Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

NBA 2K13 (PS3 ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
737
Cevap
8
Favori
49.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> NBA 2K13 (PS3 ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      70 Mesaj
      13 Şubat 2013 00:15:43
      quote:

Orijinalden alıntı: azazilx

quote:

Orijinalden alıntı: byhasan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

ya allah aşkına şu savunmayı yaparken ne kullanıyorsun aralarda top çalmayı nasıl yapıyorsunuz kareye bastığım anda düdüğü çalıyor paso bu ne yaa savunmayı ben kişisel olarak yapamıyorum

Öncelikle zamanlamayı iyi ayarlaman lazım... üst üste basarsan kareye faulü çalar... Birde top tekniği yüksek oyunculardan çalman çok daha zor... iyi top çalabilmek için stealı en üst seviyeye getirmen lazım. arıyetten signature skillerden pickpocket olanı geliştirmen lazım... Benim oyuncum PG steal 95 pickpocet skillde 2. seviye.. Son macımda NBA rekorunu kırdım 14 top çalma ile... Dediğim gibi en önemli olan zamanlama...

faul atışlarını nasıl yapıyoruz ben bir türlü beceremedim sagdaki kol diyor sanıım ama ne yaptıysam olmuyor...?

Ona bende tam anlamıyla bir çözüm sunamıycam.. Ama tahiminen serbest atışı yükseltmen lazım... Ben atarken oyuncuyu bekliyorum.. Topu sektiriyo tam dizlerini kırdıgı anda kareye basılı tutuyorum topu elinden cıkartana kadar %100 isabet yok ama. Şuan play-off lardayım %83 ile atıyorum... Deneyerek bulursun ama kareyle atmak bana daha kolay geliyo..

Kareye basılı tut, oyuncunun altında dayanıklılığını gösterdiği yerde olsun gözün, oradaki mavi yuvarlak (oyuncunun free throw yeteneğine göre farklılık gösterir) parlayacak işte o anı tutturabilirsen genelde atışın başarılı oluyor.

Ayrıca ayarlar dan(presentation) shoot feedback kısmını açarsanız atışlarınızın ne kadar başarıyla yapıldığının geri bildirimini alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatikadnan -- 13 Şubat 2013; 0:16:17 >
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      13 Şubat 2013 00:20:34
      quote:

ya allah aşkına şu savunmayı yaparken ne kullanıyorsun aralarda top çalmayı nasıl yapıyorsunuz kareye bastığım anda düdüğü çalıyor paso bu ne yaa savunmayı ben kişisel olarak yapamıyorum

Bununda kolay bir yöntemi var aslında, oyuna girdiğiniz zaman My career a girmeden önce Ayarlar'a girin, orda Presentation kısmındaydı sanırım, Steal Başarısı mı ne öyle bir seçenek var, onu ne kadar yükseltirseniz o kadar kolay steal yapar. Burayı yükseltip kaydedin, sonra kariyerinize girin. Her maç en az 2 steal alırsınız. Ayrıca çok faul yememek için topla hücum yapan oyuncuya pres yaparken 2 kezden fazla kare tuşuna basmayın yoksa faul alırsınız.

• Yarbay
      2785 Mesaj
      13 Şubat 2013 08:05:56
      Burada herkes kendi oyuncusuna kasıyor heralde. Ben online'da quick match yapıyorum gerçek ve eş zamanlı takımlarla. Alley oop tuşu nedir yahu. Hızlı hucumları telef etmekten bıktım.

PSN:quanchbjk02
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      13 Şubat 2013 10:09:43
      quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Burada herkes kendi oyuncusuna kasıyor heralde. Ben online'da quick match yapıyorum gerçek ve eş zamanlı takımlarla. Alley oop tuşu nedir yahu. Hızlı hucumları telef etmekten bıktım.

kare + çarpı (şut+pas) ikisine aynı anda basarsan alley - oop yapar...

• Yarbay
      2785 Mesaj
      13 Şubat 2013 12:16:27
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

kare + çarpı (şut+pas) ikisine aynı anda basarsan alley - oop yapar...

Teşekkür ederim hocam.
      |
      |

• Yarbay
      2984 Mesaj
      13 Şubat 2013 12:53:22
      quote:

Orijinalden alıntı: fanatikadnan

quote:

Bununda kolay bir yöntemi var aslında, oyuna girdiğiniz zaman My career a girmeden önce Ayarlar'a girin, orda Presentation kısmındaydı sanırım, Steal Başarısı mı ne öyle bir seçenek var, onu ne kadar yükseltirseniz o kadar kolay steal yapar. Burayı yükseltip kaydedin, sonra kariyerinize girin. Her maç en az 2 steal alırsınız. Ayrıca çok faul yememek için topla hücum yapan oyuncuya pres yaparken 2 kezden fazla kare tuşuna basmayın yoksa faul alırsınız.

