Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hey joe

Desteklenen işletim sistemleri arasında "64 bit W7" yok,sorunsuz kurup kullanan varmı?

Evet. Windows 7 -64 Bit işletim sistemi makinamla yapıyorum güncellemelerimi (AMD 64)
  • SAYIN YÖNETİCİM ŞU DÖRT RAKAMI VERMEK ÇOKMU AĞIRINZA GİDİYOR BEN TOOLBAXIMI GAYET İYİ KULLANABİLİYORUM SORUNUM YOK BEN TELEFONUMU EŞLEŞTİREMİYORUM EŞLEŞME KODUNA ULAŞAMADIĞIM İÇİN SANIRIM DAHA AÇIK VE NET OLMUŞTUR SİZİN İÇİN BİLGİNİZ VAR İSE YARDIM EDİNİZ...

SAYGILARIMLA

HAKAN YETİZ
  • Bu konunun başlığına bakarmısınız sorduğunuz soruyla âlâkası varmı??http://forum.donanimhaber.com/m_34694548/tm.htm Burada sorduğunuz soruya cevap verdim sorunuzu ya uygun konubaşlıklarına yazın böyle bir konu yoksa yeni konu açın.
  • arkadaşlarım 28.06.2010 tarihinde navitech pxb205f modelinden almıştım. 1 yıl süreyle sorunsuz bir şekilde güncellemelerimi yaptım. fakat ne olduysa 2-3 aydır hiç bir şekilde güncelleme yapamıyorum. cihazı bağlıyorum pc ye. görüyor cihazı.oturumumuda açıyorum hatta.ama önceden güncellemelerim yazan yerde şu an harita yazıyor.eski toolboxta sürekli güncelleme çıkıyordu.yenisinde harita bölümünün altında yeni hiç bir harita güncellemesi vermiyor. ne yapmamı önerirsiniz. şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için.
  • Ücretsiz güncelleme hakkınız bitmiş olabilir,ömürboyu ücretsiz güncelleme hakkınız varsa sorun olabilir.Bu durumda firma ile irtibata geçmenizde fayda var..
  • dün tekrardan denedim arkadaşlar. toolboxı açtım ve toolbox güncelleme diye uyarı geldi. güncelle dediğimde biraz bekledikten sonra eksik kaynak bilgisi gibi bir uyarı daha geldi ve toolboxı güncelleyemedi haliyle. bende bilgisayardan tamamen kaldırıp siteden güncel toolboxı indirip yükledim. navigasyonu taktıktan sonra güncellemelerim bölümü açıldı ama sadece 36 mb lık bir güncelleme yaptı. 3d extralar diye. haritayı yine güncelleyemedim yani.
  • Demekki sizin cihazınıza ücretsiz harita güncellemesi yok,bunu firmaya bildirirseniz düzeltebilirler.
  • Arkadaşlar,

2011-Q3 Güncelleme için Revizyon ve Q3 için Fix yayınlandı. İlk gözlemlerime göre [b]Tabelalar gelmiş. Ancak Sahada deneme imkanı bulamadım henüz.

Arzu eden Toolbox'a bağlayıp yükseltebilir.

Bilginize

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Arkadaşlar,

2011-Q3 Güncelleme için Revizyon ve Q3 için Fix yayınlandı. İlk gözlemlerime göre [b]Tabelalar gelmiş. Ancak Sahada deneme imkanı bulamadım henüz.

Arzu eden Toolbox'a bağlayıp yükseltebilir.

Bilginize

bilgilendirme için teşekkürler

bende Q3 için Fix nerede yazıyor diye arıyordum ,haritalar kısmına baktığımda benim cihazımda da Türkiye 2011.07 (110922) yazıyor

bu durumda fix olayı tamam mı oluyor , yoksa ayrıca bir yerde Fix yazısını görmem mi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptuğ56

bilgilendirme için teşekkürler

bende Q3 için Fix nerede yazıyor diye arıyordum ,haritalar kısmına baktığımda benim cihazımda da Türkiye 2011.07 (110922) yazıyor

bu durumda fix olayı tamam mı oluyor , yoksa ayrıca bir yerde Fix yazısını görmem mi gerekiyor

Fix cihazınızda görünmez, Toolbox ile güncelleme yaparken Güncelleme ayrıntılarına baktığınızda görebilirsiniz.

Harita sürümü 2011.07 (110922) yazıyorsa işlem doğru şekilde tamamlanmış demektir

Keyifli navigasyonlar
  • teşekkürler,

özellikle sorma gereği duydum çünkü benim şansıma ya internette yada sitede bir sorun oluştu yükleme çok yavaş oldu ve bittiği an hata mesajı geldiği için acaba oldumu anlayamadığımdan sordum

yine de bir defa daha yükledim bir problem görünmüyor

bir tek sıkıntı oluyor harita güncellediğim zaman ilk kullanımda uydu bulması için tamamen açık bir alana çıkmam gerekiyor
  • quote:

......

bir tek sıkıntı oluyor harita güncellediğim zaman ilk kullanımda uydu bulması için tamamen açık bir alana çıkmam gerekiyor

Uydu bulma için her zaman açık alanda olmalısınız. Uzun cümlenin kısası; Tepenizde Beton Olmayacak...
    Güncelleme sonrası uyduya bağlanma sadece biraz daha uzun sürecektir.

