Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonpoL

Sayın DD252Admin,

Başka bir konuda bahsettiklerinizi bir, bir uyguladım ve şu anda 2011 Q3 paketimi yüklemiş bulunuyorum. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Rica ederim, keyifli navigasyonlar dilerim
  • arkadaşlar evoque navigasyonu aldım bugünde toolboxtan güncelledim hiçbir sıkıntı olmadı.
    şuan basemap 2009-09 091215
    türkiye 2011.07 110922 oldu harita. fakat ben bu tabelayı göremedim ayarlardan falan mı yapılıyor gerçi daha yola çıkıp denemedim ama yinede sormak istedim.
    bu arada evde bile bağlanıyor sorunsuz hemen çok iyi antene sahip
  • Sayın @ercan_wrc Evde bağlanır bağlanmasında da doğru konum vermez. Yükseklik veya Yön hatalı olacaktır.
    Uydu yayınını direkt almasıyla yansıma olarak alması arasında Sinyal Kalitesi bazında fark olacaktır. Yani referans aldığınız nokta yanlış bir noktadır.

Gerçek anlamda değerleme yapmak istiyorsanız; açık bir alana çıkın, cihazı sıfırdan açın. Uydu bulup fixlemesi 35-40Sn. Civarında olmalı cihazınız düşündüğünüz kadar iyi bir antene sahipse.

Saygılar ve Sevgilerimle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Sayın @ercan_wrc Evde bağlanır bağlanmasında da doğru konum vermez. Yükseklik veya Yön hatalı olacaktır.
    Uydu yayınını direkt almasıyla yansıma olarak alması arasında Sinyal Kalitesi bazında fark olacaktır. Yani referans aldığınız nokta yanlış bir noktadır.

Gerçek anlamda değerleme yapmak istiyorsanız; açık bir alana çıkın, cihazı sıfırdan açın. Uydu bulup fixlemesi 35-40Sn. Civarında olmalı cihazınız düşündüğünüz kadar iyi bir antene sahipse.

Saygılar ve Sevgilerimle...

denedim arkadaşım dışarda açıyorum menü geliyor oradan gpsi seçiyorum açılıyor hemen bağlanıyor. bugün denedim istediğim yere gayet güzel götürdü tabelalarda çıktı yalnız şu radar kameraları göstermedi onu menüden aktif etmiştim. bilgisi olan var mı nasıl yapacağız onu?

• Bu konu iGO Primo Yazılım Güncellemeleriyle alakalıdır; cihazınızla ilgili bir sabit bölümümüz var şu an. Firma yetkilisi size buradan yardım edebilir. Lütfen sorunuzu orada sorunuz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_53810392/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

Sayın DD252Admin,

Başka bir konuda bahsettiklerinizi bir, bir uyguladım ve şu anda 2011 Q3 paketimi yüklemiş bulunuyorum. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

hocam nasıl yüklediniz güncellemeyi birde bana anlatabilir misin? ben hala güncelleme yapamıyorum 2010 da kaldım :(
  • Piranha Evoque cihazıma tüm anlatılanları yapmama rağmen güncelleme yapamadım. Toolbox cihazı görmüyor. Yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: esfan

Piranha Evoque cihazıma tüm anlatılanları yapmama rağmen güncelleme yapamadım. Toolbox cihazı görmüyor. Yardım edin lütfen

Sorununuzu linkteki konuya yazarsanız piranha yetkilisinden yardım alabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_53810392/tm.htm
  • nihayet güncellememi yaptım. base map 2009.09 alttada 2011.07 yazıyor. yüklerkende güncelleme yapıldığını anladım zaten. yalnız konu yeri burası değil ama haritada ki ok işareti yok oldu bende. küçüçük bir nokta var sadece. bununla ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar?
  • !! global_cfg.zip !! Güncellemesi vardır, cihazlarınızı Toolbox ile güncelleyiniz arkadaşlar.

Keyifli navigasyonlar
  • quote:

!! global_cfg.zip !! Güncellemesi vardır, cihazlarınızı Toolbox ile güncelleyiniz arkadaşlar.

Keyifli navigasyonlar

hocam bu söylediğiniz güncelleme nedir anlayamadım ?
  • Global cfg; Bölge bilgilerinin kullanıcılara anlatıldığı bir veri dosyasıdır. İçerisinde Hız Limitleri, Sürüş yön ve Bilgileri, acil Durum numaraları, Güvenli araç kullanımı ile ilgili basit ama temel bilgiler olan dosyayı cihazınız değerlendirmeye alır. Siz haricen görmek isterseniz de;

Diğer-> Ülke Bilgileri -> Türkiye olarak seçebilirsiniz.

Keyifli navigasyonlar :)
  • Faydalı bir anlatım ve bizlerde yararlanarak gücellemeleri ve yedeklemeleri yaptık yalnız benim merak ettiğim konu toolbox ile yaptğım yedekleme Windows'ta hangi klasörde onu bulamadım birde oldu ya format attık bilgisayara tekrar kurduk toolboxu bu yedek dosyalarını nereye koyacaz geri yüklemek için.
  • Toolbox ile yedekleme yapmayınız. Bunun yapılmasının gereksiz ve geri yüklemenin etkili olmadığını yaşadık gördük. Yaptıysanız da onun ile beraber Cihazınızın Navigasyon klasörünü (GPS, PND, NNG, Navigasyon gibi isimleri olabilir) içinde Lisans klasörü dahil olmak şeklinde Bilgisayarınıza veya harici bir birime kopyalamanızdır.

En etkili çözüm budur.

! Lisans Klasörünüzü Kimse İle Paylaşmayınız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 11 Aralık 2011; 8:26:23 >
  • DD252 teşekkür ederim bende resimli anlatımın ''!! Burada Yedekleme Konusunda Tercihi Tamamen size bırakıyorum !! Ben yedek almanızdan taraftarım'' bu bölümüne istinaden almıştım diğer yöntem ile de dosyaları farklı bir yere koplayaladım ilginize teşekkür ediyorum. Ama hâlâ toolbox imagelerinin yerini merak etmekteyim bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevirim arama yapınca bulamadım hiç olmassa boşuna yer kaplamasın.
  • arkadaşlar bende cihazımı yeni aldım ve güncelledim..fakat benim sorum su bu poilerde sadece simge gözüküyor ismi yazmıyor..mesela otel varsa otel simgesi oluyor ama otelin ismi yazmıyor..bankalarda ve kamu kuruluşlarında zorluk oluyor...acaba bi ayarı varda benmi yapamadım yoksa böylemi..cihazım piranha breva...teşekkürler
  • arkadaşlar samsung galaxy s2 ye naviextras toolbar ile nasıl ABD haritası atabilirim...Cihazımı gormuyo toolbox ((((
  • 2011-Q4 Harita Güncellemeleri Yayınlanmıştır arkadaşlar;

Hayırlı Olsun yeni haritalarınız

• iGO8 Cihazım Haritalar Sekmesi. Sizin de bu Sürüm Numaralarınızı görmeniz lazım. Diğer cihaz (525) testte

• quote:

iGO8 Cihazım Haritalar Sekmesi. Sizin de bu Sürüm Numaralarınızı görmeniz lazım. Diğer cihaz (525) testte

Hangi cihazın görüntüsü bu ? Haritalar sekmesi yok benim cihazda :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.