Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
6
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oynayan var mı ya? steam'e düştü de ne demek.......

droyun'dan almıştım...

ne kod var ne de çıkış bilgisi..

arkadaş ön sipariş aldık bugün oynanmıyor muydu bu? bu gece ya da...
  • 2k17 yi 80 e almıştım

2k18 için şuan 180 diyor

maaşı oyunlara mı yatırcaz nedir anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

oynayan var mı ya? steam'e düştü de ne demek.......

droyun'dan almıştım...

Aynen öyle sorunca da ayın 19u diyolar bi de, önsipariş verenlerin 15inde oynadığından bihaberler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vermezler dıye legend steamden dırek almıstım.Biraz kazık oldu ama olsun.
  • Bide bişi merak ettım diyelim 200 vc yi kullandım sattım parayla cıkanları sonra ıade etsem ne olcak.Yada öyle oluyormu heralde onlem alınmıstır buna .Tek zeki ben değilim sonucta deneyen olmuştur illa _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

oynayan var mı ya? steam'e düştü de ne demek.......

droyun'dan almıştım...

Kinguinden aldım key mey yok daha ortada. Bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha dramatik birşey diyeyim mi dear friends? :D

oyun bu beklediğimiz oyun,skdrow'a düşmüş

şaka gibi ! :D
  • Oyunun Steam yorumları oldukça kötü, kötü performans mı var nedir acaba sorun? Oynayan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
  • Kinguinden key geldi beyler bilginize indirmeye başladım. 56.5 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 15 Eylül 2017; 11:37:33 >
  • ahaa

droyun'dan geldi kodlar.

eve gidip oynamk için son saatler
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Çin serverlarında sorun var galiba, bütün çinliler eksiyi basıyor oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyunun Steam yorumları oldukça kötü, kötü performans mı var nedir acaba sorun? Oynayan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

oyunu oynamadım ama anladığım kadarıyla olumsuz yorumların çoğunun sebebi çin serverlarıyla alakalı bir problem ve buradan gelen yorumlar. ingilizce olarak da olumsuz yorum sayısı az değil ama çin yorumlarını çıkarırsak oyunun yorumları yarı yarıya iyi kötü gibi bir dengede oluyor
  • Korsan indirdim oynadım oyun çok iyi ama malesef kariyer modda sinematik dahi yok korsan olduğu için direk takım seçip maça geçiyor korsan kariyer modu çöp oğlu çöp malesef key almak lazım 2k17 yi 50 liraya almıştım nerden önerirsiniz keyi bu oyun parayı hakeder grafikler süper ayrıca

• Hatta kariyer modda antreman dahi yapamıyorsunuz :)

• NBA2K18 - Momentous

• Beyler şuan alsak key gönderecek site varmı ???

• Evet beyler oyunu 1,5 saattir falan oynuyorum. 3 maç yaptım. İlk incelemem optimizasyon sorunu 2k17 ye göre çok iyi. Ama daha iyi olabilir. Grafikler, atmosfer 10 numara. Onun dışında oynanış değişmiş ben biraz zorlandım diyebilirim. Oyuncu hareketleri animasyonlar çok güzel olmuş ama dediğim gibi alışamadım henüz. Oyuncular robot gibi hareket etmiyor ve buda gerçekçilik katmış oyuna. Layupta şut barının kalkması iyi mi desem kötü mü desem bilemedim. Ayrıca şut barının yukarda olması tuhaf olmuş, alışkanlık olmuş şut atarken oyuncuların ayaklarının oraya bakıyorum. Formanın hareketleri, oyuncu vücutları, yüzleri olsun çok iyi olmuş gerçekten. Umarım geçen seneki gibi bozmadan devam ederler. Bu sene bayağı bir zaman geçirecez galiba.

NBA 2K18 [PC ANA KONU]

NBA 2K18 [PC ANA KONU]NBA 2K18 [PC ANA KONU]NBA 2K18 [PC ANA KONU]NBA 2K18 [PC ANA KONU]

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Oyunu alsam mı almasam mı karar veremiyorum bir türlü, 130 lira bir oyuna vermek için çok para. Steam'de de her zaman olduğu gibi yerden yere vurmuşlar yorumlarda. Server problemi var mı online maçlarda yarın onu da kontrol edip yazar mısınız ?
  • Arkadaşlar PRO-AM'da takım kuruyoruz. Gelmek isteyenler özel mesaj atsın.

GEREKLİ MEVKİLER : Small Forward(SF), Power Forward(PF)
  • ne durumdasınız arkadaşlar? ben gece uykusuz kalma pahasına başında bekledim steam'in indi ve başladım oynamaya.

ama bir sıkıntı var.sizde durum ne bilmiyorum da,ayarlarda "titreşim" açık olmasına rağmen,tık yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.