Şimdi Ara

Naruto Akkipuden (Spoiler İçerebilir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
2
Favori
85.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar naruto shıppuuden gibi olur 3 sene sonra diye başlarlar
  • Eğer time skip olurda yeni daha güçlü bi düşmana karşı durmaları gerekirse yeni düşman bence Jashin Sama olur.
    Çünkü shikimaru hidan'ı toprağın altına gömdüğü zaman Hidan bağarıp duruyodu intikam için,orayı çözümsüz bırakmazlar bence.Hidan'a ölümsüzlük kazandırdığına göre Jashin kesin acayip güçlü bir adamdır.
  • olurmu olur
  • Bana öyle geliyor ki,bu Jashin sama hikayesini sırf Hidan'ın ölümsüzlüğünü açıklayabilmek için uydurdukları bir bahane gibi geliyor.Ayrıca olabilecek en iyi uzatma yöntemi Tobi'nin Madara olmadığı,sıradan birisi olup onun gibi güçlü olmayı isteyen bir taklit olduğunu,daha sonra gerçek uchiha madarayı getirtmeleri gayet iyi uzatma yöntemi olabilir.
  • tobi kesin madara arkadasım manga takıp ediyorsan bılıyorsundur tobının konanla dovusunde tobının maskesi kırıldı yuzu gozuktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: threx41

tobi kesin madara arkadasım manga takıp ediyorsan bılıyorsundur tobının konanla dovusunde tobının maskesi kırıldı yuzu gozuktu

Yüzü gözüktü diye nasıl Madara olduğuna kanaat getirdin bilmiyorum.Ona bakarsan Kabuto'da Tobi'ye "Bu aralar kendine Madara diyormuşsun." dedi,Tobi'de "Fazla şansını zorlama dedi." Bence bu Tobi'nin kesinlikle Madara olmadığının kanıtıdır.

Ayrıca sürekli ben Madara'yım diye konuşuyor ama suratını sürekli saklıyor.Yabancı forumları biraz araştırırsan teorilerin tümünde Tobi'nin Madara olmadığı üzerine kurulan teorileri görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 13 Mayıs 2011; 14:13:40 >

• mangadan felan spoiler verilmiş spoiler a alsanız iyi olur
  • Ya ben Jashin-samayı bi kişi değil tanrı olarak biliyorum.Eğer kişiyse ve millete ölümsüzlük verebiliyosa kendinde neler vardır kim bilir
    Tobi Madara veya değil(ki ben Madara olduğuna inanmıyorum) Tobinin Shippuudenden ileri gideceğini düşünmüyorum.Akkipuden çıkarsa çok daha güçlü teknikler ve düşmanlar bulabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

Ya ben Jashin-samayı bi kişi değil tanrı olarak biliyorum.Eğer kişiyse ve millete ölümsüzlük verebiliyosa kendinde neler vardır kim bilir
    Tobi Madara veya değil(ki ben Madara olduğuna inanmıyorum) Tobinin Shippuudenden ileri gideceğini düşünmüyorum.Akkipuden çıkarsa çok daha güçlü teknikler ve düşmanlar bulabilirler.

Hidan'da benim tanrım o diodu ama
    shikimaru'nun açtığı çukura gömüldüğünde shikamaru'ya bağırıyodu Jashin sama seni cezalandıracak falan diye ordan belki bi şeyler çıkar diye ümitlenmiştim.Bi de o bölümde hidan şu çok başlı orağını düşürüyodu sonra savaş bitince orağı düştüğü yeri falan uzun uzun gösteriyolardı,ben ordan sanki bakın hidan yenildi ama orağı orda düştü bulunacak hidan orağı sayesinde boşuna göstermiyoruz manasını çıkarmıştım .

