Şimdi Ara

word dosyasının üzerine kaydettim eski haline ulaşabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
70.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar flaşımın içinde word dosyam vardı.onun üzerinde çalıştım ikinci bi word dosyası elde etmek için aynı kapılarda.2. dosyayı yaptım bitirdim fakat eski dosyanın üzerine kaydolmuş.usb bellekteydi dosya.eski halini yani birinci ödevimi kurtarmak için bir yol var mı ?

• Sistem geri yükleme sadece programları mı eski haline getiriyordu?
    Dosyalara dokunmuyordu sanırım.
    Yada bahsettiğiniz dosyanız daha önce sildiğiniz başka bir kopyası olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tangmuch

Sistem geri yükleme sadece programları mı eski haline getiriyordu?
    Dosyalara dokunmuyordu sanırım.
    Yada bahsettiğiniz dosyanız daha önce sildiğiniz başka bir kopyası olabilir mi?
    exelde auto recover denen bir bölüm var ama oda dosyayı geri almaya değil otomatik olarak kaydetmeye yarıyordu sanırım
    word de aynı şey varmı bilmiyorum.Araştırmak lazım iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn666

exelde auto recover denen bir bölüm var ama oda dosyayı geri almaya değil otomatik olarak kaydetmeye yarıyordu sanırım
    word de aynı şey varmı bilmiyorum.Araştırmak lazım iyice.

Alıntıları Göster
    Artık çok geç. Benzeri bir sorun yaşadıgımda bende arastırmıştım çözüm bulamadım çok morelim bozuldu ama baştan hazırladım projeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

Artık çok geç. Benzeri bir sorun yaşadıgımda bende arastırmıştım çözüm bulamadım çok morelim bozuldu ama baştan hazırladım projeyi.

Alıntıları Göster
    bu arada bir word dosyasında değişiklik yapıp kaydettikten sonra geri almak ayrı bir olay dosyanın üzerine başka dosya(aynı isimlede olsa farklı)yazdırmak farklı bir olay o yüzden yapılabilecek birşey olduğunu sanmıyorum .Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn666

bu arada bir word dosyasında değişiklik yapıp kaydettikten sonra geri almak ayrı bir olay dosyanın üzerine başka dosya(aynı isimlede olsa farklı)yazdırmak farklı bir olay o yüzden yapılabilecek birşey olduğunu sanmıyorum .Geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    arkadaşım document settings ya da kullanıcılar kısmından kendi isminin olduğu klasörü aç, gizli dosyaları göster özelliğini aç. temp klasörünün içini bir karıştır orada bulabilirsin bir önceki ön belleğe alınmış word dosyanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkayci

arkadaşım document settings ya da kullanıcılar kısmından kendi isminin olduğu klasörü aç, gizli dosyaları göster özelliğini aç. temp klasörünün içini bir karıştır orada bulabilirsin bir önceki ön belleğe alınmış word dosyanı.

orada bulabilirsin derken kesin varmıdır kayıt ediyor mu etmiyor mu? belki yarın öbür gün bizede lazım olur.
  • quote:

quote:

orada bulabilirsin derken kesin varmıdır kayıt ediyor mu etmiyor mu? belki yarın öbür gün bizede lazım olur.

Alıntıları Göster
    "bulabilrsin" derken bir olasılık var kelimede :) "bulursun" demiyorum ama arada orada loglarda bulduğum oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tangmuch

quote:

eğer Word'ün otomatik kaydetme özelliği aktifse, kullanım sırasında belli aralıklarla kaydeder TEMP klasörüne.
    ilkaycı ondan bahsediyor.

Zaten orda buldun buldun, bulamadın, üstüne bir bardak su iç.
    yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: Tangmuch

quote:

eğer Word'ün otomatik kaydetme özelliği aktifse, kullanım sırasında belli aralıklarla kaydeder TEMP klasörüne.
    ilkaycı ondan bahsediyor.

