Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (735. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.751
Cevap
45
Favori
710.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde şu Kaguya'yıda Kimimaro'ya bağlarlarsa şuracıkta bayılırım..
    Tipten de benziyorlar Kishi'nin ne yapacağı belli olmaz
  • Kishinin artık madaraya kazandırması lazım bu savaşı naruto ve sasukenin kazanması animeye puan kaybettirir aksi durum ise puan kazandırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Itachi.

quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Saçma.

Gel artık yanıma

Seni bile Sasgay'e çizdiren Kishi'den fazla bir şey beklememek lazımdı zaten. Böyle bir şey olacağı belliydi Ama iddia ediyorum bu iş burada bitmez. Madara'yla dalga geçenlerin ağızlarına tıkacam bütün lafları. 1 ay falan böyle gider bu devran, bekleyin görün
  • Tamam şimdi madara naruto ve Sasuke aradaki anlaşmazlıkları şimdilik bir kenara bırakıp kaguya'ya savaşırlar. Savaşın sonlarına doğru madara da imana gelir kendimi naruto ve Sasuke için feda eder ve savaşı bu sayede kazanırlar .... Sonuç klasik manga sonu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Itachi.

quote:

Saçma.

Gel artık yanıma

Seni bile Sasgay'e çizdiren Kishi'den fazla bir şey beklememek lazımdı zaten. Böyle bir şey olacağı belliydi Ama iddia ediyorum bu iş burada bitmez. Madara'yla dalga geçenlerin ağızlarına tıkacam bütün lafları. 1 ay falan böyle gider bu devran, bekleyin görün

Öldün çık

• quote:

Orijinalden alıntı: PlatonikAntikor

Tamam şimdi madara naruto ve Sasuke aradaki anlaşmazlıkları şimdilik bir kenara bırakıp kaguya'ya savaşırlar. Savaşın sonlarına doğru madara da imana gelir kendimi naruto ve Sasuke için feda eder ve savaşı bu sayede kazanırlar .... Sonuç klasik manga sonu...

iman power mod on

• quote:

Saçma.

ula gelmişler ölüp gitmiş garıya madarayı ezdircekler haftaya madara buna kayar bizdeee düşer
  • İki üç tane teori okuyorduk olmadı bölümle ilgili yorumları falan alıyorduk. Konu dışına dönmese iyiydi konu.
  • sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    madarayı da hokage yaparlar. Sasuke'yi evlatlık alır, naruto da reek olur. Onlar erdi muradına biz çıkalım genjustsusuna.
  • Sonunda ciddi birileri, hocam bana göre zetsunun ihanet etme sebebi yine madara,
    madara güç aşığı biri olduğu içinde iradesi olan zetsu daha güçlü olan kaguyayı istiyor olabilir diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

Sonunda ciddi birileri, hocam bana göre zetsunun ihanet etme sebebi yine madara,
    madara güç aşığı biri olduğu içinde iradesi olan zetsu daha güçlü olan kaguyayı istiyor olabilir diye düşünüyorum..

Siyah Zetsu'yu direkt olarak Juubi'nin chakrasıyla yarattığı için desek, Kaguya'dan sonra Rikudou Juubi'nin jinchurikisi oldu. Kaguya'nın iradesi sanırım sadece kabuk görevi gören Gedo Mazo'daydı. Madara da oradan aldığı chakra ile Zetsu'yu yaratarak bir yerde Kaguya'nın iradesini ortaya çıkartmış oldu.

Eğer Kaguya ortaya çıkarsa Kishimoto hikayeyi daha da derinleştirecek ve uzaylılara falan bağlayacak gibi gözüküyor. İş uzaylılara gelirse ikinci bir Dragon Ball vakası olur ki bu da seriye bambaşka bir hava katar.
  • Hayır milletin burda yaptığı geyik sizi niye rahatsız ediyor ben onu anlamadım. Bununla ilgili bir yasa falan mı var?
  • Konu dışına naruto konusu açılsın yapsın orada millet geyiğini.

Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Anime / Manga » Naruto Manga (spoiler serbest)
    diye gidiyor konunun uzantısı. Konu favorilerde ekli olduğu için bir gelişme var mı diye bakıyorum ama gel gör ki sonuç hüsran oluyor.
  • quote:

Hayır milletin burda yaptığı geyik sizi niye rahatsız ediyor ben onu anlamadım. Bununla ilgili bir yasa falan mı var?

Yokta sorma iste. Foruma artik hangi gozle bakiyorlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Konu dışına naruto konusu açılsın yapsın orada millet geyiğini.

Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Anime / Manga » Naruto Manga (spoiler serbest)
    diye gidiyor konunun uzantısı. Konu favorilerde ekli olduğu için bir gelişme var mı diye bakıyorum ama gel gör ki sonuç hüsran oluyor.

Dostum millet senin keyfine göre muhabbet döndüremez burada kusura bakma da. Yani sen konuyu görüp de hüsrana uğrama diye illa teorilerden konuşacak değil millet.
  • Game of Thrones'a döndü iyice Hatta Bleach havasını da kazandı. Aizen gibi Kaguya da der 1 - 2 bölüme " Tam da planladığım gibi "
  • isteyen istediğini kurallar dahilinde yapar. kimse uzun uzun teoriler falan yazmak zorunda değil. hem isyan etme yeri mi burası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Game of Thrones'a döndü iyice Hatta Bleach havasını da kazandı. Aizen gibi Kaguya da der 1 - 2 bölüme " Tam da planladığım gibi "

• quote:

quote:

Dostum millet senin keyfine göre muhabbet döndüremez burada kusura bakma da. Yani sen konuyu görüp de hüsrana uğrama diye illa teorilerden konuşacak değil millet.

Engeller geçerim geyik muhabbetlerini o halde yapacak bir şey yok. Geyik için konu dışı var sonuçta.
  • quote:

quote:

quote:

Engeller geçerim geyik muhabbetlerini o halde yapacak bir şey yok. Geyik için konu dışı var sonuçta.

Geyik icin konu disi yok, geyik her bolumde yapilabilir.
  • 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.