Keyifli navigasyonlar
  • DD52ADMİN arkadaşım benim sorunumu bir kaç mesaj yukarıda görebilirsin. Ne yapmamı önerirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

dün tekrardan denedim arkadaşlar. toolboxı açtım ve toolbox güncelleme diye uyarı geldi. güncelle dediğimde biraz bekledikten sonra eksik kaynak bilgisi gibi bir uyarı daha geldi ve toolboxı güncelleyemedi haliyle. bende bilgisayardan tamamen kaldırıp siteden güncel toolboxı indirip yükledim. navigasyonu taktıktan sonra güncellemelerim bölümü açıldı ama sadece 36 mb lık bir güncelleme yaptı. 3d extralar diye. haritayı yine güncelleyemedim yani.

Cihazınızın Marka/Modeli nedir?
  • quote:

quote:

dün tekrardan denedim arkadaşlar. toolboxı açtım ve toolbox güncelleme diye uyarı geldi. güncelle dediğimde biraz bekledikten sonra eksik kaynak bilgisi gibi bir uyarı daha geldi ve toolboxı güncelleyemedi haliyle. bende bilgisayardan tamamen kaldırıp siteden güncel toolboxı indirip yükledim. navigasyonu taktıktan sonra güncellemelerim bölümü açıldı ama sadece 36 mb lık bir güncelleme yaptı. 3d extralar diye. haritayı yine güncelleyemedim yani.

Navitech pxb205f. 2010 haziran ayında hepsiburadadan alındı cihaz.
  • quote:

quote:

quote:

Navitech pxb205f. 2010 haziran ayında hepsiburadadan alındı cihaz.

sizden önce ben navitech olabilir diyecektim ,yahu kardeşim sende her şeye muhalifsin diyecekler diye sustum
  • Sayın @hugo__mboy

Tüm PX Serisi cihazlarda Ömür Boyu güncelleme var diye biliyorum. Yalnız güncel QX serisinden 20 gün, 1 ay sonra geliyor onların güncellemeleri. 2011-Q1 güncellemesinde bu şekilde olmuştu.

Beklemenizi öneririm, zira güncelleme aktif olduğunda burada veya PX serisi altında duyuracağız.

Saygılar ve sevgiler
  • quote:

Sayın @hugo__mboy

Tüm PX Serisi cihazlarda Ömür Boyu güncelleme var diye biliyorum. Yalnız güncel QX serisinden 20 gün, 1 ay sonra geliyor onların güncellemeleri. 2011-Q1 güncellemesinde bu şekilde olmuştu.

Beklemenizi öneririm, zira güncelleme aktif olduğunda burada veya PX serisi altında duyuracağız.

Saygılar ve sevgiler

1 yılı geçenler için mi ? yoksa tüm px için mi bu dediğiniz , eğer hepsi içinse hayır ben ilk gün güncelledim , ama 1 yılı geçenlerde önceki güncellemede dediğiniz gibi sorunlar çıkmıştı ve arkadaşın anlattığına baktığımız da yine sancılı bir px güncellemesi yaşanacak gibi görünüyor
  • quote:

quote:

Sayın @hugo__mboy

Saygılar ve sevgiler

1 yılı geçenler için mi ? yoksa tüm px için mi bu dediğiniz , eğer hepsi içinse hayır ben ilk gün güncelledim , ama 1 yılı geçenlerde önceki güncellemede dediğiniz gibi sorunlar çıkmıştı ve arkadaşın anlattığına baktığımız da yine sancılı bir px güncellemesi yaşanacak gibi görünüyor

Sonuç olarak 2011-Q1 güncellemesini yaptınız değil mi?

Sancı konusunda da Bu sanırım Türkiye'ye özgü bir durum. Dünyanın başka hangi ülkesinde, nerede kaldı bu güncellemeler diyen insanlar olduğunu sanmıyorum; zannetmiyorum...

Bu iş sadece bize mahsus; sanki harita güncellemelerini yapamazsak yolda kalacakmışız gibi davranıyoruz. Ve her bir güncelleme öncekinden daha kötü sonuçlar doğurduğunda da bu konuda ne kadar haklı düşündüğümü doğrular gibi davranıyorum kendime.

Ne olursa olsun; düzgün çalışan bir harita, son güncellenen ve hatalı bir haritadan daha iyidir.

Keyifli navigasyonlar
  • DD252 Admin benim cihazım navitech p250bc.bunun free güncellemesi 1.1.2011 bitti.Böyle olunca sizin forumda uzun uzun anlattığınız şekilde toolbox kullanarak ve cihaz içine 2 GB lik SDkart takarak harita satınalma yaptığımda örneğin 29,95 USD lik 1 yıllık güncelleme aboneliğini seçerek işleme devam ettiğimizde "satınalma ancak cihazda bir SD kart olduğunda ve işlemi naviextras toolboxla yaptığınızda geçerli olacaktır.İlginize teşekkürler"diyerek sonlandırıyor.Ve işlem gerçekleşmiyor.Sizin bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.