Şimdi Ara

NBA 2K13 (PS3 ANA KONU) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
8
Favori
51.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evivva

quote:

Orijinalden alıntı: azazilx

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Ya sg olarak basladim kariyere. Boyumda kisa kaldi biraz 1,98 yaptim koc habire 3 numarada oynatiyor. Kucucuk incecik yapimla lebronu savun diyor bana bu cok sinir bozuyor. Ve cok yoruluyo oyuncum nerdeyse tum mac oynatiyor koç, artik o enerji bari tamamen bosalti 20 sayi ondeyiz macin bitimine 6 dk var. Center a aliyo adam beni. Bunu degistirmenin bi yolu yok mu hic zevk almiyorum yemin ederim. Eski oyunlarda degistiriyodu 2k13 te olmadi arkadas bu bug midir nedir anlamadim gitti

Maalesef Bu konuda yapacağın bir şey yok. Bende PG olarak başladım.. ilk başlarda fazla süre alamıyordum sonradan ilk 5 'in değişmezlerinden biriyim 2 sefer üst üste MVP oldum. Ama gel gör ki genellikle benide PG olmama ragmen SG - SF çok nadirde olsa PF oynattığı zamanlar oluyo.. Boy 1.83 kilo 75 varsen düşün ben neler çekiyorum. Ama biraz sabırlı olmanı ve kazandığın sp leri Posizyonuna uygun kullanmanı tavsiye ederim... O zaman farklı pozisyonlarda yine oynatacakla ama önceki kadar zorlanmayacaksın.. İyi oyunlar dilerim...

Nasıl yapıyorsunuz MVP falan. Ben her maç Fair veya Poor alıyorum. Teammate Grade ortalamam B- ve neredeyse her maç 15+ atıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz ?

Mvp olmak istiyorsan sayi krali olman lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Player_97

@azazilx
    Ya bro ben pg yim de ortalamam 80 dunk da 65 de bu posterler için kaça çıkarmaylım bide en iyi şut stili?

Şu anda benim dunk 85 yalış bilmiyorsam 90 kadar çıkartman lazım... ama yeni başladınsa sonraya bırak derim bunu önce diğer özelliklerini geliştir.. Daha evvel yazmıştım PG pozisyonu için öncelikli kısımları... En iyi şut stili dersen o sana kalmış birsey yüksek atmayımı seviyorsun yada alcak mı ona göre... ben şuan r. alen yada monta elis tarzı kullanıyorum ama genellikle monta elis kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metyn07

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metyn07

Beyler ben C yapıyorum My Career'da. Özellikle nelere ağırlık vermem lazım puan dağılımında?

Pivot oynuyor isen...

1) Shot inside - Dunk - Def-Awereness - Strengh

2) Standing Dunk - Off Rebound - Low-Post Offense - Low-Post Defence - Pıst Hook - Block

3) Hands - Consistency - Stamina - Vertical - Hustle - Shot Close - Shot in-Traffic - Post Fadeaway

teşekkürler

Eywallah yardımcı oldumsa ne mutlu...

• Arkadaşlar sizden ricam all-star hafta sonu resmi koyabilirmisiniz... takvim görüntüsünü bende gözüken sadece rokie elite macı ve all-star macı... başka bi görüntü yok sizde nasıl gözüküyo bi resim koyabilirseniz sevinirim...
  • quote:

Arkadaşlar sizden ricam all-star hafta sonu resmi koyabilirmisiniz... takvim görüntüsünü bende gözüken sadece rokie elite macı ve all-star macı... başka bi görüntü yok sizde nasıl gözüküyo bi resim koyabilirseniz sevinirim...

Bnde de ayni ne smac yarismasi oluyor ne de 3 luk.yardimci olabilecek var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 21 Ocak 2013; 8:19:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar sizden ricam all-star hafta sonu resmi koyabilirmisiniz... takvim görüntüsünü bende gözüken sadece rokie elite macı ve all-star macı... başka bi görüntü yok sizde nasıl gözüküyo bi resim koyabilirseniz sevinirim...

