Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
15
Favori
130.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• navitech qx b432 model navigasyon cihazının bataryasını yenilemem gerekli.
    Batarya :3.7 volt 900 mAh
    bulunduğum ilde servisi yok. o yüzden aynı ebatlarda telefon bataryası vs bulunabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v.fırat

navitech qx b432 model navigasyon cihazının bataryasını yenilemem gerekli.
    Batarya :3.7 volt 900 mAh
    bulunduğum ilde servisi yok. o yüzden aynı ebatlarda telefon bataryası vs bulunabilir mi?

Bence firmadan orijinal batarya satın alın

• Çok teşekürler en kisa surede paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinmb407 -- 19 Haziran 2015; 20:43:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navitech DVX M560 trafik kayıt kameralı navigasyon.

Gece çekimi:

https://www.youtube.com/watch?v=pZmX674d6-g&feature=youtu.be

Gündüz çekimi (bir yayanın müteşekkiri de diyebilirim :))

https://www.youtube.com/watch?v=NojQ4pRXosw&feature=youtu.be

Cihaz kablo karmaşası istemeyenler için güzel alternatif. Navigasyon modunda iken hem müzik dinleyebiliyorum hem de trafiği kaydedebiliyorum. Cİhaz açıldığında video kaydına başlıyor çok güzel bir olay elinizle ayarlamaya gerek yok. Ama açılıştan sonra araçlar modu var siz müzik-navigasyon vs hangi menüye gelmek istiyorsanız orayı elle seçiyorsunuz. İki hafıza kartı ekleniyor biri müzik, gps kaydı vs için diğeri trafik görüntü kaydını yapabilmesi için. AV in giriş var geri görüş kamerası aldığım zaman onuda eklerim. Aracımın orijinal sistemi 1000-1500 lira olunca bu sistem gayet işimi gördü.

Benim işimi görecek düzeyde. Bazı dezavantajları ise kaydettiğim videoyu cihaz üzerinden kartların yerlerini değiştirerek izleyebiliyorum ya da ayarını bulamadım galeri göremiyorum. Birde arabada müzik veya cam açıkken sanırım rüzgar geliyor o da ses kaydında cızırtı patırtı yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinmb407

Navitech DVX M560 trafik kayıt kameralı navigasyon.

Gece çekimi:

https://www.youtube.com/watch?v=pZmX674d6-g&feature=youtu.be

Gündüz çekimi (bir yayanın müteşekkiri de diyebilirim :))

https://www.youtube.com/watch?v=NojQ4pRXosw&feature=youtu.be

Cihaz kablo karmaşası istemeyenler için güzel alternatif. Navigasyon modunda iken hem müzik dinleyebiliyorum hem de trafiği kaydedebiliyorum. Cİhaz açıldığında video kaydına başlıyor çok güzel bir olay elinizle ayarlamaya gerek yok. Ama açılıştan sonra araçlar modu var siz müzik-navigasyon vs hangi menüye gelmek istiyorsanız orayı elle seçiyorsunuz. İki hafıza kartı ekleniyor biri müzik, gps kaydı vs için diğeri trafik görüntü kaydını yapabilmesi için. AV in giriş var geri görüş kamerası aldığım zaman onuda eklerim. Aracımın orijinal sistemi 1000-1500 lira olunca bu sistem gayet işimi gördü.

Benim işimi görecek düzeyde. Bazı dezavantajları ise kaydettiğim videoyu cihaz üzerinden kartların yerlerini değiştirerek izleyebiliyorum ya da ayarını bulamadım galeri göremiyorum. Birde arabada müzik veya cam açıkken sanırım rüzgar geliyor o da ses kaydında cızırtı patırtı yapıyor.

Güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar cok acıl yardımınıza ıhtıyacım var bende navitech QX-B512 PRİME VAR ICINDE MUZIK YUKLERKEN YANLIslıla ıcerısındekı navıgasyon klasörunu sıldım ve gerı bulamıyorum ve onu da sildiğim icin toolbox a giremiyorum ve güncelleme yapamıyorum nasıl çözümünü bulacagım acaba lütfenb yardım edin yarın 1400 km yola cıkıyorum yardımcı olanlardan allah şimdiden yardımcı olsun acaba o navıgasyok programını nerden bulabılırım yada o klasoru elınde bu cıhazdan olan bırı benımle paylasabılırmı acaba
  • BEYLER ACİL YARDIM LÜTFEN YENİ ALMIŞ OLDUĞUM OTOMOBİLİMİN NAVİTECH TV SİNİN AYARLARIYLA OYNARKEN DOKUNMATİK AYARINDA KALDI GERİ GELMİYOR MOD DEĞİŞTİRMİYOR SADECE OKLARI SÜRÜKLEME İLGİLİ ŞEY ÇIKIYOR İSTOP ETTİM KAPATTIM FELAN AMA İŞE YARAMIYOR Bİ EL ATIN.LÜTFEN MÜZİK AÇAMIYORUM EKRANA DÖNEMİYORUM O AYARDA KALDI ACİL....
  • arkadaşlar bendede navitech nx 222 c modeli var araçtan sökmem mümkün değil kartı pc ye taktığımda da okumuyor uygulama naviyi başka şekilde nasıl günvellerim yada nerede hata yapıyorum illaki ücretli olarak yazılım mı yükleteyim başka yerde
  • beyler benim navigasyonum navitech qxv 443 primo. adres yazma bölümüne geliyorum örneğin: istanbul yazacakken farzedin ki isrtnbıl yazdım yada i harfi yerine yanlışlıkla ş harfine dokundum. backspace tuşu ile silmem lazım ki doğrusunu yazabileyim. ancak backspace tuşum çalışmıyor (basmıyor) geri kalan tüm tuşlar basıyor. sorunu nasıl çözebilirim?
  • Arkadaşlar selam.

