Şimdi Ara

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
34
Favori
279.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba benim navigasyon cihazım var benim yazılımım igo yazılımlı cihazım var trafik işaretlerini falan gösteriyor bu haritam beni geriden gösteriyor ne yapmam gerekiyor bilen arkadaşlara yardımcı olmalarını istiyorum.
  • igo yazılımı nasıl yaparım haritta güncellemesini nasıl yapabilirim yardım edebilirmisiniz?
  • Sayın @ercan ak

İlk mesajda cihazınızın uyumlu olup olmadığını kontrol edeceğiniz link bulunmakta. Oradan destekliyorsa cihazınızın güncelleme bilgisini alabilirsiniz.

edit: ben yine vereyim linki - NE - Toolbox Uyumlu Cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 1 Ekim 2012; 10:37:18 >
  • ben de bu gün next 585 navigasyon siparişi verdim. Gelince sorularımla başınızı ağrıtırsam şimdiden kusuruma bakmayın :)
  • Merhabalar;
    Dün itibariyle KİPA'dan 179,90 TL ye Telefunken TLF-250 aldım.. Cihaz çok güzel, Ama aynı sorun, yani Navixtras Toolbox'a bağlanama sorunu bende de var..
    Cihazı Güncel olmayan harita ile dün gece kullandım. Uyduyu anında buldu, Ön camda olmamasına rağmen (ön yolcu koltuğunda) hiç bir sıkıntı çekmeden bağlatı devam etti.

Bilgisayara bağladıktan sonra (USB) İlk açılışta USB ve FİŞ ikonlarından sonra USB ikonuna basıyorum, ama Toolbox'ta hiçbir bağlantı olmuyor..
    Şu 1 AY kullanıp sonra bağlantı olur olayı doğru mu?

Navixtras sitesinden kullanıcı da oluşturdum, ama USB den cihazı tanımayınca ne güncelleme yapılıyor ne de cihaza birşey yüklenebiliyor.

Bilgisayara USB ile bağlantıda Cihazın içini BİLGİSAYARIM bölümünde sadece dosyaları görebiliyorum..
    Bugün 8GB MicroSD card taktım, Bilgisayar onu da görüyor.
    Film ve Müzik yükledim.
    Ama Toolbox programı bir türlü görmüyor. 3 farklı Bilgisayarda denedim, yine olmadı. :(
    NE YAPABİLİRİM ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

Herkese merhaba.

Naviextras.com'da yeni güncelleme yayınlanmıştır.

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

Saygılar,sevgiler...

Necmettin.

Başarsoft Tarafından açıklandı

Hayırlı olsun Yeni Haritalarımız

Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]

!!DİKKAT!!

Sitesinden yapılan bir açıklama var!

Piri Reis cihaz için Firmadan bildirim yapılana kadar 2012.07 Harita Güncellemesi yapmayınız. Buradan duyuracağız !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 18 Ekim 2012; 13:40:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Hocam, bende portable bir NEXT navigasyon birde arabamda yerleşik Tomtom navigasyon mevcut. Next'teki igo primo ( sanırım ) yazılımı SD karta yükleyip bunu arabamdaki yerleşik navigasyonda kullanabilir miyim? Biliyorsunuzdur Tomtom'un SD kart yuvası mevcut.

Tomtom'un yazılımından memnunum ama güncelleme yapabilmem için makul seviyenin üzerinde bir miktar para talep ediyor. Günümüzde hemen hemen bütün firmalar ömür boyu güncellemeyi ücretsiz olarak verirken Tomtom'un kabul edilebilir seviyenin üzerinde para istemesi yani çok affedersiniz bizi enayi gibi görmesi hoşuma gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

...
    Hocam, bende portable bir NEXT navigasyon birde arabamda yerleşik Tomtom navigasyon mevcut. Next'teki igo primo ( sanırım ) yazılımı SD karta yükleyip bunu arabamdaki yerleşik navigasyonda kullanabilir miyim? Biliyorsunuzdur Tomtom'un SD kart yuvası mevcut.

...

İşletim sistemi farklılığı yüzünden malesef kullanamıyorsunuz ...
  • quote:

quote:

...

...

Sizin gibi konusunda yardımcı olan bir admin görmedim, teşekkür ederim...

Tomtom'da olacağını pek sanmıyorum ama bazen firmalar belli dönemlerde örneğin app store'da ürünlerini ücretsiz yada cuzi rakamlarla satışa koyuyorlar. Tomtom için böyle bir şey duydunuz mu? Örneğin; bir hafta boyunca Tomtom navigasyon güncellemesinde %50 indirim vs

• quote:

quote:

quote:

...

...

Sizin gibi konusunda yardımcı olan bir admin görmedim, teşekkür ederim...

Tomtom'da olacağını pek sanmıyorum ama bazen firmalar belli dönemlerde örneğin app store'da ürünlerini ücretsiz yada cuzi rakamlarla satışa koyuyorlar. Tomtom için böyle bir şey duydunuz mu? Örneğin; bir hafta boyunca Tomtom navigasyon güncellemesinde %50 indirim vs

Takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince; bilgilendiririm :)

• Sitesinden yapılan bir açıklama var!

