Şimdi Ara

NavExcel diye başımda bir dert var yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde program ekle kaldırda navexcel diye bir şey gördüm tanımadığım için kaldırayım dedim o günden beri sürekli ekrana navexcel uninstall edildi ama bazı eklentileri henüz kaldırılmamış olabilir diye mesaj geliyor ve bazı programlarında aksaklıklar olmaya başladı bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• ARKADAŞ !!!

Başlat + Çalıştır + REGEDiT yaz + F3 bas bu navexcel hangi programa ait ise ismini yaz + karşına çıkan dosyaları SİL
  • Navexcel bir Spyware programı, internetten arama yapman için arama kutusu gibi birşeyler ekliyor sanırım IE'a. Bundan kurtulmak için sistemi Adaware ile tarat, düzelmezse bir de System Mechanic le sistemi taratıp artıkları temizlemeye çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: playground

Navexcel bir Spyware programı, internetten arama yapman için arama kutusu gibi birşeyler ekliyor sanırım IE'a. Bundan kurtulmak için sistemi Adaware ile tarat, düzelmezse bir de System Mechanic le sistemi taratıp artıkları temizlemeye çalış.
    System Mechanic
  • quote:

Orijinalden alıntı: YBAGCI

System Mechanic

Alıntıları Göster
    MERZiFON ' lu ARKADAŞ !!!

Biz eskimişiz arkadaşlar teknolojik takılıyor. Biz eski kurtlardanız sen arkadaşların dedigini yap! En son çare olarak benım dedigimi yaparsın !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozkurt28

Biz eskimişiz arkadaşlar teknolojik takılıyor. Biz eski kurtlardanız sen arkadaşların dedigini yap! En son çare olarak benım dedigimi yaparsın !!!

Alıntıları Göster
    Norton anti virüs programı kullanıyormusun.Nav ile başlayan çoğu şey o programa aittir.Ve bilirizki norton anti sistemden kolay kolay atılamaz.Hepatit gibidir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Bozkurt28

Biz de eski kurduz da, arkadaş böyle bir soru sorduğuna göre çok tecrübeli olmayacağını düşünerek hazır programları tavsiye ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: playground

quote:

Biz de eski kurduz da, arkadaş böyle bir soru sorduğuna göre çok tecrübeli olmayacağını düşünerek hazır programları tavsiye ettim

Alıntıları Göster
    valla ben prog files dan girip sildim hiç bi sorun tok

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

yok hocam dediğini yaptım orada bir şeyler çıktı sildim ama düzelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5kaza

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 5kaza

değil program files de bilgisayarda bile navexcel kalmadı ama hala dakka başı ekrana uyarı çıkıyor anlamadım gitti.

System Mechanic denen şey ücretli bir program mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzifon

quote:

yok hocam dediğini yaptım orada bir şeyler çıktı sildim ama düzelmedi.

Alıntıları Göster
    msconfig - başlangıç - navexcel onayını kaldır.
    güvenli kipte xp yi çalıştır
    ad-aware se ile sistemi tarat

• quote:

Orijinalden alıntı: Northern

msconfig - başlangıç - navexcel onayını kaldır.
    güvenli kipte xp yi çalıştır
    ad-aware se ile sistemi tarat

Alıntıları Göster
    ms config e baktım naxexcel diye bir tık yok tu.

o da değil yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabanaxar

Norton anti virüs programı kullanıyormusun.Nav ile başlayan çoğu şey o programa aittir.Ve bilirizki norton anti sistemden kolay kolay atılamaz.Hepatit gibidir.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mabanaxar

Maalefes tabi senin açından, bu Norton Antivirus e ait değil.

Arkadaşım bu tip belalardan kurtulman için regedit i ve gereksiz olan ve pc de bir şekilde kalan dosyalardan kurtulman lazım.

Bunun için bir çok program tavsiye edilebilir. Ben şahsen Ace Utilities kullanıyorum.
    Buradan bir bilgi alabilirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: X Files

quote:

Orjinalden alıntı: mabanaxar

Maalefes tabi senin açından, bu Norton Antivirus e ait değil.

Arkadaşım bu tip belalardan kurtulman için regedit i ve gereksiz olan ve pc de bir şekilde kalan dosyalardan kurtulman lazım.

Bunun için bir çok program tavsiye edilebilir. Ben şahsen Ace Utilities kullanıyorum.
    Buradan bir bilgi alabilirsin...

Alıntıları Göster
    site açılmıyor

• quote:

site açılmıyor

Alıntıları Göster
    hijackthis programını indir orada BHO Navexcel yazan satırı işaretle fix de ya da

araçlar->internet seçenekleri->gelişmiş->üçüncü kişilerin tarayıcı eklentilerini etkinleştiri onaysız bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Northern

hijackthis programını indir orada BHO Navexcel yazan satırı işaretle fix de ya da

araçlar->internet seçenekleri->gelişmiş->üçüncü kişilerin tarayıcı eklentilerini etkinleştiri onaysız bırak

Alıntıları Göster
    2. dediğini yaptım bakalım ne olacak ?!?!?!?!??!
  • quote:

2. dediğini yaptım bakalım ne olacak ?!?!?!?!??!

Alıntıları Göster
    Google dan arat programı bir dene "Ace Utilities " ....

Bu arada artık, arkadaş bulmuş ve silmiş... atrık Spyware programlerı tespit edemeyebilir.

Dediğim programda Clean Registry ve Remove junk Files ı kullan... Sonuç alma ihtimalin % 85...
  • quote:

Orijinalden alıntı: X Files

Google dan arat programı bir dene "Ace Utilities " ....

Bu arada artık, arkadaş bulmuş ve silmiş... atrık Spyware programlerı tespit edemeyebilir.

Dediğim programda Clean Registry ve Remove junk Files ı kullan... Sonuç alma ihtimalin % 85...

Alıntıları Göster
    arattan nav diye arat. varsa sil.www.inndir.com spy sweeper'ı arat, indir. sistem kararsızlığına neden olan, artık martık ne varsa siler. hadi kolay gele!

• quote:

Orijinalden alıntı: Giant_Master

arattan nav diye arat. varsa sil.www.inndir.com spy sweeper'ı arat, indir. sistem kararsızlığına neden olan, artık martık ne varsa siler. hadi kolay gele!

Alıntıları Göster
    İnanamıyorum yaaa ad aware i her zaman günceller kullanırım norton 2004 ile sürekli update alır scan yaparım ama registry mechanic i indirdim tamı tamına 388 hata buldu

şu anda spy sweeper da iniyor onla da bir tarama yapıp restart yapacağım gün ola hayrola.

Şimdiden yardımcı olan herkese de teşekkğr ederim.Sonuçları bildireceğim.

• quote:

İnanamıyorum yaaa ad aware i her zaman günceller kullanırım norton 2004 ile sürekli update alır scan yaparım ama registry mechanic i indirdim tamı tamına 388 hata buldu

şu anda spy sweeper da iniyor onla da bir tarama yapıp restart yapacağım gün ola hayrola.

Şimdiden yardımcı olan herkese de teşekkğr ederim.Sonuçları bildireceğim.

Alıntıları Göster
    Microsoft'un Spy programını tavsiye ederim. Beta olmasına rağmen çok ekili. Anasayfada download adresleri mevcut. Buyrun çekin bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.