Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
15
Favori
130.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun güle güle kullanın. Zaten verdiği uyarıda çözünürlük uyumsuzluğu belli bu kadar bir sorun için cihazı servise istemek saçmalık pnd cihaz olsa yollarsınız da bu cihazı sökmesi takması meşakatli. Sildiğiniz branding sadece firmaya özel renkleri görselleri içerir yani çok elzem değil şimdiki hali orijinal igo dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    Merhaba sayın imkansız. Aynen söylediğiniz gibi Söktürmesi, göndermesi geldikten sonrası tekrar taktırması gerçekten çok zahmetli bir iş ve ayrıca da masraf. Kendim söküp takamazdım çünkü.
    Aslında servis sizin yaptığınız yönlendirmeyi yapabilirdi diye düşünüyorum ama para kazanmak için yada uğraşmamak için gönderilmesini istemiş olabilirler.

Iyi akşamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    slm qxv-751t navigasyonun dokunmatik algılama sorunu var az dokunmatik donuyor tuşlar iptal gibi oluyor reset atınca bi süre düzeliyor sonra gene aynı yeni yazılm varmı yada ne yapılabilir buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

slm qxv-751t navigasyonun dokunmatik algılama sorunu var az dokunmatik donuyor tuşlar iptal gibi oluyor reset atınca bi süre düzeliyor sonra gene aynı yeni yazılm varmı yada ne yapılabilir buna.

o model cihazlar dandik ucuza maledebilmek adına en ucuz donanım kullanılmış cihaz bunlar ,yazılım değil donanım sorunlu servise yollamaktan başka çare yok.
    alınmış cihaz tercih yok donanım sorunu olsa resetle düzelmez sonradan oluyor.
  • Arkadaşlar, neden kimse yazmamış anlamadım bir tek ben mi toolbox güncellemesi sorunu yaşıyorum? Windows 10 sürekli gösterip yok ediyor aleti. Baglantıyı Bellek sectim. Bu son güncelleme olmadan önce 10 denemeden en sonunda bir tanesinde başarıyordum haritayı güncelleyip 2-3 ay daha işkence çekmeyecem diye seviniyodum. SOn güncelleme zaten düzgün çalışmayan naviextras toolboxını iyice batırmış. bağlanmıyor alet. tam bağlanır gibi oluyor mail falan şifre istiyor (ki gerek yok normalde) onu girmeye calısırken program donuyor. not responding 30 kere olunca bıktım lanet olsun dedim. son güncelleme de mi problem var? windows 10 damı?
  • Merhabalar, yeni arac satn aldm uzerinde navitech marka ekran takili. Konunun yeri burasi mi bilmiyorum ama bir sorum olcak navigasyon a bastgm da calismiyor acmiyor yani navigasyonu. Ama usbden fln muzik dinleyebiliyorum. Video da acmiyor mp.4 fln. Sorun ne olabilir? Bide bu ekranin model numarasni fln nasil ogrenebilirim? Buraya yazamadm mesela cunku bende bilmiyorum.

• Slm arkadaşlar 2010 honda cıvıc aracımda Navitech grd nx 41 hc model cihaz var.Şimdi bu cihaz açılma ekranında şöle bir hata veriyor : Failed to open file default.bmp exiting application ne yapmam gerekir bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olucam çıldırttı beni bu cihaz.yukarı da İMKANSIZ arkadaşın sölediklerini uygulamaya çalıştım save ve branding dosyalarını silmeyi yapamadım silme yok silemedim bi türlü.. Acilll yardım lütfenn..
  • Çok uygun fiyata sıfır, faturalı tomtom navigasyon satıyorum. İlgilenen arkadaşlar pm atabilirler.

• Ford focus 3 aracımda navitech nx 251y cihaz takılı. arka kamera zaman içerisinde bozuldu. ön park sensörleri zaten hiç çalışmadı. radyo, Bluetooth vs performansı vasat. ben bu cihazı alalı 1 yıl oldu ve hic beğenmedim.
    Şimdi ön park sensörü sorunu çok büyük ve eğer çalışmazsa cihazı çıkaracağım. Bu ürünü o zaman tüketici hakem heyetine vs giderek iade edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Sorum şu: "Favoriler"de kayıtlı adresleri yeni cihaza aktarmak mümkün mü?

Şimdiden teşekkür ederim.

evet cevap verecek kimse yokmuevet cevap verecek kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: üçharfbeşnokta

quote:

Orijinalden alıntı: hhosafci

Sorum şu: "Favoriler"de kayıtlı adresleri yeni cihaza aktarmak mümkün mü?

Şimdiden teşekkür ederim.

evet cevap verecek kimse yokmuevet cevap verecek kimse yokmu

Mümkün. Eski cihazda save klasörü içinde favorites diye bir dosya olması lazım onu yeni cihazda aynı yere kopyala yapıştır yapın olur.

• QVX 443 kullanıcısıyım. ayarlarda herhangi bir oynama yapmadım ancak eskiden görebildiğim yol tabelalarını şimdi göremiyorum bunun sebebi nedir? acaba kodlamada bi hata mı yaptım?
  • felekman kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Başarsoft tarafında yapılan açıklamada bir derleme hatası sebebiyle bu güncellemede yön tabelalarının görünmediği duyurulmuştu. Yaklaşık 1 hafta önce bir ek güncelleme yayınlandı. Cihazınızı tekrar güncelleyip bir dener misiniz. Sorun düzeltilmiş olabilir.

Saygılar.
  • navitech qvx-523 primo kullanan bir arkadas bana nng klasörüründeki sys.txt dosyasını atabilirmi bozdum ben dosyayı yanlıslıkla yedeğinide almamıstım :(
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Navitech, QX-B513 cihazımda haritada işaretlenen yerlerin koordinatlarını görebilmek mümkün olabilir mi?
  • yutuna Y kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    Evet. İsaretlediginiz noktada ekran degisecektir. sag ust kosede beliren İ harfine basarsaniz o noktanin enlem ve boylam bilgisini gorebilirsiniz. ayrica alt tarafta beliren diger butonuna tikladiginizda favorilere ekleme dahil bazi ek bilgilere de goz atabilirsiniz.
    saygilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navitech kullaniyorum.yeni haritayida guncelledim.merak ediyorum niye trafik lambalari ve hiz kameralari yeni haritalarda belirtilmez.

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Çok teşekkür ederim değerli yardımınız için.
  • en son harita güncellemesini yaptım cihaz açılmıyor sürekli igo çıkıyor sonra yine aynı bir türlü ana ekran açılmadı garantiside bitti güya ömür boyu güncelleme vardı
    özellikle yapılmış birşey olduğunu düşünüyorum insanları kandırıyorlar yeni cihaz almamız için
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.