Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 8 (x64) ve Naviextras Toolbox 3.9.1 sorunsuz çalışmaktadır. global_cfg dosyasını sorunsuz güncelledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Ayarlar -> Ekran Kalibrasyonu yapın; ekran üzerinde çıkan + işaretlerine "kalemiyle" dokunursanız daha iyi olur.

Kolay gelsin

ayarlara giremiyorumki malum ekran sapıtık ikonlar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ne yapmam gerek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seavoice

quote:

Ayarlar -> Ekran Kalibrasyonu yapın; ekran üzerinde çıkan + işaretlerine "kalemiyle" dokunursanız daha iyi olur.

Kolay gelsin

ayarlara giremiyorumki malum ekran sapıtık ikonlar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor ne yapmam gerek acaba?

Cihazı arkasındaki resetleme noktasına basarak resetleyebiliyor musunuz?
  • quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

evt 50 kere reset attım hikaye, bu arada sert bir şekilde bastırarak kalibre bölümüne geldim kalibrede ettim ama yine aynı bide bunun kalemi telefoncularda satılırmı acaba uyarmı yani cep telefonun kalemi?

neyse sinirlendim yaallah bismillah allahuekber dedim vurdum kırdım parçaladım çöpe attım kurtuldum 10 taksitle gelsin yenisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seavoice -- 28 Ağustos 2012; 13:13:00 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kolay gelsin

evt 50 kere reset attım hikaye, bu arada sert bir şekilde bastırarak kalibre bölümüne geldim kalibrede ettim ama yine aynı bide bunun kalemi telefoncularda satılırmı acaba uyarmı yani cep telefonun kalemi?

neyse sinirlendim yaallah bismillah allahuekber dedim vurdum kırdım parçaladım çöpe attım kurtuldum 10 taksitle gelsin yenisi

Allah Rahmet eylesin diyelim; ömrü o kadarmış. Sıkmayın canınızı. Genelde ömürleri de garanti süresi kadar zaten

Size Next önereyim ben, uzak durun Navitech'den artık, benim gibi.

• Merhabalar,

Bugün Naviextras.com'dan uygunluğunu teyid ettiğim bir Piranha Infiniti HD gps aldım. Eve geldiğim gibi naviextras toolbox'ı kurdum ve gördüm ki aleti tanımamakta.

Sitede uyumluluk bölümünde gözüküyor fakat uygulama ürünü tanımamakta, yarın yola çıkacağım ve bir harita kiralaması yapmam gerekiyor.

Cevap verirseniz çok sevinirim, Teşekkürler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenjanhu

Merhabalar,

Bugün Naviextras.com'dan uygunluğunu teyid ettiğim bir Piranha Infiniti HD gps aldım. Eve geldiğim gibi naviextras toolbox'ı kurdum ve gördüm ki aleti tanımamakta.

Sitede uyumluluk bölümünde gözüküyor fakat uygulama ürünü tanımamakta, yarın yola çıkacağım ve bir harita kiralaması yapmam gerekiyor.

Merhabalar;

Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar dilerim.

Naviextras üzerinden güncelleme alamamanızın sebebi cihazınızın yazılımı sanıyorum. Emin olamamakla beraber sizin cihazınızda iGO yazılımı değil de Piranhanın kendi yazılımı (Sygic adaptasyonu) çalışıyor.

Yazılım: Piranha Navigasyon yazılımı (Türkçe Menü ve Türkçe Seslendirme)
    Harita Sağlayıcı: Navteq

Sitesinde bu açıklama var. Bu konuyu lütfen kontrol edin

Ne yapabilirsiniz?

BURADAN Piranha Extra Yazılımını indirirsiniz. Cihazınızı bağlayıp güncellemenizi yapar yola çıkarsınız.

Keyifli yolculuklar diliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erenjanhu

Merhabalar,

Merhabalar;

Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar dilerim.

Naviextras üzerinden güncelleme alamamanızın sebebi cihazınızın yazılımı sanıyorum. Emin olamamakla beraber sizin cihazınızda iGO yazılımı değil de Piranhanın kendi yazılımı (Sygic adaptasyonu) çalışıyor.

Yazılım: Piranha Navigasyon yazılımı (Türkçe Menü ve Türkçe Seslendirme)
    Harita Sağlayıcı: Navteq

Sitesinde bu açıklama var. Bu konuyu lütfen kontrol edin

Ne yapabilirsiniz?

BURADAN Piranha Extra Yazılımını indirirsiniz. Cihazınızı bağlayıp güncellemenizi yapar yola çıkarsınız.

Keyifli yolculuklar diliyorum

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.

Ben bütün planlarımı sadece Doğu Avrupa haritasını kiralamak üzerine kurmuştum, o da 15$ gibi bir bedeldi.

