Şimdi Ara

Nasıl kilo alınır? Balık yağı ne işe yarar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
45.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    181 boy 60 kilo
    Çok zayıf olmamakla beraber zayıfım.
    Nasıl kilo alabilirim?
    Tavsiyeleriniz neler?

Body e gitsem olur mu? Hem kilo alıp hem de birazcık kıvamında vücut gelistirmek istiyorum.Body kilo aldırır mı?
    Balık yağı kullansam olur mu? Bir iki arkadastan balık yagı duymustum.
    Protein takviyeleri mi kullanmalıyım?Vücudumda cok cok az yag var hatta doktor olması gerekenden az demisti
    Protein takviyesi kullansam olur mu?Proteinin kiloya dönüsmesi icin yine bodye mi gitmem gerek.

Protein ve balık yagı tavsiyesi olanlar varsa ne alayım bu konuda hic bi bilgim yok
    Marka tavsiyelerinizi bekliyorum.

Umarım yardımcı olursunuz
    Simdiden tesekkürler.

• vallaha bende cok zayif nasil olurda kilo aliriz acacba
  • balık yağı zihni açar.
    balık yağındaki omega beyinde nöron yapımını hızlandırır.

kilo da aldırır adı üstünde yağ.
  • balık tamamda

en iyi çözüm

günde 1-2 fast food yemek

bol bol kola içmek anında alırsın
  • hocam pekmez tahiin içeçeksin :) tahin sırf yağ zaten, onu içtin mı ıstedıgın kadar kılo alırsın ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

balık tamamda

en iyi çözüm

günde 1-2 fast food yemek

bol bol kola içmek anında alırsın

Ben burgerkingten ardarda 3 büyük secim woopher yemis adamım yerimden kalkamıyordum o ayrı:)
    o yüzden bu tip öneriler cözüm degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

balık yağı zihni açar.

biliyorum biraz ukalalık olacak ama söylemden edemedim;

noronlar ne çoğalabilir ne de kendini onarabilir
  • denemediğim yol kalmadı bugün halamın referansı üzerine welness e gittim ve sağlık uzmanlarının yaptığı teste girdim herbalife aldım programım var programa uyarak kullanıyorum.Ayrıca haftada bir gidip ölçülerimi aldırıcam.Daha ilk günüm.Halam bu kilo kontrolü sağlıyan gıda takviyesi ile 1 ayda 4 kilo almıştı ve 2 ayda istediği kiloya geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PrinceOfPersia

quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

balık yağı zihni açar.

biliyorum biraz ukalalık olacak ama söylemden edemedim;

noronlar ne çoğalabilir ne de kendini onarabilir

Yani bir insanın bebeklık halıyle gelısımını tamamlamıs halındekı nöron sayısı aynı mı?(Hasar gorup olenlerı saymıyorum)

Benım bıldıgım zarar goren noronlar onarılamaz.Ama noron sayısı artabılır gelısım donemınde(Belkı daha sonra da artıyorum kesın bır fıkrım yok)
  • Ben nasıl vercem diye düşünürken sen ne diyorsun yhuaa
  • kilo almakta ne var gece yatmadan önce bol yemek ye bi süre sonra göbek bile çıkar
  • Okan abi forumdan çok sağlıklı bilgilere ulaşamazsın

git bir özel hastanelerin birinin diyetisyenine, aradaki küçük miktar farkı öde.

hem sağlıklı olur, hem de kesin
  • Valla ben de boyuma göre zayıfım baya ama çok yerim
    metabolizma sanırım çabuk yakıyorum
    spora git dedi birkaç arkadaşım ben de onu araştırırken gördüm burda da konuyu
    bilmiyorum doktora gidiyorum iştah açıcı şeyler veriyor
    diyorum benim iştahım zaten yerinde
    afedersiniz öküz gibi yiyiyorum
    anlamadım gitti =/ sonuç olarak body kilo aldırır mı ilk etapta :D yoksa iki gram olan yağımızı da kaybetmeyelim :D
  • yazıl bi salona
    3 saatte bir yemek ye
    gör sonra anyayı konyayı
  • ton balığı ile makarnayı bi tabakta karıştır sonra onları yarım ekmek arasına at ye bide mevya suyu iç yanında
  • 1 Sene Önceki Boyum 1.78 Kilom 67 Şuanki Boyum 1.79 Kilom 75 Bdy Yaparak Geldım Bu Hale Yavaş Yavaş Düzenli Olarak Çalıştığında Hem Vucudun Şekilleniyor Hemde Kilo Alıyorsun Tabi Programına Uyarsan xD Hergun Tavuk Et Yemekten Bıktım Ama Deydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunodeHierro -- 2 Aralık 2009; 23:52:57 >
  • Ben 61 kiloydum 2008'in eylül ayında. 3 öğün yemek yemeye başladım. Hep aynı saatlerde. Sabah 10, öğleden sonra 4 ve akşam 22:30 da. Hep böyleydi.
    2009 ocak ayında ise 72 kiloydum. Aslında hiçbirşey yapmadım ekstradan. Spor salonuymuş vücut geliştirmeymiş balık yağıymış falan hikaye bunlar.
    Sabah peynir,domates,çikolata bazende yumurta. Saat 4 de normal bir ev yemeği. Akşam 22.30 da fastfood türü şeyler.
    Öyle yiyip içip yatmadım hergün dışardaydım. 11 kilo aldım. Sonra vermek için uğraştım şuan 68 kiloyum 1.80 boy.
  • budy bulding ile hem kilo alırsın hemde vücudun şekillenir kilo göbeğe dönüşmez
  • Balik yagi derken,kapsûlde olanlar,yani omega 3 içerenler kilo aldirmak için degildir.Sisede satilan kuzeyde bir baligin karacigerinin yagi sismanlatir.Tûrkçesi nasil denir bilmiyorum.Morina baligi galiba.Iste bu baligin karacigerinin yagi olacak.
    Diger taraftanda tiroid bezlerin çok çalisiyorsa filde yesen sismanlamazsin.Önce bunu kontrol ettirmen lazim
  • düzenli ye yavaş yavaş alırsın..

mesela her gun 10 da kahvaltı yap.4 te öğle yemeği.Akşam 8:30 da.Akşam yemeğinden sonrada abur cubur ye bisküvi,cips,çikolata falan .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.