NOT:threx41 yazdığını spoiler'a alırsan iyi olur.Mesajlara bakıyım diye girdim sayende spoiler yedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

tobi kesin madara arkadasım manga takıp ediyorsan bılıyorsundur tobının konanla dovusunde tobının maskesi kırıldı yuzu gozuktu

Yüzü gözüktü diye nasıl Madara olduğuna kanaat getirdin bilmiyorum.Ona bakarsan Kabuto'da Tobi'ye "Bu aralar kendine Madara diyormuşsun." dedi,Tobi'de "Fazla şansını zorlama dedi." Bence bu Tobi'nin kesinlikle Madara olmadığının kanıtıdır.

Ayrıca sürekli ben Madara'yım diye konuşuyor ama suratını sürekli saklıyor.Yabancı forumları biraz araştırırsan teorilerin tümünde Tobi'nin Madara olmadığı üzerine kurulan teorileri görürsün.

+ benim kendi ürettiğim teorim

Biraz geçmişe gidelim ve itachi yi hatırlayalım. Buna bütün sülalesini öldürme görevi verdiler değilmi ? ama ne kadar güçlü olursa olsun karşısında o kadar kişi tabi tek başına öldürmesi imkansızdı. Biraz araştırdı ve madara yani tobiyi buldu. Bunlar uchiha klanını yok etmeye anlaştılar. Fakat madaranın gözü yoktu yani sol gözü kayanın altında sağ gözünü ise kakashiye vermişti. Bunun için itachi en yakın dostunu shuisi yi öldürdü. Hem kendisi en yakın arkadaşını öldürdüğü için güç kazandı hemde 2 tane sağlam uchiha gözü kazanmış oldular. Bu gözlerden birisini madara aldı ve maske taktı diğerinide danzou aldı(nede olsa öldürme görevini veren kişi). İşte bundan sonra madara ve itachi birlik yapıp uchiha klanını yok etti. Buraya kadar anlamışsınızdır madaranın tobi olduğunu herneyse şimdi biraz ayrıntıya ineyim

Madara yer değiştirme gibi bir şey kullanıyor değilmi? Peki animede 2, 3 bölüm önce danzounun toplantıdan nasıl kaçtığını hatırlayın. Bir anda ortadan kayboldular. Aynı kişinin gözünü kullandıkları için böyle ama şöyle bir şeyde var madara kendini 5 saniye de soyutlaştırabiliyor. Fakat danzou nedense sasuke ile şavaşında bir türlü gözü kullanmadı daha hazır değil vsvs diyerek. Bunun nedenide şöyle şimdi madara zaten uchiha zaten kendisinin mangekyou sharinganı vardı oradan kullanmada profesyonel olmuş. Danzou ise uchiha bile değil hiç sharinganı olmamış biri bırakında 1 saat te 1 kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 13 Mayıs 2011; 23:50:22 >

• danzou nun gözundeki shariganı kullanmamasının sebebi chakrasını fazla harcamamak yani sunu dusundu madara da dovuse girebilir
  • Zaten Madara shippuden de yok olmazsa Naruto ölücektir yani Naruto Akkipuden olmayacaktır.Büyük ihtimalle Akippuden olursa bunların günlük hayatlarını kurdukları aileleri anlatan bir seri olur diye düşünüyorum daha güçlü adamlar çıkarırlarsa çok kasmış olurlar.
  • evet oda olabilir narutonun hokage falan oldugunu falan gosterir belki hinatayla evlenip cocukları olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TR]Morgoth

evet oda olabilir narutonun hokage falan oldugunu falan gosterir belki hinatayla evlenip cocukları olur

Hinata'yla evlenmezse bütün seri benim için çöp olur
  • tobi kesin madara yuzu gozuktu mangada
  • quote:

tobi kesin madara yuzu gozuktu mangada

Arkadaşım yukarda yazanları okumuyomusun,mangada olan olayları spoiler butonuyla gizliye al ki millet spoiler yemesin hala mangadaki gözüktü diye ikinci kez yazıyosun.
  • Yüzü gözüktü diye nasıl Madara olduğuna kanaat getirdin bilmiyorum.Ona bakarsan Kabuto'da Tobi'ye "Bu aralar kendine Madara diyormuşsun." dedi,Tobi'de "Fazla şansını zorlama dedi." Bence bu Tobi'nin kesinlikle Madara olmadığının kanıtıdır.

