Şimdi Ara

NBA 2K16 | ANA KONU (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.088
Cevap
20
Favori
62.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fortescue

Myteam de Domination ve Challenge ağırlıklı gidiyorum güzel para geliyor. Road to the Playoffs a fazla girmiyorum şimdilik. Zaten kolayca seed 7ye çıktım çünkü online oynadığım herkes tamamen 3lüğe odaklı. Pota altıdır posttur pick/roll set falan hiçbir şey bilmiyorlar. MyCareer Connections taki Reward kartların hepsini aldım. Bi tane paket açayım dedim Ametist Curry çıktı. Zaten Westbrook da vardı güzel oldu.

MyCareer da ilk çeyrek 2 ikinci çeyrek 2 dk oynayıp faulle çıkıyorum. 12dk Hall of Fame. Önceki serilerden deneyimimle 4 dk oynayarak rahatça B- A- arası yapıyorum 1000e yakın VC geliyor. Endorsements da güzel VC veriyor. Overall 80 olana kadar böyle gidip sonrasında maçları 6dk ya geçip dolu dolu oynar 90+da MyPark takılırım. Oyun güzel sardı şu an

Badge toplamalısın overal yetmiyor herzaman..
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

oyun ne kadara kadar ücretsiz?

1 hafta kadar vakit kaldı

• Arkadaslar onlineda mac yaparken oyuncularin isimleri yerine nickimiz gozukuyor bunu nasil degistirebiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLuB4R -- 25 Haziran 2016; 23:03:43 >
  • Potaya koşan bi adamın elinde topu sadece pota altında blok yaparak mı alabiliyoruz yoksa herhangi bir baskı tuşu var mı topla koşan adam için

• quote:

bu ayın sonuna kadar

• Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Araştırmıştım ama badge kasmam için faullü oynamayı bırakıp düzgün oynamam lazım o zaman kasarım. Şimdilik sadece flashy pass ı aldım o 4 dk lık dilimde bol bol kullanıp team mate i yükseltiyorum.

• 3.videoda 10:10 da konuşan kızın adını bilen var mı ?
  • 99'luk guardla oynamayı bıraktım. Kardeşim bir center açtı. Daha gücü 59 ama oynamayı bilince mypark'ta harika oluyor. Garddan daha zevkli bence. Çünkü parkta guard 99 olsa da pota altı sertliğini sağlayacak pivot yoksa iyi rakiplere karşı maç kazanmak zor.

• Merhaba arkadaşlar 2 güzel alley opp smaçımı çektim umarım beğenirsiniz...

https://youtu.be/Tz1cKMdUweY
  • https://youtu.be/DHSiefLsHto

No look basket :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

99'luk guardla oynamayı bıraktım. Kardeşim bir center açtı. Daha gücü 59 ama oynamayı bilince mypark'ta harika oluyor. Garddan daha zevkli bence. Çünkü parkta guard 99 olsa da pota altı sertliğini sağlayacak pivot yoksa iyi rakiplere karşı maç kazanmak zor.

Senin guaedla bizim takım iyiydi ya habersiz gitmen ayıp oldu

• quote:

Sanırım diğer plus oyunları gibi plus olduğu sürece oynanabilecek

Ben de bir soru sorayım. My park'ta hangi topluluğu seçmeli? Avantajları dezavantajları nedir biraz bahsedebilir misiniz?

PSN: YIGGY05. Ovr 75 PG oynuyorum kendi boyumda yaptığım için biraz boy sıkıntısı yaşıyorum

• Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Oyunda hemen hemen herkes guard. Farkli olsun diye maksimum boyda bir pivot yaptim henuz 75lik athlete ozelliklerini fulledim yine de biraz agir kaliyor ama mypark'ta oynamasi oldukca zevkli.

• Ben de aynı şekilde uzun boylu atlet özelikleri full bir pivot yaptım. Takım arkadaşları kötü bile denk gelse ribaund alıp ekmeğimi taştan çıkarıyorum. 2 vs 2'de biraz pas yapmayı bilen bir oyuncuyla costuruyor adeta. İşte yavaş yavaş geliştiriyorum oyuncuyu, şu an atlet full sırada defans var.

• Gene bir önceki oyunun üstüne koymayı başarmışlar. Grafikler ve oyuncu fizikleri daha gerçekçi olmuş savunma sertleşmiş kolay adam geçilmiyor. Mypark modu çok iyi olmuş artık adamı geliştirecez oyunu bırakamayız.

• Beyler oyunu açınca Ps4 acayip ses çıkarıyor. Diğer oyunlarda bu kadar olmuyor. Hele ortam sessiz olunca makine gidecek diyorum. Sizde aynı mı?

• Karakteri en hızlı nasıl geliştirebiliriz sadece maç yaparak mı? 1 maç yapınca taş çatlasa 500 vc veriyor bu şekilde baya uzun sürecek gibi. Bir de antreman kısmnı bulamadım kurcalamadığım yer kalmadı bende böyle bir menü yok neden?

• quote:

Myteam de Domination ve Challenge ağırlıklı gidiyorum güzel para geliyor. Road to the Playoffs a fazla girmiyorum şimdilik. Zaten kolayca seed 7ye çıktım çünkü online oynadığım herkes tamamen 3lüğe odaklı. Pota altıdır posttur pick/roll set falan hiçbir şey bilmiyorlar. MyCareer Connections taki Reward kartların hepsini aldım. Bi tane paket açayım dedim Ametist Curry çıktı. Zaten Westbrook da vardı güzel oldu.

MyCareer da ilk çeyrek 2 ikinci çeyrek 2 dk oynayıp faulle çıkıyorum. 12dk Hall of Fame. Önceki serilerden deneyimimle 4 dk oynayarak rahatça B- A- arası yapıyorum 1000e yakın VC geliyor. Endorsements da güzel VC veriyor. Overall 80 olana kadar böyle gidip sonrasında maçları 6dk ya geçip dolu dolu oynar 90+da MyPark takılırım. Oyun güzel sardı şu an

2'şer dakika oynayıp 1000 vc nasıl geliyor.Ben
    34 sayı A+ yapıyorum 500 veriyor anca

• İşte 800e yakın maçtan 200e yakın da anlaşmalardan. Artık full A+ alıyorum 4 dk da. Her pozisyon set oyunu yapıp dribble movesla asist yapıyorum yanımda SG Korver var. Maçları Hall of Fame oynadığından emin ol x2 veriyor.

• quote:

İşte 800e yakın maçtan 200e yakın da anlaşmalardan. Artık full A+ alıyorum 4 dk da. Her pozisyon set oyunu yapıp dribble movesla asist yapıyorum yanımda SG Korver var. Maçları Hall of Fame oynadığından emin ol x2 veriyor.

ben rokiee de 12 dakikalık çeyrekte oynuyorum 1 maçı en fazla 500 vc alıyorum böyle giderse karakteri geliştirmeye ömür yetmeyecek gibi. Bir de şu antreman bölümünü bulamadım hangi menüde antreman kısmı? Bir de önceki oyunda sadece key maçları oynayabiliyorduk bunda öyle bir şey göremedim tek tek oynamak zorunda mıyız maçları?
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.