Şimdi Ara

Nasıl Mezarcı Olunur? ( Mezarcının El Kitabı ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
10
Favori
2.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mezarcılıkta ayağa düştü beyler yönetim sıcak fırsatları popüler konulara çıkarmamalı ve üye olmayan bu bölüme girememeli. yoksa bize ekmek düşmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Konu güzel, yeni yetişecek mezarcı kardeşlerimize rehber olması dileğiyle...

hocam, sizin de bu konuda birkaç teori-tez-kanun niteliğindeki görüşlerinizi almak isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Konu güzel, yeni yetişecek mezarcı kardeşlerimize rehber olması dileğiyle...

hocam sıcak fırsatlar bölümü bayadır bağımlılık yaptı ama ihtiyacım olan bir indirim göremediğim için alışveriş yapamadım. sizce ilerde mezarcı olabilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen basit bir hdmi-dvi kablosu aldım kombo yapamadım, indirimli alamadım diye ağlayacaktım neredeyse 10 TL lik kablo için. Boş verin özenmeyin mezarcılığa psikolojiniz bozulmasın benim gibi...
  • Bu kitabı birisi yazsa satılmaz. Hitap ettiği belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

Geçen basit bir hdmi-dvi kablosu aldım kombo yapamadım, indirimli alamadım diye ağlayacaktım neredeyse 10 TL lik kablo için. Boş verin özenmeyin mezarcılığa psikolojiniz bozulmasın benim gibi...

Kombo-çek-kredi kartı kampanyası kullanamayınca deliriyorum. Aynı durumdayım. Elim bir türlü alışveriş yapmaya gitmiyor. Hele son zamanda iyice bedavalara alıştım ya da 3-4 kampanyayı birleştirmeye.
  • Uygun görülen maddeler ile yeni güncelleme geldi arkadaşlar.
  • Güzel konu olmuş teşekkürler. Tam ben bu kadar değilimdir derken bir zamanlar N11 en iyi fiyat kampanyasında tenis raket fiyatlarına baktığımı hatırladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

Geçen basit bir hdmi-dvi kablosu aldım kombo yapamadım, indirimli alamadım diye ağlayacaktım neredeyse 10 TL lik kablo için. Boş verin özenmeyin mezarcılığa psikolojiniz bozulmasın benim gibi...

Kombo-çek-kredi kartı kampanyası kullanamayınca deliriyorum. Aynı durumdayım. Elim bir türlü alışveriş yapmaya gitmiyor. Hele son zamanda iyice bedavalara alıştım ya da 3-4 kampanyayı birleştirmeye.

hocam kabloya o kadar ihtiyacım var ki yani monitör çalışmıyor öylede böylede alıcam pahalı kablo olsa neyse 10 tl lik kablo dediğim gibi elim satın al butonuna gitmedi bir türlü. Bunun birde kargo olayı var alacağım ürün ücretsiz kargo değilse alasım kaçıyor direk ücretli kargo görünce güneş görmüş vampire dönüyorum

• ciddi takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka işiniz kalmadı mı bi mezarları talan etmediiniz kalmıştı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç üşenmemiş madde madde yazmış tebrik
    Etmek Lazım.

• Güzel yazi olmuş
  • hocam ellerine sağlık yarıldım gülmekten on numara ya
  • Çok sıcakmış hemen 3 sipariş geçtim.
  • Arabamın polen filtresini değiştireceğim, Sanayide 20 TL'ye satılan polen filtresini sanal pazarda 10 TL'ye buldum, kargo parasıyla birlikte 15 TL'ye gelecek
    2 aydır Sanal pazar'ın 10 TL'lik çekinin denk getirip alacağım diye erteleyip erteleyip almadım. Şimdi baktım ürün satıştan kaldırılmış :) Mezarcılık böyle bir şey.
  • Bu konu tutar

Bir mezarcı hakkını aramayı bilir. 10 liradan 1 liraya düşmüş ürün için tüketici hakem heyetine gitmekten çekinmez.

İyi bir mezarcı tereddüt etmez. İhtiyacı olmasa bile sırf ucuz olduğu için ürünü satın alır. Yoksa kaçan fırsata çok üzülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnald06

quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Bu tür enerjiyi pasaport haraç ücretlerinin indirilmesi konusunda harcamak lazım twitter, facebook vs gibi ortamlarda ; bigün yurtdışına çıkmak zorunda kaldığınızda; sadece 6 aylık bir paaport haracıyla, diğer ülkelerde 10 senelik pasaport hakkı satın alınabiliyor.. Devlet bu konuda en büyük kazığı pasaport haraçlarında atıyor... Dünya ortalaması 100 tl, bizim ülkede 600 tl.. 5 liralık cüzdanı dahi 90 tl kakalıyorlar...

en büyük sıcak fırsatçı, mezarcı devlet mi yoksa? :)

Aynen öyle... Devlet özellikle bu konuda burdaki mezarcıları hiç aratmıyor...

Mesela yurtdışında getirilen telefonları kaydetmek bedavaydı.. Sonra baktı burda bi hareketlilik ve yığılma var, hemen maliye bakanı kelle başına 100 kağıt almaya başladı ve her sene de buna en az %7-10 arası zam yapılıyor...

Verginin vergisini almak da büyük bir mezarcılıktır..

Yeni kimlik kartlarına 90 kağıt çekip, sonra tepkilrden tırsıp da 15 kağı da indirme de bir mezarcıya koyabilecek büyük bir darbedir, ama aynı maliye bakanı 5 liralık pasaport cüzdanına 90 kağıt almaktadır..

Kimlik kartlarına tepki koyan milletimizin, bu pasaport cüzdanı konusunda sessiz kalması da " böyle şeyler ancak Türkiye'de olur" cinsinden bir durumdur...

• Bence mezarcı olunmaz doğulur. Çok uğraştım ben yapamıyorum mesala

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.