Şimdi Ara

Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
3.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Antroy

hitler ve nazi sempatizanlığını ben anlayamıyorum bizim kültürümüzde mi idöl bir isim yok anlamadım senelerdir bu işi

Ve bunu söyleyen kişinin avatarinda obama var.
  • şu an demoratik almanlar olmasa
    neo naziler kölnde eylem yapıyordu

''Türk ve İslam Düşmanı Vatansever avrupalı PEGİDA grubu''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychological Fetai

quote:

Orijinalden alıntı: Che Guevara.

Anadolu'yu zaten işgal edeceklerdi de ülkemizde bunu anlamak istemeyen çok sempatizanları var

Anadoluyu niye işgal etsin ki? Türkiye topraklarına bir bak ne var? işe yarayacak ne var söyler misin?
    Ege ve Akdeniz bölgesi dışında işe yarayacak bir parça yok TR topraklarında dostum.

Hitler Türkiye'yi, kuracağı yeni imparatorluk için bir tahıl ambarı gibi görüyordu. Vatandaşlarına ekmeği bizim topraklarımızdan sağlayacaktı. Rusya'dan sonra sırada biz vardık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

quote:

quote:

Anadolu'yu zaten işgal edeceklerdi de ülkemizde bunu anlamak istemeyen çok sempatizanları var

Anadoluyu niye işgal etsin ki? Türkiye topraklarına bir bak ne var? işe yarayacak ne var söyler misin?
    Ege ve Akdeniz bölgesi dışında işe yarayacak bir parça yok TR topraklarında dostum.

Hitler Türkiye'yi, kuracağı yeni imparatorluk için bir tahıl ambarı gibi görüyordu. Vatandaşlarına ekmeği bizim topraklarımızdan sağlayacaktı. Rusya'dan sonra sırada biz vardık.

haklısınız hocam can ciğer olduğu staline bile 500.000 askerle saldıran
    türkiyeye neler yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Yengeç

Sadece Yahudileri sevmeyişi mantıklı eğer Yahudiler daha da güçlenirse ırkçılıkları yüzünden Yahudi olmayan herkesi öldürecek gibiler.Ama bu gene de masum küçük çocuklara zarar verebilirler anlamına gelmez.

O nasil bir mantik, nasil bir genellemedir o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naziler tarihi boyunca Türkiye'ye tek bir kurşun bile sıkmadı.Fakat komünist ruslar doğuda bize yapmadığını bırakmadı.Buna rağmen Türkiye'de komünist partisi var.Çoğu ergen -18.Atalarımızın kemikleri sızlıyor vay be.

Naziler istese Türkiye'yi alamaz mıydı zamanında ? Neden girmediler Türkiye'ye ? İnönü Nazilerin Tr'ye değilde Rusya'ya doğru ilerlediğini duyunca kalkmış göbek atmış.
  • quote:

quote:

evet haklısın ege ve akdenizden başka işe yarayan yer yok hele istanbul hiiiç yaramaz boğaz falan kimin umrunda
  • Anamızdan yine doğardık ama babamız kim bilemezdik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitler sempatizanı ergenlerde çoğalmış
  • Kristof Daum , Kokain imparatoru olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz şimdiye bir devlet kurardık ya Ya da kökten Türk ırkı kalmazdı rahat durmayacağımızdan silip süpürürlerdi bizi. Her şey bir yana şu an Almanya'daki Türklere pislik yapan Almanlar hep nazi kalıntılarıdır.
  • anadoludaki türklerin ırk ile bir bağları kalmadı.
    genetik araştıran kaynaklar yunan-türk diye geçiyor artık.
    bu bölgedeki insanlar avrupa-asya-afrika kırması bir melez ırk olarak geçiyor.

bundan sonra ırkçılık anlamında bir türk hakimiyeti olacak ise türki cumhuriyetlerdeki türklerin hakimiyetinden bahsedilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazahell

anadoludaki türklerin ırk ile bir bağları kalmadı.
    genetik araştıran kaynaklar yunan-türk diye geçiyor artık.
    bu bölgedeki insanlar avrupa-asya-afrika kırması bir melez ırk olarak geçiyor.

bundan sonra ırkçılık anlamında bir türk hakimiyeti olacak ise türki cumhuriyetlerdeki türklerin hakimiyetinden bahsedilebilir.

Adam kendi melezliğini sinsice meşrulaştırmak için saçmalamış alakasız bir konuda , açık açık benim kanım yunan diyememiş.
  • Outlast'ın hikayesi gerçek olabilirdi

• Kendini beğenmiş, gereksiz İsrail devleti olmazdi.

• Nazi sempatizanı liseliler konuya gelmiş yine

• Amerika değil almanya süper güç olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

Her seferinde yahudileri iyi ki öldürmüş diyenler var onlara şu soruyu soruyorum o dönemde yaşıyorsunuz komşunuz yahudi arkadaşlarınız yahudi can ciğersiniz akrabalarından biri yahudi birine aşık olmuş evlenmiş ve gözünün önünde bunları topluyorlar suçları olmadığı hale öldürülüyor.Empati kurmak zor değil yeter ki mantıklı düşünün.Şimdi ki İsrail devleti örneğini vermek saçmalık ötesidir.Onların yaptığına doğru diyen mi var ama dünyadaki bütün yahudileri kapsayamazsın.Artık biraz kitap okuyun cahil olmayın lan.Bunun için aslında kitaba gerek yokta neyse ağzımı açtıracaksınız yine

Aynısını almanlar sırplara gaz verip boşnaklara yaptı, ruslar boşnaklara yardım etmese, bosna tarih olurdu.

• Arap sabununun modası geçer Türk Sabunu kullanılmaya başlanırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

ben her türlü insan kıyımına karşıyım arkadaş sırf yahudi japon italyan hintli vs fark etmez.Dünya da en büyük skandal olaylardan biridir bu Hitlerin yaptığı kafana göre adamları damgala ve öldür.İyi ki intihar etmiş yoksa Rusların ona yapacaklarını zevkle bütün dünya izlerdi.

Ulan abd atom bombası atıyor, katliamın en büyüğü kimse ona ses çıkarmıyor. Hadi onu geçtim SSCB dediğin ülkenin başındaki Stalin denen köpek Hitler'den daha fazla insan öldürmüştür. Bu öldürdüklerinin bir çoğuda Türk.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.