Şimdi Ara

NBA 2K13 (PS3 ANA KONU) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
8
Favori
51.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: equasezy1

beyler ps3 demosunda online oynarken aşırı sıkıntı var. pas attığında bile top takıla takıla ilerliyor. 10 sn bile rahat oynayamıyorsun hep takılarak ilerliyor maç. sonucunda network hatası vererek atıyor. normal oyunda böyle bir sorun var mı ?

dun gece ılk defa online girdim herhangi bi sorunla karsılasmadım dedıgınız gıbı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: azazilx

quote:

Ya arkadaşlar bugün artık bu oyunu alayım çok uzattım dedim. İzmir Karşıyaka Çarşı'da Emrah Elektroniğe gittim 120TL dediler. Oyun çıkalı ne kadar oldu çok yüksek değil mi yahu? Makinada yerim yok kardeşlikle de alamıyorum. Fifa yüklü makinada.

http://www.syd.com.tr/Nba-2K13-NBA2013-Ps3-Oyun,PR-468.html

yukardaki link de 94 tl diyor bi bak istersen...

Teşekkür ediyorum hocam. GG'de de 94'lere geldi bazı oyunlar halledeceğim oradan. İlgin için çok teşekkür ediyorum.

Sorun değil dostum...

• Oyunu her actigimda neden hep eski kadrolar var kafayi yemek uzereyim ,reset rostera tiklamadan kadrolar yenilenmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu uygun fiyatla nereden alabilirim ? tşlker...
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

beyler ps3 demosunda online oynarken aşırı sıkıntı var. pas attığında bile top takıla takıla ilerliyor. 10 sn bile rahat oynayamıyorsun hep takılarak ilerliyor maç. sonucunda network hatası vererek atıyor. normal oyunda böyle bir sorun var mı ?

İnternet bağlantın ile ilgili bir sorun olabilir.
  • Beyler SG için nelere dağıtayım bu skill puanlarını? Neleri geliştirmem lazım. 3 lüğü 99 yaptım tüm savunma bölümü full hepsi . Offens Phsical Mental kısmında neleri geliştireyim? Ve Signature Skills de neler işime yarar benim?
  • Oyuncunun hot zone bolgelerini gelistirebiliyor muyiz ? Yoksa oyun rastgele bolge mi veriyor ? Benim oyuncuda sahanin sol bolgesi hot zone. Acaba orta ve sol kismida hot zone yapabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sonunda oyunu aldım burada yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Online durum nasıl oyunda? Fifa gibi istediğimiz takımla birebir maç yapabiliyor muyuz? Biraz bilgilendirir misiniz?

Online da lag durumu nasıl? Çok takılıyor mu?
  • quote:

Arkadaşlar sonunda oyunu aldım burada yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Online durum nasıl oyunda? Fifa gibi istediğimiz takımla birebir maç yapabiliyor muyuz? Biraz bilgilendirir misiniz?

Evet normal takimla mac yapabiliyorsunuz. Veya 1vs1 veya blactop modunda yarattiginiz oyuncu ile oynayabiliyorsunuz. Valla ben cok oynamadim onlinr ama 4-5 mac yaptkm sorun yasamadim gayet guzeldi baglantilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar sonunda oyunu aldım burada yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Online durum nasıl oyunda? Fifa gibi istediğimiz takımla birebir maç yapabiliyor muyuz? Biraz bilgilendirir misiniz?

Online gayet iyi. 4-5 farklı mod var baya zaman geçirtiyor.

Normal h2h modu.
    Rastgele takımlarda bir kişiyi yönetme modu. (Pro Club bi nevi)
    My Team (Ultimate Team)
    My Player Blacktop (Kariyer oyuncusu ile 3v3 maç)

Var oğlu var yani. Lag ben pek yaşamadım ama arada olabilir tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Online gayet iyi. 4-5 farklı mod var baya zaman geçirtiyor.

Normal h2h modu.
    Rastgele takımlarda bir kişiyi yönetme modu. (Pro Club bi nevi)
    My Team (Ultimate Team)
    My Player Blacktop (Kariyer oyuncusu ile 3v3 maç)

Var oğlu var yani. Lag ben pek yaşamadım ama arada olabilir tabii.

Hocam bu oyun ne yahu 2k12'yi almadık diye nedir bu zulüm. Hiç beceremedim yahu ben bu oyunu

Yardım edin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

Beyler SG için nelere dağıtayım bu skill puanlarını? Neleri geliştirmem lazım. 3 lüğü 99 yaptım tüm savunma bölümü full hepsi . Offens Phsical Mental kısmında neleri geliştireyim? Ve Signature Skills de neler işime yarar benim?

Shot creator - Akrobat - spot up shooter

Eğer Top çalma ve dripling seviyorsan
    Top Çalma için : PickPocket
    Dripling için : Ankle Breaker.

Dunk 95 ve üzeri ise Highlight Film i tavsiye ederim... hızlı huumlarda göze hoş gelen smaçlar yapıyo..

Umarım yardımcı olmuşumdur... İyi Oyunlar..
  • quote:

quote:

Beyler SG için nelere dağıtayım bu skill puanlarını? Neleri geliştirmem lazım. 3 lüğü 99 yaptım tüm savunma bölümü full hepsi . Offens Phsical Mental kısmında neleri geliştireyim? Ve Signature Skills de neler işime yarar benim?

