Şimdi Ara

NBA 2K18 [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
6
Favori
17.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Oyun internete bağlı olduğundan emin olun.
    Sıfırdan kariyer açmayı deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scyptor S kullanıcısına yanıt
    Online bence bu sene sıkıntısızdı eski oyunlara göre. Oyuncuda bulunabiliyordu. Tabi konsola göre az her zaman olduğu gibi

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.Oyunu aldım kariyerde açtım ancak parka gittiğimde tek tük kişi var 3e3 maç yapıcak insan bulamadım.Acaba bende mi bir sıkıntı var yoksa oyuncumun yeni olmasıyla bir alakası mı var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scyptor S kullanıcısına yanıt
    Oyuncuyla bir alakası olacağını düşünmüyorum. Farklı saatlerde girmeye çalışın. Bazen parkta uygun oyuncu bulmak zor olabiliyor

• 2k18 aldım ama kariyer modunda hikaye kısmı çıkmıyor ve bir çok eksik var internete bağlanmadığı için mi bu eksiklik yoksa legend edition mu almalıydım
  • Selam arkadaşlar benim çok ilginç bir sorunum var.Ben NBA 2K 18 i bu seçim günü 24 haziranda aldım.Oyunu aldıktan 2 gün sonra oyunun masaüstündeki kısayoluna tıkladım ve beni steam e attı.Orda benden oyunu yüklememi istedi halbuki bende oyun yüklü ve daha önceden oynamıştım.Yani oyun kendi kendine silindi.Silindi diyor fakat benim bilgisayarımda hiç yer açılmamış.Yani silindi diyor ama bilgisayrda yer açılmadı.Bu sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yazsın.
  • Beyler pc de oynarken perde nasıl konuluyor hangi tuş Allah için valla kanser oldum habire zor şutlar atmam gerekio ve hep paslarım tutuluo
  • GoldWie G kullanıcısına yanıt
    Oyun dosyaları eğer silinmediyse, Steam ayarlarından oyun yükleme klasörü olarak oyunun olduğu klasörü yap. Sonra Steam kapat aç ve yükleye bastığın zaman dosya kontrolü yapması gerekiyor ve sonra olması lazım.
  • GoldWie G kullanıcısına yanıt
    Klavye de A tuşu olması lazım. Basılı tutunca olur perde. Gamepad de PS4 için yuvarlak, XBOX için B tuşu
  • 200 tlde olsa alın oynayın. basketle alakam yok ama mypark kadar zevk aldığım bir oyun hatırlamıyorum. 2k16'da keşfettim bu modu (curry'i falan tanımıyordum) futbol seven fifa 11'den beri ultimate team oynayan biri olarak bıraktım fifayı. futbolla da alakam kalmadı sabah akşam mypark oynadığım için. keşke fifa da böyle bi mod yapsa.

tek eksik oyun içi chat. freestyle basketball gibi alttan yazışsak cs gibi steamden ekleyebilsek oyuncu sayısı artsa parkta kulüp maçları olsa tadından yenmezdi.
  • beyler oyun gayet hoş oynarken aşırı zevk alıyorum ama mypark ve proam de lag oluyor şut barı 2-3 saniye sonra geliyor yönlendirme felan geç algılıyor sanki çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi acaba?

süperonline 24mbit internet kullanıyorum
  • xarathio X kullanıcısına yanıt
    Maalesef normal birşey. Alışman gerekecek. Bir çözümü olduğunu düşünmüyorum

• arkadaşımla beraber oynuyoruz interneti benim internetimden kötü olmasına rağmen hiç takılma olmadığını söylüyor illaki bi çözümü olması gerekir
  • Locker code bulunmuyor hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.