Şimdi Ara

Naruto Akkipuden (Spoiler İçerebilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
2
Favori
85.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar farklı forumlarda bu konu açılmış ama bu forumda göremedim bi sizin de görüşlerinizi bilmek istedim.Sizce Naruto Shippuuden'den sonra Naruto Akkipuuden çıkacak mı çıkarsa nasıl olur???

Benim fikrim çıkacağı yönünde çünkü savaştan sonra pek bi konu kalmıyo malum Shippuuden serisi tamamen Akatsuki üzerine kuruluydu.
    Facebookta bulduğum bi resim ne kadarı doğrudur bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniai -- 30 Kasım 2011; 22:30:02 >

• Hoppaaa başlarsa manyak olur efsane geri döner yani
  • Chojinin elinde kılıçlar
    bu adamın kılıçla dövüştügünü görmemiştim /yoksa ben mi kaçırmışım
  • ben herzaman bi timeskip daha olucagini dusunmusumdur ins olur ama fazla uzatmazlar. gerci simdiki hikaye biterse isliycek biseyde kalmaz ama belli olmaz kishimatoya belki biseyler olur.
  • @necrovirus
    O resim fan-art büyük ihtimalle.

Akkipuden inşallah çıkar.Bence büyük ihtimalle de çıkar.Ama karakter modellemelerinin o resimdekiyle pek alakalı olacağınıda zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperion1905

@necrovirus
    O resim fan-art büyük ihtimalle.

Akkipuden inşallah çıkar.Bence büyük ihtimalle de çıkar.Ama karakter modellemelerinin o resimdekiyle pek alakalı olacağınıda zannetmiyorum.

Olmasın da zaten Rock Lee, Hinata, Shino, Kiba iğrenç olmuş.Ama Naruto çok karizma durmuş be
  • valla en karizma choji duruyor
  • Naruto'yu babasının yaşlarında mutlaka göreceğiz, bu Akkipuden ismi altında mı olur başka bir isim altında mı olur bilemem ama, en az 1 tane daha time skip kesinlike olacak. Hatta ben olsam Naruto'tu Ero'nun yaşlarına kadar çıkartır öyle bitiririm. Naruto'yu her yaşta görmek hakkımız diye düşünüyorum. Malum aileden biri gibi oldu artık...
  • Bir forumda Kishimoto ile bi röportajda akkipuden gibi bi planı olduğunu söylediğini okumuştum tabi doğru mu bilemem.

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Naruto'yu babasının yaşlarında mutlaka göreceğiz, bu Akkipuden ismi altında mı olur başka bir isim altında mı olur bilemem ama, en az 1 tane daha time skip kesinlike olacak. Hatta ben olsam Naruto'tu Ero'nun yaşlarına kadar çıkartır öyle bitiririm. Naruto'yu her yaşta görmek hakkımız diye düşünüyorum. Malum aileden biri gibi oldu artık...

Zaman atlaması illa olmalı jounin falan olmalı en azından ama Ero'nun yaşına gelir mi bilemem
  • Zaman atlamasının olacağı kesin zaten.. Ancak zaman atlaması savaştan önce bekleniyordu fakat çizerin görüşleri değişti sanırsam. Ya savaşta büyük bir ara olacak öyle atlayacak zaman ya da savaşı bitirip farklı bir konuya giriş yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Zaman atlamasının olacağı kesin zaten.. Ancak zaman atlaması savaştan önce bekleniyordu fakat çizerin görüşleri değişti sanırsam. Ya savaşta büyük bir ara olacak öyle atlayacak zaman ya da savaşı bitirip farklı bir konuya giriş yapacak.

son söylediğin daha makûl bir durum ayrıca fan art zaten resim ama yakın olacak hemen hemen büyümüş halleri.. bence kishi sasuke(EMS) vs naruto(kyubi) yaptırdıktan sonra bitirecek tabi naruto biraz patalayacak sasukeyi kendi tarafına çekecek
  • Savaş sırasında zaman atlaması olursa olay soğur savaştan sonra olmalı.Benim tahminim savaştan sonra Sasuke ile Naruto'yu karşılaştırır.Sonucu ne olur bilemem ama onlar dövüştükten sonra olur zaman atlaması.

Bu arada EMS için kardeşinin Sharinganı lazım değil mi Sasuke nasıl alacak Itachi'nin Sharinganı???
  • Narutonun kıyafetleri tutturamamışlar, turuncu olan yerler de beyazlık olur belki kim bilir

Time Skip gelecek ve serinin adı değişecek diye biliyorum 1 yıllık haber bu neredeyse. Ama ismi bu mu olur bilemem.

@smallhero55

Ems falan, spoiler istiyorsan pm at cevapliyim. He bu konuda konuşmak istiyorsan başlığa Spoiler içerir yaz yine cevapliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 28 Mart 2011; 16:31:22 >
  • Sasuke yoksa bende yokum.
  • @AnotheRDie
    Yok saol kalsın şimdilik de heyecanı olsun.Yalnız Naruto zaten hep turuncu ağırlıklı giyiniyo belki yine turunculu bi kıyafet olur.Ama bence en önemlisi şu üzerindeki ya da Peinle savaşında giydiği cüppeyi(adı farklı da olabilir aklıma gelmiyo şimdilik) giymeli artık çok karizma duruyodu
  • En çok konuşulanı bu. Yaklaşık 1 yıldır falan piyasada.

• Bence de olursa güzel ama inşallah Naruto ile Naruto : Shippuuden arasındaki gibi 85 bölüm filler olmaz.

Bu arada son resimde Naruto'nun sol kolunda yeşil bir ip var.Yanında Seal (mühür) yazıyor.Bu ip dokuz kuyrukluyu bastırmak için falanmı acaba.

• E Naruto'nun büyük halini
    babasına
    benzeticekler tabii ki kime benzetecekler. Ayrıca kıyafet benzemiyor bildiğin Minato'nun kalıbına oturtmuşlar. Bunu yapan Kishi değil sakin olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

E Naruto'nun büyük halini
    babasına
    benzeticekler tabii ki kime benzetecekler. Ayrıca kıyafet benzemiyor bildiğin Minato'nun kalıbına oturtmuşlar. Bunu yapan Kishi değil sakin olun

Ya fan art olduğu belli canım ona diyecek bişi yok yalnız o beyazımsı pantolon iyi durmuyo siyah daha iyi gibi :D

Yalnız Sakura da aynen Tsunade modeli haa :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.