Benim bildigim o olay my career da etkili olmuyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      734 Mesaj
      13 Şubat 2013 15:18:54
      arkadaşlar merhaba nba 2k13 ümü satıcam fakat online kodumu kullandım bu kodu yazarak başka makınada oynayamazmıyız bu oyunu yanıt için teşekkürler

• Yarbay
      2665 Mesaj
      13 Şubat 2013 15:27:21
      quote:

Orijinalden alıntı: bekoksk

arkadaşlar merhaba nba 2k13 ümü satıcam fakat online kodumu kullandım bu kodu yazarak başka makınada oynayamazmıyız bu oyunu yanıt için teşekkürler

hyr
      |
      |

BE WATER MY FRİEND...
    • Çavuş
      70 Mesaj
      14 Şubat 2013 20:04:33
      quote:

Orijinalden alıntı: jambon

quote:

Orijinalden alıntı: fanatikadnan

quote:

Benim bildigim o olay my career da etkili olmuyo

O halde ben psikolojik olarak etkilenmiş olabilirim.
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      13338 Mesaj
      14 Şubat 2013 20:36:23
      Bende düşünüyorum almayı.Xbox 360'da baya sarmıştı ama online tadına varamamıştım.Online için almak istiyorum.Bir şey sorayım mutlaka cevap verecek olur.Atıyorum ben Wizards'ı aldım.Onun karşısında o ayarda takım mı geliyor yoksa daha güçlü takımlar mı ?
      |
      |

iOS & Android Projeleriniz İçin PM Atabilir
      Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

PSN ID:re_charged21
    • Teğmen
      162 Mesaj
      15 Şubat 2013 13:55:22
      Beyler oyuna yeni basladin az ogretcek varsa oynayacagimiz filan pm atsin psn veriyim

|
      |

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      20 Şubat 2013 13:43:03
      nba2k13 satıcak olan varsa pm atsın istanbuldan elden alabilirim
      |
      |

• Yarbay
      3067 Mesaj
      22 Şubat 2013 23:51:18
      Nasıl bir oyun önerir misiniz

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      24 Şubat 2013 23:41:43
      quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

Beyler SG için nelere dağıtayım bu skill puanlarını? Neleri geliştirmem lazım. 3 lüğü 99 yaptım tüm savunma bölümü full hepsi . Offens Phsical Mental kısmında neleri geliştireyim? Ve Signature Skills de neler işime yarar benim?

Floor General ile Defensive Anchor al eğer All-star ve/veya üstü zorlukta oynuyorsan. Hücumda turnikeyi geliştir, shoot in traffic geliştir, orta mesafe şutu geliştir.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      333 Mesaj
      24 Şubat 2013 23:43:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Nionell

Şimdiye kadar yapılmış en iyi basketbol ve bana göre spor simulasyonudur. Basketbolu seven, bilen herkesin denemesi, görmesi, bilmesi lazımdır. Basketbolla aran yoksa alır oynar, sıkılırsın, kolay değil hele ki ilk kez bu seriyi oynayacaksan.
      |
      |
    • Binbaşı
      1661 Mesaj
      25 Şubat 2013 11:30:36
      Merhaba arkadaşlar,

Oyunu oyun konsepti yani ranked maçların sadece topu potadan geçiriyimde basket olsun maçı kazanıyım mantığının ötesinde,

daha gerçeğe yakın oynayan, sim kavramı nedir bir oyun gerçeğe yakın oynanıp mücadele edilirse ne kadar daha zevkli olur

anlayışına sahipseniz, sizi de ligimizde görmek isteriz. Zaten bir çoğunuz biliyorsunuzdur konumuzu ama olsun buraya da bir

kez daha linkimizi yazıyorum.

Kaliteli mücadele, egosuz, keyif alıp keyifli bir maç yapma mücadelesindeki basketbol sever arkadaşları bekliyoruz.

http://resim.donanimhaber.com/tm.asp?m=66343679&mpage=1
      |
      |

TSBT NBA 2K Online Lig
      PSN: Virtinsanity5
      Youtube:http://www.youtube.com/ataman5

• Yarbay
      2591 Mesaj
      02 Mart 2013 12:42:58
      Beyler ps3 de nba 2k13 kontrolleri değiştrilemyrmu..Şu olaya hasta oluyorum yıllar dünyada kabul görmüş birşey r1 hızlı koşmadır r2 de nerden çıktı

• Yarbay
      2785 Mesaj
      02 Mart 2013 12:46:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Nionell

Harkulade bir oyun ben de alırken çok düşündüm ama her kuruşuna değen bir oyun olduğunu gördüm alınca.
      |
      |

• Teğmen
      137 Mesaj
      04 Mart 2013 02:18:17
      Beyler ciddi ve aktif oyuncularla online association olayına girelim pm atın.
      |
      |

PSN:hetg0d
    • Kurmay Yarbay
      13338 Mesaj
      04 Mart 2013 10:21:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Beyler ps3 de nba 2k13 kontrolleri değiştrilemyrmu..Şu olaya hasta oluyorum yıllar dünyada kabul görmüş birşey r1 hızlı koşmadır r2 de nerden çıktı

Kısa sürede alışıyorsun.Koşma tuşunu FIFA'da olduğu kadar sık kullanmıyorsun zaten.
      |
      |

iOS & Android Projeleriniz İçin PM Atabilir
      Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

PSN ID:re_charged21
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.