Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağolsun tarık bey lisans dosyasını emaille gönderdi. Akşam tekrar deneyeceğiz bakalım sorun lisanstan mı kaynaklanıyor.

Merhaba ;

Cengiz bey lisans dosyanız ekte gönderilmiştir ve bundan önceki mailde yazılan yönergeleri izleyerek lisans güncellemesini yenileyebilirsiniz.
    Bana gönderdiğiniz resimler tamamen toolbox un kendi yazılımını geliştirmesi kaynaklıdır ve önceki kayıtlı olan cihazların kayıt bilgilerini göstermemektedir. Bundan sonrası cihazlara bu tarih bilgilerini yerleştirmiş olması veya olmaması bağlanmayla herhangi bir sorun teşkil etmez bağlantıda esas olan doğru ayar ve doğru LİSANS dosyasıdır..

Saygılar

Tarık PİŞKİN
  • Değişen bir şey yok, lisansımda tamam problem yok ama olmuyor işte. Kutusuna koydum yarın Next'e kargoluyorum.
  • Arakdaşlar cihazım piranha infiniti hd i-go primo var . fakat 2012 haritasını yükleyemiyorum. güncellemelere baktığımda . turkey.fda haritası görünüyor sadece o da cihazımda uygunsuz harita olarak görünüyor. 2012 haritasını yüklemem için yardımcı olur musunuz?

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]
  • Şuan toolbox ta genel bir sorun varmış güncelleme yapamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Şuan toolbox ta genel bir sorun varmış güncelleme yapamazsınız.

Benle ilgili bir sıkıntı yok yani değil mi? Yükleme yaptığımız yerde geçici bir sıkıntı var olarak mı anlamalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: excharon

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Şuan toolbox ta genel bir sorun varmış güncelleme yapamazsınız.

Benle ilgili bir sıkıntı yok yani değil mi? Yükleme yaptığımız yerde geçici bir sıkıntı var olarak mı anlamalıyım?

sizle ilgili değil tüm marka modellerde var
  • !! UYARIDIR !!

Arkadaşlar Naviextras üzerinden Toolbox Programı kullanarak güncellemelerinizi bir süre yapmayın. Bazı sorunlar var; güncelleme tamamlanamıyor, mevcut haritalar siliniyor vs. bazı problemler.

Buradan tekrar uyarıda bulunacağım, o zamana kadar lütfen güncelleme yapmayınız.

Saygı ve sevgilerimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

!! UYARIDIR !!

Arkadaşlar Naviextras üzerinden Toolbox Programı kullanarak güncellemelerinizi bir süre yapmayın. Bazı sorunlar var; güncelleme tamamlanamıyor, mevcut haritalar siliniyor vs. bazı problemler.

Buradan tekrar uyarıda bulunacağım, o zamana kadar lütfen güncelleme yapmayınız.

Saygı ve sevgilerimle.

Arkadaşlar, şu an bir sorun görünmüyor. iGO8 cihazımı deneme amaçlı güncelledim; başarılı...

Sorun yaşayan olursa bilgilendirsin buradan lütfen
  • bir soru. güncelleme yeri değil biliyorum ama diğer sayfayı bulamadım. 535 de güncellemeler cihazın neresinde görülüyordu.. Birde naviextras giriş yapıyorum. Verilen örnekler ingilizce ama bendeki naviextras türkçe.. yoksa site mi çakma????????????

Velhasıl her ne kadar anlamasam da naviextras versiyonunda sanki bir arıza var???

güncellemeleri tıklıyorum
    "kurulacak bir paket mevcut:
    navigasyon içeriği sabitlendi."
    diyor bende sağ altta yükle diyorum. yedek zaten yapmıştım. Bu sefer istemiyorum. İstesem de farketmiyor gerçi.
    yaklaşık 1-2 sn de bir şey yüklüyor. talep edilen yükleme tamam diyor.
    daha sonra cihaz içeriği doğrulanıyor, lütfen bekleyin diyor. ve arkadan tekrar
    "kurulacak bir paket mevcut:
    navigasyon içeriği sabitlendi."

yazısı çıkıyor.

