Şimdi Ara

Nasıl kilo alınır? Balık yağı ne işe yarar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
45.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

balık yağı zihni açar.
    balık yağındaki omega beyinde nöron yapımını hızlandırır.

kilo da aldırır adı üstünde yağ.

Nöron yapımını hızlandırmaz. Sinapslar arasındaki boşluğu küçültür. Bu sayede bilgi geçişi daha hızlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrekka -- 3 Aralık 2009; 0:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein 

quote:

balık yağı zihni açar.

Nöron yapımını hızlandırmaz. Sinapslar arasındaki boşluğu küçültür. Bu sayede bilgi geçişi daha hızlı olur.

tadi guzel mi bari
  • Spor , düzenli uyku ve dengeli beslenme.
    Askere gitmeden önce 57 kiloydum boyum 1,80.
    Askerde tam 11 kilo aldım , şimdi 68 kiloyum
  • Aynı sorun bende 'de vardı boy 1.83 yazın 67 kilo falandım şimdi 74 kilo civarındayım bol bol ye + süt iç !
  • Bende zayıfım,denemedigim yöntem kalmadı,bu zayıflıgın caresi yok,başa gelen cekilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireGlavieTr

quote:

quote:

balık yağı zihni açar.

tadi guzel mi bari

Tatsız. Tablet şeklinde. Her gece yatmadan önce bir tane alıyorum.
    SOLGAR - Omega-3 ''700'' markası. İçinde 60 adet var. Piyasadaki en kaliteli balık yağlarından biri. Tavsiye ederim.

• takıl bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

quote:

Orjinalden alıntı: PrinceOfPersia

quote:

balık yağı zihni açar.

biliyorum biraz ukalalık olacak ama söylemden edemedim;

noronlar ne çoğalabilir ne de kendini onarabilir

Yani bir insanın bebeklık halıyle gelısımını tamamlamıs halındekı nöron sayısı aynı mı?(Hasar gorup olenlerı saymıyorum)

Benım bıldıgım zarar goren noronlar onarılamaz.Ama noron sayısı artabılır gelısım donemınde(Belkı daha sonra da artıyorum kesın bır fıkrım yok)

doğduğundaki nöron sayısı ve nöronlar ileriki yaşlarda da aynıdır. hasarr görenler ölür gider kendini onaramaz. yani nöron sayısı azalır ama artamaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

balık yağı zihni açar.

tadi guzel mi bari

SOLGAR - Omega-3 ''700'' markası. İçinde 60 adet var. Piyasadaki en kaliteli balık yağlarından biri. Tavsiye ederim.

gozlerimin alti hafif morardi vitaminsizlikten.bi ise yararmi o konuda?

• bende de boy 1.78 kilo 60
    1,5 yıl önce 80 kiloydum:)

herkes fark ediyo hemen zayıflığımı artık:)

sanırım düzensiz beslenme vede stresden verdim kilomu

3 ay sonra askere gidecem acemilikde de verirsem çöp gibi kalacam yaa:(

güzel tavsiyeleri dikkate alacam ...
  • hay nöronlarınıza başlıycam ha herkes biyolog oldu bi anda adam kilo alacak nöronun tarihini sormadı
  • Bodye gitmeni tavsiye ederim, 1-2 hafta sonra inşallah ben de başlayacağım (boy:1.82, kilo:56)

Daha detaylı bilgi için;

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-lay-p-kilo-t8696.html

• quote:

quote:

quote:

quote:

balık yağı zihni açar.

tadi guzel mi bari

Bu dedigin kolesterol ve trigliseride yaglarini düsûrmek için kullanilan omega 3.Sismanlamak için alinan balik yagi baska bir sey.Sisede satiliyor.Morina baliginin karaciger yagi.Yanlis bilgi vermeyin.

• arkadaşım yağ toplayıp napıcan?bende çok var bi işe yaramıyolar merak etme

git adam gibi vücut çalış,kas yap,bu süreçte bol bol protein al,merak etme iyi bi vücudun olursa en az 10 kilo da kaslardan gelir,olursun 70 kilo...
  • Nöronlar kendini yenileyebilir, onarabilir. Tabi belli bir yaşa kadar.(bkz. Discovery Channel, National Geographic Channel)
    Çocugun teki feci bir kaza geçiriyor. Bisiklet surerken elemana araba çarpıyor. Kafatası ile omurga birbirinden ayrılıyor. Ve tüm vücut felç....
    daha sonra yapılan ameliyat ile kafatasını omurgayla birleştiriyorlar. Zamanla hasar gören nöronlar kendini onarıyor. Çocugun son halini gosterdiler. Yine bisiklet suruyordu saf herif

Kilo alma konusuna değinecek olursak. Yatmadan önce tıkabasa yemek ye :) Ekmeği bol bol ye. Makarnayı dürüm yaparak ye.
    Ekmek arası ekmek içi felan ye

• Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, insan beyninde yaşlanmayı yavaşlatma etkisi olduğu bilinen balıktaki yağ asitlerinin, hafif egzersizle tüketildiğinde kilo kaybetmeye yardımcı olduğu belirlendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mib85us

Nöronlar kendini yenileyebilir, onarabilir. Tabi belli bir yaşa kadar.(bkz. Discovery Channel, National Geographic Channel)
    Çocugun teki feci bir kaza geçiriyor. Bisiklet surerken elemana araba çarpıyor. Kafatası ile omurga birbirinden ayrılıyor. Ve tüm vücut felç....
    daha sonra yapılan ameliyat ile kafatasını omurgayla birleştiriyorlar. Zamanla hasar gören nöronlar kendini onarıyor. Çocugun son halini gosterdiler. Yine bisiklet suruyordu saf herif

Kilo alma konusuna değinecek olursak. Yatmadan önce tıkabasa yemek ye :) Ekmeği bol bol ye. Makarnayı dürüm yaparak ye.

nasıl kilo alınır diyor... nasıl reflü olurum demiyor. tıkabasa yiyip yatarsa kapakçık problemleri olur

fındık fıstık çerez türü şeyleritüket hem içlerindeki yağ vücuda çok yararlı hem de kilo aldırır. şarküteri ürünleri de hem lezzetlidir hem kilo aldırır. omega3 balık yağları tüketmen kalp sağlığın açısından çok iyidir zeytinyağını bol tüket kilo aldırır fakat zarar vermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: GODIVA

quote:

Orijinalden alıntı: mib85us

Nöronlar kendini yenileyebilir, onarabilir. Tabi belli bir yaşa kadar.(bkz. Discovery Channel, National Geographic Channel)

nasıl kilo alınır diyor... nasıl reflü olurum demiyor. tıkabasa yiyip yatarsa kapakçık problemleri olur

fındık fıstık çerez türü şeyleritüket hem içlerindeki yağ vücuda çok yararlı hem de kilo aldırır. şarküteri ürünleri de hem lezzetlidir hem kilo aldırır. omega3 balık yağları tüketmen kalp sağlığın açısından çok iyidir zeytinyağını bol tüket kilo aldırır fakat zarar vermez.

ya arkadas benımde acayip kilo problemım var ama sizdede ne migde var ekmek arası makarna yenırmı ya ama bi yandan sevınıyorum askere çürük yazılacam ondan sonra xD kilo alacagım :D

• Manyakmsiniz siz ya abur cubur ye sürekli döner fln ye habire ye homili gırtlak ye ye anam ye babam ye benide ye yeeeeee herşeyi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.