Ekran kalibrasyonu bozuk navitech qxv ve üstü seri cihazlarınız alınır.

Cihazını satan var ise iletişime geçebilir.
  • Arkadaşlar selam.

• felekman kullanıcısına yanıt
    ekran kalibrasyonu bozulmuş gibi gözüküyor. ekranı kalibre ettirmen gerekli. genelde navitechlerde bu sorun var. sağ ve sol köşeler bi zaman sonra kalibrasyonları bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felekman

beyler benim navigasyonum navitech qxv 443 primo. adres yazma bölümüne geliyorum örneğin: istanbul yazacakken farzedin ki isrtnbıl yazdım yada i harfi yerine yanlışlıkla ş harfine dokundum. backspace tuşu ile silmem lazım ki doğrusunu yazabileyim. ancak backspace tuşum çalışmıyor (basmıyor) geri kalan tüm tuşlar basıyor. sorunu nasıl çözebilirim?

Maalesef sizinde sorununuz ekran kaibrasyonu . Teknik servise i gösterin. yaptıramaz iseniz yardımcı olmaya çalışırım bursadayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazar_oguzhan

arkadaslar cok acıl yardımınıza ıhtıyacım var bende navitech QX-B512 PRİME VAR ICINDE MUZIK YUKLERKEN YANLIslıla ıcerısındekı navıgasyon klasörunu sıldım ve gerı bulamıyorum ve onu da sildiğim icin toolbox a giremiyorum ve güncelleme yapamıyorum nasıl çözümünü bulacagım acaba lütfenb yardım edin yarın 1400 km yola cıkıyorum yardımcı olanlardan allah şimdiden yardımcı olsun acaba o navıgasyok programını nerden bulabılırım yada o klasoru elınde bu cıhazdan olan bırı benımle paylasabılırmı acaba

lisans dosyalarınız navigasyon klasöründe olup , tekrar yükleme yapsanız da lisans olayından dolayı program hata verecektir. elinizde fatura varsa navitech ile ilrişime geçin yardımcı olacaklaardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aabursaaa

Arkadaşlar selam.

Kalibrasyon bozuksa kalibre eder neden satsın ?
  • Merhabalar
    Yaklaşık 8 ay önce Navitech VR-544 Primo cihaz aldım.İlk kullanımını yaptığımda cihazın bütün özellikleri çalışıyordu.Trafik sıkışıklığı bilgisi, mobese kameraları vs. kitapçığında yazdığı üzere bilgisayarıma programı kurup ilk güncellemeyi yaptım.Cihazım ondan sonra sapıttı trafik yoğunluğu,mobese radar bilgileri hepsi işaretli olmasına rağmen çalışmaz oldu.Cihaz Ankara' da ve Eskişehir'de beni çok yakınımda olan yerler için girilmez yollara girmeye yanlış yerlerde dolaştırmaya başladı.POİ lerin bir çoğu bulunamıyor.Daha sonra bulunduğum şehir Bursa'da cihazı kullandım işyerimden eve gelirken şehir merkezinde dümdüz yol varken cihaz beni çevre yoluna çıkarıp onlarca km yol yapmaya yönlendiriyor.Cihazı sorunları yazıp servise yolladım.Virüs temizledik yazılım güncellendi diyerek geri gönderdiler. Cihazı kullanmaya başladığımda şehirler arası yolda cihaz beni yan servis yoluna girmem için uyarıyor yine beni rotamla alakasız yollara yönlendiriyor.Cihazın bende güncellemelerini yaptım sonuç alamadım.Bu sefer Media Markt aracılığı ile sorunları tekrar kağıda dökerek İstanbul'a servise gönderdik.Harita güncellendi diye geri geldi.Cihaz servisten geldikten sonra ilk defe bugün denedim sanayi bölgesinde bildiğim bir adresi girdim.Cihaz yine beni etrafı gezdirerek hedefe ulaştırmayı kafasına koymuştu. Cihazı kolay yol modu ve kısa yol modunda denedim sonuç yine aynı.Yıllarca Navitech in çok basit cihazını kullandım hiç sorun yaşamadım.Şimdi sözde gelişmiş cihazını aldım bildiğim yollarda beni yanlış yollara yönlendiriyor.Yabancı bir şehire gitsem herhalde bütün şehiri gezeriz.Bu model cihazla bu tip sorunla karşılaşıp çözüme ulaşan oldumu.?

• Ekran kalibrasyonu bozuk navitech qxv ve üstü seri cihazlarınız alınır. (Yedek Parça amaçlı)

• Arkadaslar navitech cihazının map poi ve buldingin içine yunanistanını map poi ve buldingini ayrı ayrı attım ancak cihaxı yeniden başlattığımda yunanistan haritası gözükmüyor sebebini bilen varmı teşekkürler

• Lisanslı yazılıma kendi attığınız haritalar çalışmaz. lazım olan haritaları toolbox ile satın almanız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Lisanslı yazılıma kendi attığınız haritalar çalışmaz. lazım olan haritaları toolbox ile satın almanız lazım.

Teşekkürler cevabınız ve ilginiz için

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.