Şimdi Ara

Nasıl istifa edicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 9 aydır çalışıyorum ve yarın istifa etmeye karar verdim. Hem okul hem iş çok zor oluyor. Ailemde beni destekliyor. Yarın sorumlumla bir konuşma yapmam gerekicek. Nasıl bir yol izlemeliyim ne demeliyim. Bana çalışmam için kaç gün çıkartırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi ben burada 9 ay çaliştim ve artik okula fazla ilgi gösteremediğimi farkettim.Okula devam etmek için işten ayrilma karari aldim
  • Ben gidiyom lan ayı de kapıyı çarp ve çık.
  • çıkar masaya vur ve moonwalk yaparak uzaklaş

• Need for speed filminin izle ordakinin aynisini yap

• quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Şimdi ben burada 9 ay çaliştim ve artik okula fazla ilgi gösteremediğimi farkettim.Okula devam etmek için işten ayrilma karari aldim

yaww arkadaş ben seni her konuda görmek zorundamıyım her konunun içinde mutlaka sen var varsın azbidur sakın ol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.legend

quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Şimdi ben burada 9 ay çaliştim ve artik okula fazla ilgi gösteremediğimi farkettim.Okula devam etmek için işten ayrilma karari aldim

yaww arkadaş ben seni her konuda görmek zorundamıyım her konunun içinde mutlaka sen var varsın azbidur sakın ol..

ben görmüyorum çünkü her konuya girmiyorum
  • Kardeşim ayrılmak istiyorum deyip ayrılcaksın. Büyütülecek veya metin hazırlancak bi durum yok

• İşini Seviyosan Gider Yaparak Ayrılma Derim Belki Bi gün Dönersin. Anlasarak Ayrıl Yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko5454

Arkadaşlar yaklaşık 9 aydır çalışıyorum ve yarın istifa etmeye karar verdim. Hem okul hem iş çok zor oluyor. Ailemde beni destekliyor. Yarın sorumlumla bir konuşma yapmam gerekicek. Nasıl bir yol izlemeliyim ne demeliyim. Bana çalışmam için kaç gün çıkartırlar.

Eğer sigortalıysan ihbar süren 4 hafta istersen işverenle anlaşarak ihbar süresini ödemeden ayrılabilirsin. Tabi part time mı full time mi çalışıyorsun bilmiyorum ama konuşarak uzlaşmayı dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.