Şimdi Ara

NBA 2K12 (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
0
Favori
184.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda Blake Griffin direk olarak örnek alıyorum. 6"10, 251 Lbs Onun smaçlarını izleyince kendimden geçiyorum

3M$ olduğunda dunk alacağım.Griffin'den.

Şuan proda oynadığım için, biraz kolay oluyor. Onun için istatistiklerim biraz yüksek.

İlk sezon bitsin, superstar veya all star'a çıkarmayı düşünüyorum.

Ortalamalar. PF Atletic oynuyorum ve bu zamana kadar diğer yerlerden almadığım zevki bu yerden alıyorum.

Hem hızlı hemde riboundlarda çok iyi.:)

Ortalamalarım :

Sayı : 11.3

Ribound : 7.1

Asist : 2.3

Top kapma : 0.8

Block : 1.6 >>> NBA'de 6. sıradayım.

Şut ortalamam : %50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurul -- 15 Ocak 2012; 13:37:07 >

• Ya beyler ben sg athletic açtım tamamen M.J ebatlarında bi karakter neyse velhasılı benim karakterim crossover yapınca veya biraz ilerleyince topla bi anda yavaşlıyo doğal olarak içeri giremiyorum daha doğrusu dribbling yapamıyorum bunun için neye puan yatırmam gerekiyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Ya beyler ben sg athletic açtım tamamen M.J ebatlarında bi karakter neyse velhasılı benim karakterim crossover yapınca veya biraz ilerleyince topla bi anda yavaşlıyo doğal olarak içeri giremiyorum daha doğrusu dribbling yapamıyorum bunun için neye puan yatırmam gerekiyo?

Sahayı boydan boya hızlı koşma ile geçerseniz (fast break dışında) crossover genellikle başarısız olacaktır. Oyuncu yorulur ve söylediğiniz gibi yavaşlar. Bu hareket için 3'lük çizgisi civarındayken hızlı koşmaya basılı tutarak potaya yaklaşın o zaman daha başarılı olursunuz. Aynı şeyler smaçlar için de geçerli. Yani hiç uzun bir koşu yapmadan smaçları da bu şekilde basabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 16 Ocak 2012; 14:38:06 >

• Ben bir süredir bu oyuna ara vermiştim, şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum fakat şöyle 1-2 soru var aklıma takılan.

-Hali hazırda myplayer kariyerim var, kadro güncellemesi de istiyorum bu durumda kariyerime yeniden başlamak zorundayım değil mi?
    -Kadro güncellemesi veya varsa oyunla ilgili güncellemeler bunu nasıl yapabilirim?
    -Tavsiye edebileceğiniz slider var mı? Oyunun kendi default slider'larıyla mı başlayayım yeniden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Ben bir süredir bu oyuna ara vermiştim, şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum fakat şöyle 1-2 soru var aklıma takılan.

-Hali hazırda myplayer kariyerim var, kadro güncellemesi de istiyorum bu durumda kariyerime yeniden başlamak zorundayım değil mi?
    -Kadro güncellemesi veya varsa oyunla ilgili güncellemeler bunu nasıl yapabilirim?
    -Tavsiye edebileceğiniz slider var mı? Oyunun kendi default slider'larıyla mı başlayayım yeniden?

1- Evet yeni kariyer açman gerek.
    2-3 Bunlar nbatrky mevcut ya da eğer oyunda online üyelik almışsan Features> 2K Share> Download bölümünden de indirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Ben bir süredir bu oyuna ara vermiştim, şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum fakat şöyle 1-2 soru var aklıma takılan.

Slider değişiklikleri my player için geçerli olmuyor/etki etmiyor.

Oyuna evet baştan başlamak gerekir. Roster güncellemesini oyunun kayıt dosyasının bulunduğu klasöre atmanız yeterli olacaktır. (saves)

Buradan en son roster güncellemesine ulaşabilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/138889898/3d83e2a/rosros.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 17 Ocak 2012; 11:38:43 >

• link vermek yasakmı bilmiyorum ama,nbatrky de birisi myplayer için slider ayarları degiştirmenin yolunu paylaşmış,cheat engine yardımı ile.

buradan bakınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_44

quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Utah Jazz - Orlando Magic maçında korku dolu anlar!

Nba 2k12 oyununda görülen bu sahneler, tribünler ve izleyiciler arasında büyük bir paniğe yol açtı. Maça kenardan gelen çaylak oyuncunun boyun ve kafasının olmaması bütün nba izleyicilerini derinden sarstı. Tribünlerin bir kısmı bu olayı yakından yaşadıkları için kısa süreli bir şok yaşasalar da çok geçmeden bunun feci bir hata olduğunu anlayan seyirciler zorda olsa kendilerini toparladı.

Ve işte o görüntüler: (+16)

NBA 2K12

NBA 2K12

NBA 2K12

:))

Edit:Oyunun PS3 için olanı ne kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodzina -- 17 Ocak 2012; 12:52:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

link vermek yasakmı bilmiyorum ama,nbatrky de birisi myplayer için slider ayarları degiştirmenin yolunu paylaşmış,cheat engine yardımı ile.

buradan bakınız

Program işe yararsa çok zevkli olur My Player. Teşekkürler güzel oldu bu. :)
  • 2k11'den çok daha güzel bir oyun olmuş.Ama yine Jordan çok güçlü.Jordan'ı alan maçı koparır büyük ölçüde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_Rose

2k11'den çok daha güzel bir oyun olmuş.Ama yine Jordan çok güçlü.Jordan'ı alan maçı koparır büyük ölçüde.

Gerçektede öyle değil miydi zaten?
  • Doğru aslında
  • selam arkadaşlar yapmış olduğum save ı bir önceki save döndürebilirimiyim transfer olmak istiyodum oldum ama şu an takımım iyi olmamalıyım geri dönüşü varmıdır?
  • Bilgisayarlarda sistem geri yükleme diye bir şey vardır, sistemi geri yüklersin, yüklediğin tarihe göre örnek veriyorum 2 gün öncesine göre çalışır.Yani sen hiç transfer olmamış olursun, ama tüm bilgisayarı etkiler.
  • aklıma geldi denedim ama kayıt hala son şekilde duruyor değişmedi
  • bunun başka bi çaresi yokmudur
  • Vince ile Lakers'a 44 sayı 10 asist.
     NBA 2K12

NBA 2K12

Muhteşem smaçlar ve turnikeler yaptı.. Vinsanity
     NBA 2K12

• yardımcı olacak bi arkadaş yok mu?
  • Ayrıldığın takıma geri dönmek için istekte bulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

Vince ile Lakers'a 44 sayı 10 asist.
     NBA 2K12

NBA 2K12

Muhteşem smaçlar ve turnikeler yaptı.. Vinsanity
     NBA 2K12

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.