Şimdi Ara

Monitor isigi yanmıyor!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
14.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar pc acık duruyordu hersey normaldi bi iceri gittim geldim monitor karanlikti ve isigi yanmıyordu ama kasanın ısıgı yanıyordu.monitorun acma tusuna basıyorum yanmıyor ısıgı.monitorun kablolarını cıkardım yeniden taktım fisleri kontrol ettim ama yinede ise yaramadı.power tusuna basinca pc calisiyor ama monitorun tusuna basiyorum isigi yanmıyor.sorun ne olabilir.?

• kardeş ekranın ordaki düğmenin ışıgı yanıp sönüyorsa ram yada ekran kartın yanmış olabilir

eğer ekranında hiçbir ışık yanmıyorsa ya kablosu yada monitör arzalanmıştır

baglantı kablolarına dikkat et
  • ELektrik kablosunu değiştir
  • ekran kartını ve ramlerini söküp tak tekrar dene eğer yanıp sönüyorsa.hiç ışık yanmıor demişsin elektrik kablolarını kontrol et ya da dahili(onboard) ekran kartı varsa anakart üzerinde bide onda dene
  • ayanı sorun la bende karşılaştım sorun ram lerdenmiş ram lerin slotunu değiştirdim sorun çözüldü ramlerde sorun
  • aynı sorun bende de var monitörün ışığı yanmıyor.ama kasanın ışığı yanıyor.Acaba sorun nerede
  • Bu sorun bende de olmuştu eğer hiç yanmıyorsa monitorün arkasındaki güç kablosunu kasaya tak kasanın ışığı yanarsa sorun monitördedir ki eğer yanmıyorsa güç kablosunu değiştir 5 tl ye bulabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.