biliyorum. belki 1 Türk yeter demişlerdir
  • quote:

Orjinalden alıntı: dakid

yanlış! orlando da kalmadı hidayet var ama aynı şekilde biz de kalamadık ama wally de aday.. ben memo daha fazla ilk 5 başladığı için koymadılar sanıyordum ama baktım ki sadece 24 maça ilk 5 te çıkmış... halbuki efektif oyuncu sıralamasında hepsinin önünde diye biliyorum. belki 1 Türk yeter demişlerdir

bencede
  • ya arkadaşlar oy verme sayfasında validation code istiyor. yardımcı olurmusunuz? nedir bu validasyon kodu?
  • memo yok mu ya....
  • hidayet pisliğine kesseler oy atmam, ne çabuk unutuldu şerefsizin dünya şampiyonası finallerindeki egoistliği avrupa şampiyonasında kendine oynaması, o adamda kendin türk basketbolcusundan yüksek görme kompleksi var maymun suratlı herif , memo onun yanında 2 kat daha iyi bi basketbolcu adamın ne kadar zamanda neler yaptığı ortada ama o pisliğe oy falan atmayın bırakın milliyetççiliği çünkü o herif milliyetçi falan diil amerikancı
  • furkana biraz katılıyorum amerikada türklerle falan ilgilenmiyo mus.Ama memo olsaydı seve seve herseyi yapardım.mehmet gibisi var mı ya
  • Wally Szczerbiak, Minnesota Timberwolves
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.