Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NBA 2K18 - Special Guest Commentary Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 30 Ağustos 2017; 3:9:21 >
  • NBA 2K-8 - Run The Neighborhood

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öff işin iyice cılkı çıktı.Gameplay her sene kötüye gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

Forumda NBA 2K oynayan sayısı oldukça az sanırım... çevremde de oynayan yok diyebilirim. Bir oluşum var mıdır beraber NBA 2K18 başlayabileceğimiz?
  • Ön sipariş fiyatı bazı yerlerde 120-130 civarına düşmüş. Ben ön sipariş geçeceğim sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Arkadaşlar selam,

Forumda NBA 2K oynayan sayısı oldukça az sanırım... çevremde de oynayan yok diyebilirim. Bir oluşum var mıdır beraber NBA 2K18 başlayabileceğimiz?

Pc için az ama ps4 için baya var.

• NBA 2K18 - The Prelude Trailer

• quote:

Orijinalden alıntı: K1NGP1N

Ön sipariş fiyatı bazı yerlerde 120-130 civarına düşmüş. Ben ön sipariş geçeceğim sanırsam.

Hangi siteler de acaba birkaç tane bende gördüm fakat ne kadar güvenilir bilmiyorum, steam den ön sipariş verdim de arkadaşlarım için düşünüyorum
  • BaizeN kullanıcısına yanıt
    Ben kinguin den ön sipariş geçtim. 134 tl

• NBA 2K18 - "Handshakes" TV Spot

• Geçen sene optimize kötüydü, umarım bu sene düzeltmişlerdir optimizasyonu.
  • Gameplay ile ilgili bişey yok velet avı yapacak gene

• Beyler oyunu ps e mı almalıyım pc yemı karar veremedım hala oyun cıkıcak ben hala arafta kaldım.Birde oynanabilirlik liveda daha iyi gibi geldi bana özellikle layup lar efsane olmuş.Son olarak optimizasyon sorunu demiş bir arkadaş pc de mi vardı öyle bir sorun _?@halikarnas1970
  • +Pre orderların hepsimi 15 nde oynayacak oyunu yoksa sadece legend sürümlermi ona göre legend alıcam.
  • ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    Myteam mypark çok oynuyorsan ps e almalısın. Optimizasyon olarak geçen sene biraz sıkıntılıydı sonradan düzelttiler. Ön sipariş verirsen 15 inde erişime açılıyor. Sürüm farketmiyor.

• Turnikelerden zamanlamayı kaldırmışlar bu seneki oyunda, o kötü oldu çok alışmışım o şekilde oynamaya, şimdi yine iş oyuncunun turnike gücüne kalıyor yalnızca

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Eyvallah başkan.Genelde kariyer yapıyorum ve mypark felan ps dede aynıydı ben hıc kasmadan oynıyacam delay sız dıye sevınerek ps e almıstım 17 yı ama farkeden bısı yok hep delay hep delay.
    +
    Preload acılmıs ps de steam dada varmı oyle bısı ve kınguın keylerı verdımı bılgısı olan varsa ılk keyı dagıtan yerden alıcam .
  • ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    Pc'de 2k16'da mypark her zaman doluydu. Ama 17 de doğru düzgün oynayamadım bile. Bu sene hem tek park var hemde değişti güzel oldu bence. Yoğun olur diye düşünüyorum.

Steamde indirmeye açıldı galiba ama kinguin keyleri dağıtmadı daha. Bugün yarın dağıtır herhalde.

• Steam de açıldı evet 56.5GB nasıl inecek onu düşünüyorum şimdi
  • Sırf şu My Team'de oyuncu kartlarını hileyle 200k sınırını aşarak satanlar yüzünden bu yıl ps4 için almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.