Bu 20 kere tekrarladım hep aynı .............. anlamadım gitti.
    Bu arada
    naviextras da geçmişim yerine baktım.

07.06.2012 ÜCRETSİZ
    Ücretsiz Harita Güncellemesi
    Cihaz: Next YE-G 535

07.06.2012 ÜCRETSİZ
    Ücretsiz güncelleme
    Cihaz: Next YE-G 535

yazmaktadır.

cihazda ise
    temel harita 2010.12
    Türkiye 2012.04 120515
    yazmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 18 Haziran 2012; 9:50:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Değişen bir şey yok, lisansımda tamam problem yok ama olmuyor işte. Kutusuna koydum yarın Next'e kargoluyorum.

Aldığım günden beri Naviextras'a bağlanamayarak güncelleme yapamadığım cihazı Next'e ( YÜKSEL ELEKTROTEKNİK SAN. VE TIC. LTD.ŞTİ ) 21.06.2012 Perşembe günü kargolamıştım. Bu sabah ürüne işletim sistemi atılmış ve güncellemesi yapılmış olarak geri geldi. Akşam eve gidince tekrar bağlanmayı deneyeceğim. Belki işletim sisteminden kaynaklanan bir sebepten dolayı bağlanamıyorumdur.

Next'e ( YÜKSEL ELEKTROTEKNİK SAN. VE TIC. LTD.ŞTİ ) ve Tarık Pişkin beye teşekkür ederim...
  • quote:

Hocam merhaba, cihaz Next tarafından guncelleme yapılıp geri geldi. Cihaza yapılan işlemler diye bir kağıt vardı kutunun içinde. Orada " işletim sistemi yüklendi " ve " harita güncellendi " yazıyordu.

Eve geldim bir heyecan ve hemen pc ye bağladım ama yine görmedi. Demek bende bir hata var. Her türlü kombinasyonu denedim yine olmadı....

Ankara'da yetkili servis varsa kendim gideyim diyorum.
  • quote:

quote:

Hocam merhaba, cihaz Next tarafından guncelleme yapılıp geri geldi. Cihaza yapılan işlemler diye bir kağıt vardı kutunun içinde. Orada " işletim sistemi yüklendi " ve " harita güncellendi " yazıyordu.

Eve geldim bir heyecan ve hemen pc ye bağladım ama yine görmedi. Demek bende bir hata var. Her türlü kombinasyonu denedim yine olmadı....

Ankara'da yetkili servis varsa kendim gideyim diyorum.

Ben artık tamamen sizin PC'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşletim sistemi, güncellemeler veya Antivirüs yazılımı üçlemesinden biri sorun çıkarıyor olmalı.

Neyse; 2012.04 Güncellemesi Next tarafından yapıldıysa şimdilik önümüzde uzunca bir zaman var sorunu aşmak için.

Güvenlik yazılımınızı tamamen kapatıp bir denermisiniz. Görecek mi? Naviextras Toolbox yazılımını falan çalıştırmayın. Cihazı bağladığınızda PC'nin tepkimesine bakın. Bir donanım bulduğunda tarar gibi hareketler yapıyor mu, dink, dunk sesler falan çıkarıyor mu?

• quote:

Ben artık tamamen sizin PC'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşletim sistemi, güncellemeler veya Antivirüs yazılımı üçlemesinden biri sorun çıkarıyor olmalı.

Neyse; 2012.04 Güncellemesi Next tarafından yapıldıysa şimdilik önümüzde uzunca bir zaman var sorunu aşmak için.

Güvenlik yazılımınızı tamamen kapatıp bir denermisiniz. Görecek mi? Naviextras Toolbox yazılımını falan çalıştırmayın. Cihazı bağladığınızda PC'nin tepkimesine bakın. Bir donanım bulduğunda tarar gibi hareketler yapıyor mu, dink, dunk sesler falan çıkarıyor mu?

Hocam bende kendimden şüphe duymaya başladım artık.

Hocam bu konuda haklı olabilirsiniz çünkü güvenlik yazılımını devre dışı bırakamıyorum. Şirketin koyduğu güvenlik yazılımı ne devre dışı bırakılabiliyor nede silinebiliyor. Artık hafta sonu vakit bulursam oğlanın bilgisayarında deneyeceğim. Teşekkürler

• quote:

quote:

Hocam bende kendimden şüphe duymaya başladım artık.