O ek pakatle açılıyor . All star content yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mycarear da pg oynuyorum . Pg için hangi özellikleri güçlendirmem gerekiyor

• Ya arkadaşlar bugün artık bu oyunu alayım çok uzattım dedim. İzmir Karşıyaka Çarşı'da Emrah Elektroniğe gittim 120TL dediler. Oyun çıkalı ne kadar oldu çok yüksek değil mi yahu? Makinada yerim yok kardeşlikle de alamıyorum. Fifa yüklü makinada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Ya arkadaşlar bugün artık bu oyunu alayım çok uzattım dedim. İzmir Karşıyaka Çarşı'da Emrah Elektroniğe gittim 120TL dediler. Oyun çıkalı ne kadar oldu çok yüksek değil mi yahu? Makinada yerim yok kardeşlikle de alamıyorum. Fifa yüklü makinada.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nba-2k13-2013-ps3-hemen-kargo-gameclub-74779874

internetten alıyorsan bunu alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: gereksiz işler bunlar

quote:

Ya arkadaşlar bugün artık bu oyunu alayım çok uzattım dedim. İzmir Karşıyaka Çarşı'da Emrah Elektroniğe gittim 120TL dediler. Oyun çıkalı ne kadar oldu çok yüksek değil mi yahu? Makinada yerim yok kardeşlikle de alamıyorum. Fifa yüklü makinada.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nba-2k13-2013-ps3-hemen-kargo-gameclub-74779874

Güvenilir mi alayım mı hocam?

• quote:

quote:

quote:

kefilin olmam ama güvenilir daha önce oyun almıştım sorunsuz elime ulaştı

• quote:

quote:

quote:

quote:

kefilin olmam ama güvenilir daha önce oyun almıştım sorunsuz elime ulaştı

Fiyat iyi gibi ama ne bileyim. İnternetten alış veriş sevmiyorum.

• yahu myteam oynayan yok mu hiç lafı geçmemiş hiç bir yerde, dalasım var ama kıyamıyorum olası VC'lere de.

of basacam parayı alacam VC zaten bu gidişle. 10000 5.5 tl falan.

sahi kardeşlikle aldım oyunu, vc'leri kendi hesabımdan satın alırsam problem olur mu, deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merqt

yahu myteam oynayan yok mu hiç lafı geçmemiş hiç bir yerde, dalasım var ama kıyamıyorum olası VC'lere de.

of basacam parayı alacam VC zaten bu gidişle. 10000 5.5 tl falan.

sahi kardeşlikle aldım oyunu, vc'leri kendi hesabımdan satın alırsam problem olur mu, deneyen var mı?

sorun olmuyor ustad.ben arkdasımın hesabından ındırdım oyunu ama kendı hesabımla vc aldım bı kac kere sıkıntı olmadı bu zamana kadar
  • quote:

Arkadaşlar mycarear da pg oynuyorum . Pg için hangi özellikleri güçlendirmem gerekiyor

PG için Tavsiyem bunlar..

1) Layup - Off-Awereness - Stamina - Quikness
    2) Ball Handling - Off Hand Dribbling - Ball Security - Hands - Consistency - Speed
    3) Shot İnside - Hustle - Shot Close - Pass - Free Throw - Dunk - On-Ball Defence - Def-Awereness
  • quote:

quote:

Arkadaşlar mycarear da pg oynuyorum . Pg için hangi özellikleri güçlendirmem gerekiyor

PG için Tavsiyem bunlar..

1) Layup - Off-Awereness - Stamina - Quikness
    2) Ball Handling - Off Hand Dribbling - Ball Security - Hands - Consistency - Speed
    3) Shot İnside - Hustle - Shot Close - Pass - Free Throw - Dunk - On-Ball Defence - Def-Awereness

Çok sağol hocam

• Sende sağol...
  • quote:

http://www.syd.com.tr/Nba-2K13-NBA2013-Ps3-Oyun,PR-468.html

yukardaki link de 94 tl diyor bi bak istersen...
  • quote:

quote:

http://www.syd.com.tr/Nba-2K13-NBA2013-Ps3-Oyun,PR-468.html

yukardaki link de 94 tl diyor bi bak istersen...

Teşekkür ediyorum hocam. GG'de de 94'lere geldi bazı oyunlar halledeceğim oradan. İlgin için çok teşekkür ediyorum.

• beyler ps3 demosunda online oynarken aşırı sıkıntı var. pas attığında bile top takıla takıla ilerliyor. 10 sn bile rahat oynayamıyorsun hep takılarak ilerliyor maç. sonucunda network hatası vererek atıyor. normal oyunda böyle bir sorun var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.