Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.087
Cevap
20
Favori
62.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Katıldığın her 5 antrenmana 1 upgrade veriyor oyun. Bu şekilde 25 upgrade daha açıp karakteri 99 yapabiliyorsun. Antrenmanları ille oynaman da gerekmiyor. Antrenmana girip hemen finish practice yapıp çıkınca da sayılıyor.

Bu arada Sunset Beach'te oynayan pivot varsa beraber oynayabiliriz. 99'luk gardım var, oyunu bilen çokta güçlü olmayan bir oyuncu olsa da olur. Psn: YildizBros

Antreman derken my careerdeki boş günlerde yapılan antremanlarmı

• pek haşırneşir olmasamda arada 2k serisini oynardım.lakin 2k16 ile resmen bağlandım.asıl sorunuma gelirsek PG olarak başladığım kariyerime,çaylak sezonundan sonra lakers yolunu tuttum.lakin oyuncumu geliştirmekte zorluk çekiyorum.karşıma gelen kişiler genelde Ovr 80 ve üstü olmakla birlikte beni epey yıpratmakta.ben oyuncumu nasıl kolay bir şekilde geliştirebilirim.antremanlarda benden saçma şekilde savunmaya yönelik idman veriliyor,ama pozisyonumla alakası yok.antreman genelde 2 görevle birlikte hemen bitiyor.hangi özelliklerim gelişti veya gelişiyor hiçbir şekilde anlamıyorum.bana oyunun püf noktalarından bahsedermisiniz,bide bu coins kasma olayını detaylı paylaşırsanız sevenirim.bu arada ps4 kullanıcısıyım.
  • Evet o antrenmanlar.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Hocam deneyiminize göre antrenman ile upgrade alarak mı yoksa Endorsements ile VC kasarak mı daha hızlı gelişir karakter?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Hocam deneyiminize göre antrenman ile upgrade alarak mı yoksa Endorsements ile VC kasarak mı daha hızlı gelişir karakter?

Endorsements ile VC kasarak derken bu nasıl oluyor hocam açıklasanız bizde bilgilensek nasıl oluyor nasıl kasılıyor
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Antrenman vc vermez. Önce vc kasilip tüm upgradeler yapılır. Daha sonra antrenmanlarda yeni upgrade slotları elde edilip vc ile bunlar da açılır. Hedef vc ise endorsement yapmak tabii ki de daha mantıklı.

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yani antrenmanla maksimum slot sayısını yükseltiyoruz.

Bu arada bi MyCareer bi MyTeam geziniyorum. Seed 7 için 3 altın alacağım. acaba ROTY Kevin Durant deneyen oldu mu? Ve PG olarak Irving mi Westbrook mu iyi sizce

• Hergün Pro Am oynuyoruz gelmek isteyen varsa psn eklesin. Özellikle center olarak gelmek isteyenler ekleyebilir. Psn ; SrhtTvsn ekledikten sonra mesaj atın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 82 overallı PG'yim .. SG olarakta oynayabiliyorum .. Beraber oynamak isteyen varsa eklesin ( Pro-Am , Mypark ) .. PSN: OtanOcan
  • Online maçlar tam komedi :D Fifa gibi yardırıyorlar Tek pas ardından hop basket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 24 Haziran 2016; 18:23:17 >
  • chakal131 kullanıcısına yanıt
    biraz geç oluyor cevap için ama idare et :)

ana menüde ayarlardan değiştirilebiliyor ordan bakarsan bulursun hocam.
  • voyager33 kullanıcısına yanıt
    var. ama yaparsan sıfırlanır mypark özelliklerin. seviyen attığın sayılar felan hepsi sıfırlanıyor level 1den geri başlıyorsun. Mypark Rep'den abondon myparkdan değiştirebilirsin hocam.
  • Merhaba arkadaslar,,Oyunu dun indirdim; parka ara da girsede %90 maili dogrula hatasi aliyorum surekli..Mailde de istedigini yapmama ragmen hep ayni hatayi aliyorum "mailinizi ziyaret edip dogrulayin",,,Var mi dir bi cozumu bunu oyundan sogudum yahu

• merhaba arkadaslar normalde basketbol fazla ilgilenmem oyun guzelmis aliyimmi surekli oynatir mi?

• Arkadaslar oyunu 1 haftadir oynuyorum.savunma hucum kendimce cok prof olmicak sekilde kavradim..keyif aliyorum kisacasi..neyse dun online dunyasina daldim bi kac kisiyle mac yaptim.ana avrat sulale ne varsa saydirdim..ayni fifadaki gibi cakal cukal sansli kekolarla dolu.soyle anlatiyim..adam sayi yiyo.oyun baslatiyor.3luk atilacak bolgenin uzagina adamina pas veriyor o herifte ne pozisyon ne vucut dengesi hic bisey olmaksizin bastan savma 3 luk atiyor o sayida giriyor..evi yakacaktim dun sinirden boyle bisey olamaz..gercek hayatta en kral basketci oyle uzaklardan sacma 3luk atamaz.taaa anasinin nikahindan ve dedigim gibi neredeyse arkasi donuk sekilde sayi aliyor herif..ben ise usulune gore atiyorum durantla turnikeye girmisim sayi kaciyor.enes kanterle cok rahat potanin caprazindayim 2lik sayim kaciyor..12 sayi onde oldugum maci angutun sacma sapan duzensiz tertipsiz 3lukleriyle kaybettim..etrafi saldirdim sinirden.oyunun sayi kaybetme aksiyonlari bana calisti resmen.cpu'ya karsi bu kadar gercekci guzel oynanan bir oyunun online modda rezil rusva bi sekilde oynanmasi 2k studyolarinin oturup argemi kurarlar heyetmi toplarlar kesinlikle yeni oyunlarinda halletmesi gereken bi durum..boyle sacmalik olamaz valla.

• Arkadaşlar konuyla alakası var mı bilmiyorum ama aranızda bilen varsa çok makbule geçecektir. Ben hali hazırda ps4 te oynamaktayım fakat oyun şu anda steam yaz kampanyaları dahilinde normali 27,80 tl mj edition 35,82 tl'ye düşmüştür. Fiyat gayet makul bir arkadaşım satın aldı bende pc'ye almayı düşünüyorum(kardeşimden dolayı). Evet arkadaşlar soruma geliyorum... Pc sürümü ve ps4 sürümünde ortak olarak online oynayabiliyor muyuz? Amacımız 3 kişi MyPark modunu oynamak... Dinlediğiniz için teşekkür ederim ederim. İyi forumlar...
  • Maalesef hayır.

• oyun ne kadara kadar ücretsiz?

• Myteam de Domination ve Challenge ağırlıklı gidiyorum güzel para geliyor. Road to the Playoffs a fazla girmiyorum şimdilik. Zaten kolayca seed 7ye çıktım çünkü online oynadığım herkes tamamen 3lüğe odaklı. Pota altıdır posttur pick/roll set falan hiçbir şey bilmiyorlar. MyCareer Connections taki Reward kartların hepsini aldım. Bi tane paket açayım dedim Ametist Curry çıktı. Zaten Westbrook da vardı güzel oldu.

MyCareer da ilk çeyrek 2 ikinci çeyrek 2 dk oynayıp faulle çıkıyorum. 12dk Hall of Fame. Önceki serilerden deneyimimle 4 dk oynayarak rahatça B- A- arası yapıyorum 1000e yakın VC geliyor. Endorsements da güzel VC veriyor. Overall 80 olana kadar böyle gidip sonrasında maçları 6dk ya geçip dolu dolu oynar 90+da MyPark takılırım. Oyun güzel sardı şu an

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.