arkadasım peki tobi kim olabilir
  • Tobi Tobidir
  • Ben Tobinin Obito ya da Obito bedenindeki başka birinn olabileceğini düşünüyorum.Kakashi'nin Sharinganı normalde Obito'ya ait.Kakashi boyutlar arası ışınlama yapıyo.Tobi de Boyutlar arası ışınlama yapıyo.Ayrıca kaya altında kalmış olması Obitonun öldüğünü göstermez.Çok iyi medical ninjalar tarafından iyileştirilebilmiştir belki.(hatırlarsanız Lee vs Gaara savaşından sonra Lee asla ninja olamaz dediler.Hatta sabaku kyu gibi bi saldırı ile kolu ve bacağı neredeyse parçalanıyodu kasları iflas etti falan ama Tsunade iyileştirebildi onu Obitıyu da pekala bulup iyileştirebilen biri çıkmış olabilir.)
    Haa derseniz ki Obito köyünü seviyodu neden saldırsın böyle kötü biri olsun güç hırsı olabilir bu.Ya da Rin'in Kakashi'ye aşık olmasından dolayı Kakashi'den ve köyden nefret etmiş olabilir.Ya da yaşlılar tarafından kurtarılıp saklanmış ve Uchiha klanını yok etmeye yardım etmesi istenmiş o da tamam diyip intikam için içten içe güç toplamak istemiş olabilir.
    Yüzünün benzediği kişi onu o kişi yapmaz en basitinden Henge no Jutsu kullanıyor olabilir.
    Not:Henge no Jutsuyu o kadar kaliteli adamlar yer mi derseniz Pain-Naruto savaşında Naruto'nun Fuuton Rasen Shiruken'e dönüşmesi ve Pain'in buna kanması bence iyi bi örnek.Yani Henge no Justu o kadar basit olmayabiliyor.Rinnegan'ı olan Pain bile kanabiliyosa normal gözü olanlar ne yapsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

Ben Tobinin Obito ya da Obito bedenindeki başka birinn olabileceğini düşünüyorum.Kakashi'nin Sharinganı normalde Obito'ya ait.Kakashi boyutlar arası ışınlama yapıyo.Tobi de Boyutlar arası ışınlama yapıyo.Ayrıca kaya altında kalmış olması Obitonun öldüğünü göstermez.Çok iyi medical ninjalar tarafından iyileştirilebilmiştir belki.(hatırlarsanız Lee vs Gaara savaşından sonra Lee asla ninja olamaz dediler.Hatta sabaku kyu gibi bi saldırı ile kolu ve bacağı neredeyse parçalanıyodu kasları iflas etti falan ama Tsunade iyileştirebildi onu Obitıyu da pekala bulup iyileştirebilen biri çıkmış olabilir.)
    Haa derseniz ki Obito köyünü seviyodu neden saldırsın böyle kötü biri olsun güç hırsı olabilir bu.Ya da Rin'in Kakashi'ye aşık olmasından dolayı Kakashi'den ve köyden nefret etmiş olabilir.Ya da yaşlılar tarafından kurtarılıp saklanmış ve Uchiha klanını yok etmeye yardım etmesi istenmiş o da tamam diyip intikam için içten içe güç toplamak istemiş olabilir.
    Yüzünün benzediği kişi onu o kişi yapmaz en basitinden Henge no Jutsu kullanıyor olabilir.
    Not:Henge no Jutsuyu o kadar kaliteli adamlar yer mi derseniz Pain-Naruto savaşında Naruto'nun Fuuton Rasen Shiruken'e dönüşmesi ve Pain'in buna kanması bence iyi bi örnek.Yani Henge no Justu o kadar basit olmayabiliyor.Rinnegan'ı olan Pain bile kanabiliyosa normal gözü olanlar ne yapsın.

kardes tobi obito olsaydı kakashinin mangekyou shringanı olmazdı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.