Şimdi Ara

NAYS - KAMPANYALAR - [ GENEL KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.945
Cevap
731
Favori
1.440.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bende de öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m16a2carbine kullanıcısına yanıt

Bugun itibariyle para nays hesabımda gözüktü, hemen çektim. Artık sadece günlük 1 lira atıp kazı kazan yapacağım

• Hesabıma 500 TL yüklenmiş. Banka kartından yüklenmiş gözüküyor. Yanlışlıkla yüklediler herhalde

• Bugy33 B kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum sürekli. 13 Ağustos son gün. 13 Ağustosa kadar toplamda 500 TL’lik fayda sağlayabilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hakano3 H kullanıcısına yanıt

bana da 50+50tl yüklenmiş. daha önce yükleyip de hesaba düşmeyen bakiye varsa onlar olabilir

• Güzel başladı, berbat gidiyor. Kullanan arkadaşlar önemle uyarıyorum: İADELERİNİZİ NOT ALARAK TAKİP EDİN!

Benim birkaç kez iadem yatmadı. Yatsa da hesap hareketlerinde iade "+X geldi" şeklinde görülüyordu ama bu kezde bakiyeme yansımadı. Bu konu hakkında temsilciyle 2 gündür görüşmeye çalışsam da bi' türlü bağlanamadım.

Bankadır, garantidir deyip gözümüz kapalı işlem yapmayalım. Manuel kontrollerle sorgulamaları ihmal etmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misraimeftunu -- 4 Ağustos 2022; 19:11:42 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok şükür hesaba geçmeyen paralar iade edilmiş, kartla yüklemeyi kapatıp bu sorunları halletmişler demek ki 2 bin sonunda kurtardık

• Kocareis0685 K kullanıcısına yanıt
    %1.80 faizide yansıt onlar olsa yansıtırlar

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

38 gün oldu galiba faizini istesek yeridir 😃 kurtardık o da yeter yani zaten gelecekti bankacılık sisteminde para kaybolmaz ama ihtiyacım olan bir para olsa çok sıkıntı yaratırdı ön ödemeli kartların tamamında temkinli olmakta fayda var

• Kendi telefonumdan uygulamayı silip,davet linkimle babama üyelik açsam davetten 10 tl kazanır mıyım arkadaşlar ?

• Sonunda kaptirdigim 20 TL ve arkadaşımın kaptırdığı 20 TL hesaba geldi

• Günlük kazanma uygulamasına sınır getirilmiş aylık 15 kez diyor. Detayını bilen var mı?

• Evet artık kazı kazandan ayda 15 kez yararlanabileceğiz kısmaya başladılar

• yakında haftada 1 olur

• Ayda 15 olmus geçmiş olsun. Bildirim yine gelmedi bu arada, iyice çöpe bağladılar.

• Sabah yaptım 5 lira çıktı hesaba yansımadı, gitti 5 lira :) Yoğunluktan MH'ye bağlanamıyormuş :)

Sürekli hata veren bir uygulama.

• Kazi kazan hakkinin yarı yarıya düşmesi gidişatın sinyalini vermiş bulunmakta

• İki hesaba 1 saattir iki kere para yolladım kazı kazan gelmedi. Gün geçtikçe daha da kötüleşiyor durum. Memlekette iyi ve yararlı olan bir şey kalmadı.

beklediğime değseydi bari, şimdi bildirim geldi iki hesap ta da 1 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 5 Ağustos 2022; 13:35:35 >
  • NAYS hiçbir şekilde çalışmıyor bende

kapatmak için uygulamadan yazıştım ilgilenmiyorler

0 850li telefonu ara diyorlar o müşteri hizmetlerine de asla bağlanılamıyor gecenin 2sinde bile yoğunluk ve müşteri şikayeti 1 saattir sürer mi?

bu iş bankası var ya bu iş bankası fake Zeki mürenli reklamlara vereceği parayı Nays zımbırtısının verimli çalışmasına verse belki banka olurdu

yazık be! hiçbir işlem yapılmayan blokeli mi kara listeye mi alındı kimsenin çözüm getiremediği nays hesabım var iptal edin kapatın diyecem kimselere ulaşılamıyor

• NAYS - KAMPANYALAR - [ GENEL KONU]

Bu NAYS en kötüler ödüllerine katılsın.
    Ne kadar sorun var , herdaim dahada çoğalıyor.
    O kadar çok eksiği var , hadi zamanla eklenir diyorum, ama giriş sıkıntısı. Para yollama. Gönderme , hatta kazıkazan dahi her daim sıkıntılı. Aslında düzgün çalışan tarafı yok. Acaba biz beta tester miyiz ?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.