Dunk 95 ve üzeri ise Highlight Film i tavsiye ederim... hızlı huumlarda göze hoş gelen smaçlar yapıyo..

Çok saol hocam dikkate alıyorum dediklerini Phsical Mental kısımlarında nelerin oyuncuya katkısı oluyor?

• Dün bir online maçı yapayım dedim hafif laglıydı. Yani şöyle anlatayım tuşa bastığımda 1 saniye 1.5 saniye sonra algılıyordu oyun. Üzüldüm ama Fifa gibi H2H maçların olması beni sevindirdi.

Ayrıca aldığım oyunda All-Star paketi de var. Ne sağlıyor bu? All-Star yarışmalarını mı oynuyabiliyoruz?
  • quote:

quote:

quote:

Çok saol hocam dikkate alıyorum dediklerini Phsical Mental kısımlarında nelerin oyuncuya katkısı oluyor?

Hangisi Hangi bölümde hatırlayamadım ama ben genel olarak yazıyım sen nerelerde eksik varsa onları tamamlarsın...

Şutör Guard (SG)

1) Layup - Hands - Shot İnside - Ball Handling
    2) Quickness - Stamina - Shot Close - Off-Hand Dribbling - Off-Awereness - Speed
    3) Vertical - Dunk - Ball Security - Hustle - Shot Medium - On Ball Defence - Durability - Steal

Tercihen 3 sayıda güçlendirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azazilx -- 5 Şubat 2013; 16:00:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ya arkadaşlar bugün artık bu oyunu alayım çok uzattım dedim. İzmir Karşıyaka Çarşı'da Emrah Elektroniğe gittim 120TL dediler. Oyun çıkalı ne kadar oldu çok yüksek değil mi yahu? Makinada yerim yok kardeşlikle de alamıyorum. Fifa yüklü makinada.

http://www.syd.com.tr/Nba-2K13-NBA2013-Ps3-Oyun,PR-468.html

yukardaki link de 94 tl diyor bi bak istersen...

Teşekkür ediyorum hocam. GG'de de 94'lere geldi bazı oyunlar halledeceğim oradan. İlgin için çok teşekkür ediyorum.

Sorun değil dostum...

hocam shopto.netten takipli kargoyla al istersen 85 lira gibi tutuyor geliş süresi oturduğun yere bağlı olarak uzayıp kısalabilir konyaya pes 2013 6 günde geldi, ama alacaksan haftaya al çünkü ptt dağıtım özelleşmiş dağıtım işleri karmaşada

• ya allah aşkına şu savunmayı yaparken ne kullanıyorsun aralarda top çalmayı nasıl yapıyorsunuz kareye bastığım anda düdüğü çalıyor paso bu ne yaa savunmayı ben kişisel olarak yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

ya allah aşkına şu savunmayı yaparken ne kullanıyorsun aralarda top çalmayı nasıl yapıyorsunuz kareye bastığım anda düdüğü çalıyor paso bu ne yaa savunmayı ben kişisel olarak yapamıyorum

Öncelikle zamanlamayı iyi ayarlaman lazım... üst üste basarsan kareye faulü çalar... Birde top tekniği yüksek oyunculardan çalman çok daha zor... iyi top çalabilmek için stealı en üst seviyeye getirmen lazım. arıyetten signature skillerden pickpocket olanı geliştirmen lazım... Benim oyuncum PG steal 95 pickpocet skillde 2. seviye.. Son macımda NBA rekorunu kırdım 14 top çalma ile... Dediğim gibi en önemli olan zamanlama...
  • quote:

quote:

ya allah aşkına şu savunmayı yaparken ne kullanıyorsun aralarda top çalmayı nasıl yapıyorsunuz kareye bastığım anda düdüğü çalıyor paso bu ne yaa savunmayı ben kişisel olarak yapamıyorum

Öncelikle zamanlamayı iyi ayarlaman lazım... üst üste basarsan kareye faulü çalar... Birde top tekniği yüksek oyunculardan çalman çok daha zor... iyi top çalabilmek için stealı en üst seviyeye getirmen lazım. arıyetten signature skillerden pickpocket olanı geliştirmen lazım... Benim oyuncum PG steal 95 pickpocet skillde 2. seviye.. Son macımda NBA rekorunu kırdım 14 top çalma ile... Dediğim gibi en önemli olan zamanlama...

faul atışlarını nasıl yapıyoruz ben bir türlü beceremedim sagdaki kol diyor sanıım ama ne yaptıysam olmuyor...?

• quote:

Orijinalden alıntı: byhasan

quote:

quote:

faul atışlarını nasıl yapıyoruz ben bir türlü beceremedim sagdaki kol diyor sanıım ama ne yaptıysam olmuyor...?

Ona bende tam anlamıyla bir çözüm sunamıycam.. Ama tahiminen serbest atışı yükseltmen lazım... Ben atarken oyuncuyu bekliyorum.. Topu sektiriyo tam dizlerini kırdıgı anda kareye basılı tutuyorum topu elinden cıkartana kadar %100 isabet yok ama. Şuan play-off lardayım %83 ile atıyorum... Deneyerek bulursun ama kareyle atmak bana daha kolay geliyo..

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.