Şimdi Ara

kızların soyunup para kazandığı sitelerle ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amerikası da var,türkü de var, ne ararsan var.
    yalnız cidden yazık ve dünyanın geldiği nokta için üzülecek bir durum değil mi?
    düşün günümüzde bir bardak su para, telefon para, şarj etme elektrik para, hiçbişey yapmasan evde otursan kira parası, saçın uzar kestirme parası..

yani bu nasıl bir düzen arkadaş, her ufacık şey para iken para kazanmak bu kadar zorlaşmış.

birde para ile cezalandırma var. sen dalmışsındır araba kullanıyorsun hata yaptın, karşılığında niye para ödüyorsun?
    bunun cezası araba kullanmama cezası olmalı, istersen cezası paraya dönüşebilmeli.
    şuan uçakta kemer takmayana ceza keseceklermiş. iyi havayolu şirketleri bayram edecek.
    nedense para ödeyen taraf hep biziz.

• ne anlatıyon pakaji. başlık ne anlatıyor ilk paragraf ne anlatıyor ikinci paragraf ne anlatıyor
  • Welcome the kapitalist sistem
  • bir insan para kazanmak için çırılçıplak kamera karşısına geçmiş.
    hertürlü şeyi yapıyor.
    dünyanın geldiği konuma bak.
    2000li yıllara gelmişiz hale bak.
    para ile köle edilmiş bir insan var.
    para kazanamıyor. elinde tek birşey var o da vücudu. soyunuyor çırılçıplak.
    tüm dünyaya karşı çırılçıplak soyunuyor.
    web sitesine giren herkes görüyor onu.
    bu çok ciddi bir kriz.
  • gün gelecek bu kızlar belki evlenecek çocuğu olacak.
    düşün bir çocuğun annesi gençken kamera karşısında tüm dünyaya çırılçıplak soyundu çünkü para lazımdı.
  • Iyide o sitelere erkekler de yayın yapabiliyor. Bir dönem yayın yaptım sistem baya komisyon kesiyor fakat buna rağmen yaklaşık 1300dolar=1000 pound kadar para kazanmıştım.

Sende yayın yapıp para kazanabilirsin seni alıkoyan birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

bir insan para kazanmak için çırılçıplak kamera karşısına geçmiş.
    hertürlü şeyi yapıyor.
    dünyanın geldiği konuma bak.
    2000li yıllara gelmişiz hale bak.
    para ile köle edilmiş bir insan var.
    para kazanamıyor. elinde tek birşey var o da vücudu. soyunuyor çırılçıplak.
    tüm dünyaya karşı çırılçıplak soyunuyor.
    web sitesine giren herkes görüyor onu.
    bu çok ciddi bir kriz.
    seksi, cinselliği büyüttüğünüz kadar bilimi büyütseydiniz(!) şimdiye marsa venüse jüptierde falan klan savaşları yapıyorduk.

nolmuş yani soyunup dans ediyorsa?

ayrıca para ile köle edilmiş falan diyorsun da çalışmayan insan hayatta kalamaz. kimsenin kimseye bakacağı yok. Zamanında avlanırdın, doğada yiyecek toplardın vs her neyse. şimdi de program yazarak vs her neyse işin onu yaparak para kazanıyorsun. bir işe yaramıyorsan hayatta kalamazsın, kaldırmazlar. hayat bu. SAVAŞMAYACAKSAN ÇEKİL BEBEĞİM.

• Kardeş blok listeme girmek ister gibi bir çaban var.
    Sonuçta sen doğmadan 100 yıl önce hatta daha uzun süre önce şekillenmiş bir dünya var Ve sen de o Dünyanın içine doğuyorsun. Fazla atraksiyonlu takılmazsan iyi olur.
    Şu an dünyada Adaletli bir dağılım olmadığını sağır sultan dahi biliyor.

Para konusunda ben çuvalı doldurmuş biriyim bana fazla laf etme de ben sadece dünyanın bu düzeni çok iyi değil diyorum yani bizde para elde ettiysek karşılığını verdik Merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pakaji -- 14 Şubat 2020; 20:2:12 >
  • bigoyu biliyosundur. gögğüs dekolteli kızlar orda ne paralar kazanıyorlar. ajans sahibiysen 15-20 k dan bahsediyorlardı
  • Haklısın pakaji çok kötüleşti dünya , herşey zorlaştı. Kıyamet gününü beklemekten başka çaremiz yok.
  • bunu diyen adamın zinacının önde gideni olması kadar saçma bir durum.
  • Baba 15 lik dişime göre çıtır kızlar var mı sitede. Bende az hayır yapayım hanım kızlarımıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

Kardeş blok listeme girmek ister gibi bir çaban var.
    Sonuçta sen doğmadan 100 yıl önce hatta daha uzun süre önce şekillenmiş bir dünya var Ve sen de o Dünyanın içine doğuyorsun. Fazla atraksiyonlu takılmazsan iyi olur.
    Şu an dünyada Adaletli bir dağılım olmadığını sağır sultan dahi biliyor.

Para konusunda ben çuvalı doldurmuş biriyim bana fazla laf etme de ben sadece dünyanın bu düzeni çok iyi değil diyorum yani bizde para elde ettiysek karşılığını verdik Merak etme.
    ne anlatıyon neyi savununuyon anlamadım ki
  • blok. diğer tarafta görüşürüz
  • Şehmistan kullanıcısına yanıt
    15 yok 19-20den başlıyo genelde
  • pakaji kullanıcısına yanıt
    Yapmak zorunda değil, aklını kullanarak daha fazla para kazanabilir ama bu tarz insanlar kolay yolu seçmiş insanlar. Sizin haykırışınız kapitalist sisteme ama daha iyi bir sistem biliyorsanız buyrun savunun sistem yaratmak kolay değil eskiden denendi ama başarılı olamadı.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    altın ve gümüş ve bakır paranın günlük yaşamda kullanıldığı.
    faizin haram olduğu böylece emek hırsızlığının azaldığı

insanların açgözlülüklerinin ve hırslarının biraz frenlendiği.bir sistem olsun da ne olursa olsun
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    bigoyu boşver.benim dediğim sitelerin yanında bigo tesettür dükkanı kalır. kızlar çırılçıplak anadan doğma soyunuyor ve sadece soyunmakla da kalmıyor
  • pakaji kullanıcısına yanıt
    Herkesin aklında bir ütopya vardır ama işte bu işler öyle olmuyor malesef isyan etmeniz size bir şey kazandırmaz üzgünüm.
  • O soyunan kızlar lüks yaşıyor. Senden benden zengin. Umurunda değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.