Şimdi Ara

NAYS - KAMPANYALAR - [ GENEL KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.945
Cevap
731
Favori
1.440.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 hesaba aynı anda para atıyorum her gün. Bugün ilk defa bir hesapta para geri döndü tekrar yolladığımda ise kazı kazan açılmadı ve bildirim düşmedi hiç. En son 3. denememde bildirim 10-15 Dk sonra düştü.

• pazarama %10 bitmis heralde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt

İki hesaba da para attım para geldi ama ne paranın geldiği bildirim ne de kazı kazan geldi. Sistem çok sorunlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bana 10 gelmişti bugün de anneme 10 geldi artık kazı kazandan çıkan miktarları azaltmışlar 1 çok çıkıyor 5 orta karar 10 da biraz orta ama 25 50 artık nadiren çıkıyor bence

• 2 hesaptan attığım paraya rağmen kazı kazan bildirimi gelmedi bugün. Bugün kazı kazan yapan oldu mu?

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

ben yaptım saat 10 gibi,birisinden 10 birisinden 1 tl verdi.

Uygulamadan birkaç defa çıkış-giriş yapıp bekleyin hocam. Bildirim bazen anında düşmüyor. Bende de genelde hep aynı sorun oluyor.

iki hesaba da yarım saaat sonra geldi kazı kazan, gecikme varmış mh sordum.. iki hesaptan da 1 tl geldi, iyice düşürdüler oranları.

• Bugün fastpay le 3 TL gönderdim. Kazı kazan dan 10 verdi 😀

• bir nays hesabindan diger nays hesabina para yollayinca sikinti yasayan oldu mu hic? parasi kaybolan insanlari gorunce bi tereddut ettim...

• Katalan! kullanıcısına yanıt

Hiç sıkıntı yaşamadım.

• NAYS - KAMPANYALAR - [ GENEL KONU]
    Kart ile yükleme yapılmıyor bu ekran çıkıyor. Herkeste mi durum aynı?

• Yenisin herhalde 22 temmuzdan beri böyle zaten ama ilk defa o sekme açıldı sanırım düzeltmek üzereler

• Nays çıktığından 23
    Haziran dan beri kullanıyorum şu ana kadar 70 TL si davet olmak üzere 246 TL oldu

• 25 50 sanirim musteri olmayana bana hiç çıkmadı en fazla 10 ve sanirim ard arda 3 5 gun 1tl veriyor sonra 2 3 kez 10tl bana öyle oldu bugün 10tl verdi algoritması ne bunun? 😐

• aynı anda 3 hesaba para attım sadece 1ine kazı kazan verdi, zaten 20-30dk geç veriyordu şimdi iyice bozuldu

edit : 40dk sonra falan verdi diğer 2sine, 5 ve 10 çıktı onlara neyse affettirdi kendini NAYS - KAMPANYALAR - [ GENEL KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Ağustos 2022; 11:40:36 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Düne kadar hemen veriyordu bende kazı kazan hakkını. Dün 36 dk sonra geldi bildirimi, az önce de para attım henüz gelen giden yok. Gelse de 1 TL gelir yine herhalde. Fena bozdular.

not: 1 saat sonra bildirimler düştü. diğer hesap standart 1 tl geldi, bana lk defa 10 tl geldi gözlerim yaşardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 4 Ağustos 2022; 14:1:56 >
  • Arkadaşlar selam trendyoldan sipariş veriyorum da bu Trendyol indirim kampanyası sürekli mi yoksa tek seferlik mi bi de kullanan oldu mu indirimi sıkıntı yaşayan?

• 28 Haziran da kartla yükleme yaparken hesabıma geçmeyen para, bugün nays hesabına yatırıldı.
    2 kez kayıt açmıştım, geçen hafta da hızlandırabilir misiniz demiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazı kazan bildirimi 15-20dk geç geliyor 3 gündür.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.