Zaten orda buldun buldun, bulamadın, üstüne bir bardak su iç.
    yapacak birşey yok.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar oraya baktım ama oradaki şeylerin hep kısayolu var. e dosyada değişmiş olduğuna göre dosyaya ulaşamayacağı için kısayolalrında bir anlamı olmaz sanırım.
  • quote:

arkadaşlar oraya baktım ama oradaki şeylerin hep kısayolu var. e dosyada değişmiş olduğuna göre dosyaya ulaşamayacağı için kısayolalrında bir anlamı olmaz sanırım.

Alıntıları Göster
    malesef kısayol vardı arkadaşlar sadece EasyRecovery DataRecovery ile flası tarattım word dosyası buldu 5-6 tane bir tanesinde yaklaşık 156 sayfa vardı.normalde böyle bi dosyam yoktu onu inceledim sadece bir paragraf kadar veri kurtarabildim onun dışında malesef herşey gitti.yeniden hazırlayacaz.artık daha dikkatliyim kaydettiğimde her dosyayı 3-4 ayrı yere kopyalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaimine_RAJA

malesef kısayol vardı arkadaşlar sadece EasyRecovery DataRecovery ile flası tarattım word dosyası buldu 5-6 tane bir tanesinde yaklaşık 156 sayfa vardı.normalde böyle bi dosyam yoktu onu inceledim sadece bir paragraf kadar veri kurtarabildim onun dışında malesef herşey gitti.yeniden hazırlayacaz.artık daha dikkatliyim kaydettiğimde her dosyayı 3-4 ayrı yere kopyalıyorum

Alıntıları Göster
    arkadaşım wordde bir şeyin üstüne başka bir şeyi kaydetmek için, dosyanın içini açıp, eski şeyi silip yenisini yazman lazım. e bunuda yapmayacağına göre nasıl başardın. üstüne yazmayı..
  • quote:

arkadaşım wordde bir şeyin üstüne başka bir şeyi kaydetmek için, dosyanın içini açıp, eski şeyi silip yenisini yazman lazım. e bunuda yapmayacağına göre nasıl başardın. üstüne yazmayı..

Alıntıları Göster
    eski dosyayı açmıştım düzenleme yapmak için onun yazı kalıbından yararlanmak için öyle yazmaya başladım silip yaza silip yaza sonunda farklı kaydete tıklıyacaktım ki olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaimine_RAJA

eski dosyayı açmıştım düzenleme yapmak için onun yazı kalıbından yararlanmak için öyle yazmaya başladım silip yaza silip yaza sonunda farklı kaydete tıklıyacaktım ki olmadı

Alıntıları Göster
    ÇÖZÜM;

Word içerisinde dosya açma bölümüne gelin ve belgenin üzerine sağ tuş yaparak "önceki sürümü geri yükle" seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iGroN

ÇÖZÜM;

Word içerisinde dosya açma bölümüne gelin ve belgenin üzerine sağ tuş yaparak "önceki sürümü geri yükle" seçin.

Alıntıları Göster
    Özellikler'e girip Önceki Sürümler'den uygun olanı aç. İşe yaramazsa pek anlamam.
  • quote:

ÇÖZÜM;

ss le destekler misin anlamadım ben? birde aynısını excelde nasıl yapab,iliriz?
  • quote:

quote:

ÇÖZÜM;

• quote:

ÇÖZÜM;

Alıntıları Göster
    Çok sağolun... Dediğinizi yaptım ve sayenizde onca emek boşa gitmedi...(Sırf size teşekkür etmek için siteye üye oldum...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim133

Çok sağolun... Dediğinizi yaptım ve sayenizde onca emek boşa gitmedi...(Sırf size teşekkür etmek için siteye üye oldum...)

Alıntıları Göster
    yeni birşey öğrendik, ilginç :D
  • quote:

quote:

quote:

ÇÖZÜM;

aynı şeyi win xp içinde yapamıyoruz malesef xp için nasıl yapabilirim acil yardım rezervasyonlarımızın oldugu word dosyasının içindeki rezervasyonları sıraya diziyim derken neredeyse hepsi gitti acil yardım lazım please....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.