Şimdi Ara

Navee N65 500W elektrikli scooter

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

internette yaptığım uzun araştırmalar sonucu navee n65 500w olan elektrikli scooteri aldım.
    Özellikleri :
    Navee N65 500W elektrikli scooter

3 gündür kullanma tecrübelerime dayanarak ;

Kullanma amacım yokuşlu olan 4km uzaklıktaki işime gidip gelmek.
    + 90 kilo olmama rağmen dik yokuşlarda bile banamısın demiyor çıkıyor.
    + Scooter'da kullanilan malzemeler gerçekten kalite hissini veriyor.
    + Tek sarjla yokuşlu bir rota ve kiloma rağmen 35-40km gidiyor. ( kağıt üstünde 65km)

- Benim için sorun değil ama 23kg ağırlığı var. Elinize alıp taşıma düşünceniz varsa üzülürsünüz.
    - firmware yükleyemiyorsunuz alet 25km üstüne çıkmıyor.

Genel olarak baktığınızda ağırlık sorunu dışında 10/10 bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CMB34 -- 15 Temmuz 2022; 23:34:14 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba Bende Bu Scooter'i 2 ay önce aldım Genel olarak Çok memnunum Ama Lastik patlamasından bıktım artık 3 kez arka lastık patladı 1 kez ön lastik patladı en ufak bir cisim dahi olsa tıplu iğne.zımba teli ,kulak küpesi vs lastiğe geçiyor artık kafayı yeme derecesine geldim bunun çözümünü bilen varmı ? Dolgu lastikte çok rahatsız eder bunlarda lastiği değiştirsem uygun lastik yok.

• breniac B kullanıcısına yanıt
    kaç psi hava basiyorsun tekerlere ? ben 500km yol yaptım hiç patlamadı.

• Merhabe 45 Psi Hava basıyorum.

Bir çok lastik için 45Psi max değerdir. Sadece Garajda Saklama için kullanılır.

35PSi falan basarsan patlatmassın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka 50psi ön 45psi bazen 2 kisi biniyoruz hic sorun olmadi.

• Kitapçikta 35 Psi yazıyor ama Havası çok az geliyor ürünü ilk aldığımda 35 psi civarı havası vardı ozamanda patladı malesef lastik çok kalitesiz bence.

• ben de aldım, çok güzel

• çok şişirmişsiniz. kullanma kılavuzunda 210 kpa ile 230 kpa arasında olması gerektiği yazıyor, o da 30,45-33,35 psi eder, kilonuz çoksa 30-31 psi yeterli olacaktır, hafifseniz belki 32 basılır ama 35 çok. internette bulabilirsiniz kılavuzu.

@CMB34 @codeThoreau

havasız, dolgu lastik için şuraya başvurmayı deneyebilirsiniz:

Navee N65 500W elektrikli scooterCep Market TMyoutube
    NAVEE N65 DOLGU TEKERLEK LASTİK #naveen65
    https://www.youtube.com/shorts/jJYuM9YMLXU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stableRevulation -- 21 Eylül 2022; 18:23:11 >
  • Selam. Ayaklık kısmı tümseklerde değiyor bu problemi çözebilen var mı? Bir arkadaş mi pro 2 nin ayaklığını takarak çözebileceğini söylemişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden almayı tavsiye edesiniz!!!Aldığımız yere göre garanti süresi içinde servisten satıcı sorumlu oluyormuş. Bu durumda kimden, nerden almak en mantıklı. Teknosa, N11, HB, Trendyol vb Bu platformlarda satıcılar farklı farklı. Garanti kapsamında sorun çıkmayacağını düşündüğünüz satıcı kim var

• Bu scooter toplu taşımada kullanılabilecek bir cihaz değil. Ama konuyu açan arkadaşın dediği gibi işe gidip gelmek için alınır.

23kg güzel bir rakam ben pro2 yi sırf taşınıyor ve b sınıfı bir aracın bagajına giriyor diye aldım. Bu cihazlar daha çok içten yanmalı 50cc scooterlara rakip

25 km muhabbetini açabilirsiniz ben mesela ekranı söküp usb arabirim ile yazılım attım 35km ye kadar çıkıyor.

350watt motoru 600watt ile çalıştırıyorum 900watt olsa 1500watt kaldırır. Ama pili sömürüyor.