Hocam bu konuda haklı olabilirsiniz çünkü güvenlik yazılımını devre dışı bırakamıyorum. Şirketin koyduğu güvenlik yazılımı ne devre dışı bırakılabiliyor nede silinebiliyor. Artık hafta sonu vakit bulursam oğlanın bilgisayarında deneyeceğim. Teşekkürler

Deneme süresi dolmuş veya çökmüş tabir edilen Güvenlik Yazılımlarını tamamen kaldırmak gereklidir. Kaldırmamak yazılımın adeta bir virüs gibi bilgisayarı etkisiz hale getirirler. Bana o güvenlik yazılımın ismini verin; ben de size Uninstall Aracını nereden nasıl indireceğinizi ve yöntemi anlatacağım. Ancak bu konu altında olmasın, özelden yazın. Konu bütünlüğü bozulmasın anlamında söylüyorum.

İşletim sisteminiz Windows 7 ise Microsoft Security Essentials kurup kullanırsınız; sorunsuz devam eder herşey.

Saygılarımla

• quote:

Deneme süresi dolmuş veya çökmüş tabir edilen Güvenlik Yazılımlarını tamamen kaldırmak gereklidir. Kaldırmamak yazılımın adeta bir virüs gibi bilgisayarı etkisiz hale getirirler. Bana o güvenlik yazılımın ismini verin; ben de size Uninstall Aracını nereden nasıl indireceğinizi ve yöntemi anlatacağım. Ancak bu konu altında olmasın, özelden yazın. Konu bütünlüğü bozulmasın anlamında söylüyorum.

İşletim sisteminiz Windows 7 ise Microsoft Security Essentials kurup kullanırsınız; sorunsuz devam eder herşey.

Saygılarımla

Hocam "Trend Micro" ama bunu silemiyoruz, şifre koymuş çalıştığım şirket

teşekkürler

• eline saglık sagol
  • quote:

Orijinalden alıntı: adon80

eline saglık sagol

Keyifli navigasyonlar
  • kafama takılan soru

1) Naviextras_Toolbox_Setup indirdik kurduk üyelik istiyor,üye oluyoruz vs...
    cihazı bir birinden satın aldıysak 2.ci el aldıysak,üye olurken kendı adımızla olucaz dimi yani cihazla üyeliğin bir alakası yok sadece siteye üye oluyoruz,peki neden sadece pirhana igo olarak en başta cihaz adını istiyor,belki ben ileride başka cihaz satın alıcam bunu satıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

kafama takılan soru

cihazı bir birinden satın aldıysak 2.ci el aldıysak,üye olurken kendı adımızla olucaz dimi yani cihazla üyeliğin bir alakası yok sadece siteye üye oluyoruz,peki neden sadece pirhana igo olarak en başta cihaz adını istiyor,belki ben ileride başka cihaz satın alıcam bunu satıcam

Üye ol boşver bişi olmaz ne sorarsa sorsun :) Sen ne biliyorsan onu yaz, zaten o cihazı taktığında kendisi toolbox cihazı gerçek ismiyle tanır Sen zaten cihazda sorun var diyorsun ya, dua et içindeki yazılım İGO silinmemiş olsun çünkü içersinde License olmaazsa cihaz güncellenmez. Sen en iyisimi cihazdaki dosyaları bir güzel PC ye yedekle

• quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

kafama takılan soru

Cihazınız hayırlı olsun; öncelikle bir noktayı düzeltelim. Güncellemeleri almak için üyelik illa ki gerekli bir şey değil. Cihazınızı bağlayın güncellemelerinizi alın. Piranha bazında durum nedir bilmiyorum; benim Evouge cihazımı bağlıyorum güncelliyor.

Ayrıca; ek olarak farklı bir harita satın almanız veya kiralamanız gerekirse -mesela Almanya Haritası- o zaman üyelik gereklidir; o da Kredi Kartı Bilgilerinizin gizliliği yönünde gereklidir

Keyifli navigasyonlar diliyorum

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.