Piri Reis cihaz için Firmadan bildirim yapılana kadar 2012.07 Harita Güncellemesi yapmayınız. Buradan duyuracağız !
  • Bir yıl içinde 4 kere harita güncelleme hakkı 185.-TL.

Orjinal ürün alacağıma arabayı alırken teklif ettikleri dandik Çin malı dvd-navi seti taktırsaymışım keşke böyle kazım yemiş olduk. Hemde geri görüş kamerası bağlatabilirdim.

• Next 4624 cihazı bulunan arkadaşlar 2012.07 Harita güncellemelerini yapabilirler.
    Toolbox'daki sorun halledilmiş. Sorun yaşayan varsa eğer bilgisine...
  • ARKADAŞLAR, NAVİGASYON HARİTA GÜNCELLEMESİNDE MAC OS X İÇİN NAVİEXTRAS TOOLBOX YOK.
    GARMIN VE TOMTOM (LINUX) KULLANIYOR ONLARDA GÜNCELLEMEDE SORUN YOK. AMA PC WINDOWS SISTEM DIŞINDA ÇALIŞAN MAC OS X BİLGİSAYARLARDAN HARİTA GÜNCELLEMESİ YAPILAMIYOR. BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. ALİ TUNÇ
  • quote:

Sitesinden yapılan bir açıklama var!

Android tabanlı Next Piri Reis kullanan arkadaşların dikkatine; Aralık ayının ilk haftası cihazlarda yazılım Güncellemesi yapılacaktır. APK güncellemesi yayınlandıktan sonra yaşanan güncelleme sorunu ortadan kalkacak.

İlgililere duyurulur.
  • merhabalar

öncelikle cihazla ilgili ve neler yapabilcegimle ilgili hiç bi bilgim yok basitce anlatabilirseniz çook sevinirim .

phılıps cid 2680 double teyp aldım navigasyon simgesine tıkladım giriş yapmadı . sd kartı çıkarıp pc ye tktm içi boş oldugunu gördüm cihazın navigasyonunu kullanmam için ne yapmam gerek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdoganhalis -- 10 Aralık 2012; 4:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdoganhalis

merhabalar

öncelikle cihazla ilgili ve neler yapabilcegimle ilgili hiç bi bilgim yok basitce anlatabilirseniz çook sevinirim .

phılıps cid 2680 double teyp aldım navigasyon simgesine tıkladım giriş yapmadı . sd kartı çıkarıp pc ye tktm içi boş oldugunu gördüm cihazın navigasyonunu kullanmam için ne yapmam gerek .

Selamlar;

SD Kartın içi boş görünüyorsa bir şekilde silinmiş veya size doğru bilgi/ürün verilmemiştir. Aldığınız firmaya danışmalısınız. Başka bir çözüm yok bu aşamada.

Geçmiş olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdoganhalis

merhabalar

Selamlar;

SD Kartın içi boş görünüyorsa bir şekilde silinmiş veya size doğru bilgi/ürün verilmemiştir. Aldığınız firmaya danışmalısınız. Başka bir çözüm yok bu aşamada.

Geçmiş olsun.

interntten indircegim bi harita vs bişey yokmu yoksa phılps servisinemi gtmm gerek

• Next Piri Reis (Android) Cihazlar için de Başarsoft 2012.10 Haritanın yayınlandığını duydum; İlgili arkadaşların açıklama için Navi Club tıklaması gereklidir.

Hayırlı olsun herkese

Edit: Güncelleme yazılım güncellemesiymiş arkadaşlar, bilgi için sitesine bakınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 21 Aralık 2012; 21:02:30 >
  • Next Piri Reis (Android) Cihaz kullananlar için iGO Primo Güncellemesi.
    Dikkat: Bu yazılım (.apk) Güncellemesidir; bu güncellemeyi yaptıktan sonra Naviextras Toolbox ile güncellemelerinizi sorunsuz yapabilmektesiniz.

Kaynak: Piri Reis Android iGO Primo güncellemesi NaviClub'da verilmiştir !

Açıklama:
    quote:

Bu güncelleme ile geçtiğimiz dönem harita alırken oluşan "igo fatal error I/O File Error:map/Turkey.fbl(33162480+2849>31567872)" sorunu giderilmiştir, ayrıca ileride olası versiyonlara güncelleme için UPDATE özelliği ve onlarca yazılım düzeltmesinide içermektedir. Piri Reis sahiplerinin bu güncellemeyi nasıl yapacağı NaviClub'da belirtilmiştir. Basitçe ve kısaca iGO.apk dosyasını indirip cihazınızda belirtilen yere koyup sadece kurmanız gerekiyor. Herhangi bir klasör vs. silmenize gerek yok.

İşlemleri düzgün yaptığınızda versiyonunuz aşağıdaki gibi olacaktır.

Navi Club

Keyifli navigasyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 22 Aralık 2012; 17:49:26 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.