Dolgu lastik almayın tavsiye etmem çünkü sizin lastikler zaten 8.5 değil 10 inç olduğu için patlama riski daha düşük. Ayrıca extra ağırlık yapıp menzil düşürür.

35 psi değil 45 psi basın çünkü bu lastiklerde hava sönük olunca patlama oluyor. Yüksek basınçtan lastik patlamaz. Sadece lastiğin tutunduğu yüzey sırt kısmı daralır okadar.

Son olarak frenlerinizi devamlı ayarlayın. Ters yönden gitmeyin. Yağmurda kullanmayın.

Ben 1 ay önce kullanmayı bıraktım. Durup dururken bayan sürücü çarptı scooter ın üzerinden geçti. Telefonla mı oynuyordu artık bilmiyorum. Belli bir süre kullanmayı düşünmüyorum. Aracın bagajına attım.

Tavsiyem kurallara uyun ve kask kamerası mutlaka alın. Aptal çok...

• Güncel olarak kullanan var mıdır? Yokuşlu toplam 20 km yol için günde 1 kere şarj ile iş görür mü? Bir de aldığımız satıcı ne olmalı garanti servis vs için? Max 12 bin için daha iyi model varsa tavsiyelere açığım.

• piyasaya ilk çıktığı fiyatlara inmiş. bi ara gaza galip köklemişlerdi 19-20 binlere. şuan makul gibi. vsett 10+ almak istiyorum kendime. 7 kat farklı para vermeye değer mi, bilmiyorum ama. biri 12 diğeri 75 bin lira. bunu alsam çocukla tepe tepe binsek diyorum ama aptal tasarımı endişelendiriyor, herkesin ortak şikayeti ayakların sürtmesi. bir de süspansiyon olmayışı. kimi kalın lastikler süspansiyon için yeterli diyor. Üretici bu tasarım saçmalığını düzeltmedi mi acaba? Güncel olarak kullanıcı yorumu tavsiyeleri beklemekteyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Bu scooter toplu taşımada kullanılabilecek bir cihaz değil. Ama konuyu açan arkadaşın dediği gibi işe gidip gelmek için alınır.

23kg güzel bir rakam ben pro2 yi sırf taşınıyor ve b sınıfı bir aracın bagajına giriyor diye aldım. Bu cihazlar daha çok içten yanmalı 50cc scooterlara rakip

25 km muhabbetini açabilirsiniz ben mesela ekranı söküp usb arabirim ile yazılım attım 35km ye kadar çıkıyor.

350watt motoru 600watt ile çalıştırıyorum 900watt olsa 1500watt kaldırır. Ama pili sömürüyor.

Dolgu lastik almayın tavsiye etmem çünkü sizin lastikler zaten 8.5 değil 10 inç olduğu için patlama riski daha düşük. Ayrıca extra ağırlık yapıp menzil düşürür.

35 psi değil 45 psi basın çünkü bu lastiklerde hava sönük olunca patlama oluyor. Yüksek basınçtan lastik patlamaz. Sadece lastiğin tutunduğu yüzey sırt kısmı daralır okadar.

Son olarak frenlerinizi devamlı ayarlayın. Ters yönden gitmeyin. Yağmurda kullanmayın.

Ben 1 ay önce kullanmayı bıraktım. Durup dururken bayan sürücü çarptı scooter ın üzerinden geçti. Telefonla mı oynuyordu artık bilmiyorum. Belli bir süre kullanmayı düşünmüyorum. Aracın bagajına attım.

Tavsiyem kurallara uyun ve kask kamerası mutlaka alın. Aptal çok...

Merhaba Hocam 25km hız sınırını nasıl kaldırdınız video link vs kaynak varsa paylaşırmısınız.

• Scooter yazılımınız güncel mi eski mi?

• Yakın süre önce mediamarkt 12 bine satmış ama şu anda stokta yok. En ucuz nerede var, ben 12800'e A101'den görüyorum şu aralar. Bir de garanti durumu nasıl olur? Mesela Amazon'un sattığı mi 3 lite xiaomi Türkiye garantili, a101'in sattığı Navee garantisine kim bakıyor? Sitesinde ithalatçı garantili diyor.

• sissil S kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hacam Bilgiler Burada var Navee N65 500W elektrikli scooter Navee N65 500W elektrikli scooter

Hocam ben pro2 için yazdım bunu sizin cihaz hakkında bilgim yok.

• sissil S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam Navee N65 Bu cihaz Malesef Bunun hız yükseltme yazılımı hiçbir yerde yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.