Şimdi bana Piranha yazılımının sunduğu durum hem Merkez hem de Doğu avrupa haritasını almak, bu da 40€'ya denk geliyor, 70-80 lira fiyat farkı oluşuyor, o fiyat farkına gider daha iyi bi gps alırdım, hatta TomTom alırdım avrupa haritası yüklü, bu duruma bir çözüm arıyorum, bu yüzden NaviExtras Toolbox'ı kurmaya çalışıyorum.

Anlamadığım bir diğer nokta ise, youtube'da bir arkadaş aynı gps'le bağlayabilmiş fakat ben bunu başaramıyorum. Video ise burda :http://www.youtube.com/watch?v=LfdO8ZWcDcw

• Az önce NEXT YE G - 545 cihazımın güncellemesini yaptım. Rehber için çok teşekkür ederim.
  • Piranha cihazlarda son bir yılda 2 defa harita değişti. Başarsoft haritadan kısa bir süre Navteq haritaya geçtiler. Şimdilerde yanlış bilmiyorsam Teleatlas (Tomtom) harita kullanıyorlar. Net olarak sizin cihazınızın muhteviyatını bilemiyorum. Yani aynı cihaz 3 versiyon olarak piyasada bulunmakta.

En doğru bilgiyi forumdaki sabit Piranha konusu var oraya sorarsanız net bilgi alırsınız ama ne sürede dönerler bilemiyorum.

Durumunuzun aciliyeti var.

BURAYA TIKLAYIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Az önce NEXT YE G - 545 cihazımın güncellemesini yaptım. Rehber için çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun; keyifli navigasyonlar
  • quote:

quote:

Az önce NEXT YE G - 545 cihazımın güncellemesini yaptım. Rehber için çok teşekkür ederim.

Bu cihazı almadan öncede tavsiye istemiştim. Siz de onay vermiştiniz. Şubat ayında almıştım. Zaman ne çabuk geçiyor.
  • quote:

quote:

quote:

Bu cihazı almadan öncede tavsiye istemiştim. Siz de onay vermiştiniz. Şubat ayında almıştım. Zaman ne çabuk geçiyor.

O zaman çok uzak kalmayın buradan; yeni haritalar (2012.07) çıkmak üzere

• Takipteyim artık.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman çok uzak kalmayın buradan; yeni haritalar (2012.07) çıkmak üzere

2012.07 için gelişme var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle34

....
    2012.07 için gelişme var mıdır ?

Yok malesef, hem Garmin (Navcity) hem de iGO cephesinde bir güncelleme görünmüyor
  • Elinize saglık hocam bilgiler icin.

Bende next 525 aldım yeni.Ama guncellemeyı dusunuyorum.Guncelleme yaparken bır sorun olursa harıta sılınır mı.Bır de navıgasyon acıkken bınalarıda gostermesını ıstıyorum.Bunu nasıl yapabılırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın @Red_Devils_,
    Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar diliyorum

Güncellemelerinizi yapınız, haritalarınıza bir şey olmaz. Ama önemli bir konu: Hangi işlemi yaparsanız yapın ilk olarak cihazınızın ana belleğindeki PND klasörünü sağlam bir yere yedekleyin.

Sonra burada anlatıldığı gibi güncellemenizi yapın.

Ayrıca;

Navi Club Üyelik
    Cihazımı Yeni Aldım - Ne yapmam gerekir.
    Primo Ayarlar - Tüm Sürümler için.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri & Hata Bildirimi.

Konularını da inceleyin...

Bir diğer sorunuz; cihazınızın bina görüntüleri seçeneği varsayılan olarak açık gelir; özellikle kapatmamışsanız ve çevrenizde 3D Binalar harita yazılımında tanımlanmışsa otomatik olarak görünecektir.

Kolay gelsin.

• quote:

Sayın @Red_Devils_,
    Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar diliyorum

Güncellemelerinizi yapınız, haritalarınıza bir şey olmaz. Ama önemli bir konu: Hangi işlemi yaparsanız yapın ilk olarak cihazınızın ana belleğindeki PND klasörünü sağlam bir yere yedekleyin.

Sonra burada anlatıldığı gibi güncellemenizi yapın.

Ayrıca;

Navi Club Üyelik
    Cihazımı Yeni Aldım - Ne yapmam gerekir.
    Primo Ayarlar - Tüm Sürümler için.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri & Hata Bildirimi.

Konularını da inceleyin...

Bir diğer sorunuz; cihazınızın bina görüntüleri seçeneği varsayılan olarak açık gelir; özellikle kapatmamışsanız ve çevrenizde 3D Binalar harita yazılımında tanımlanmışsa otomatik olarak görünecektir.

Kolay gelsin.

Yardımcı oldugunuz icin cok tesekkur ederim.

Eger takıldıgım bir yer olursa tekrar size basvurmak isterim.Bir kere guncelleme yaptıktan sonra hersey daha kolay olur.Tekrardan tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Global_cfg.zip güncellemesi vardır arkadaşlar; bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.