Şimdi Ara

Naruto (765. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.294
Cevap
30
Favori
545.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 450'li bölümlerde yer alan Itachi Flashbacklerini izliyorum da nedense bölümler arası hep bir kopukluk mevcut. İzlediğim yerden mi kaynaklı yoksa bir şey mi atlıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

450'li bölümlerde yer alan Itachi Flashbacklerini izliyorum da nedense bölümler arası hep bir kopukluk mevcut. İzlediğim yerden mi kaynaklı yoksa bir şey mi atlıyorum?
    Konu içinde konu oluyor bazen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil mesela

454. bölümün sonunda Itachi Anbu birliğine katılmak istediğini söylüyor orada bitiyor. Sonraki bölümün başında ise önceki bölümde gösterilmeyen bir şeyden arkadaşının intiharını özet şeklinde çok kısa şekilde gösteriyorlar.

Yani saçma sapan onlarca bölüm yapıp da bu önemli yerleri savsaklamaları garip olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naruto'da Menma bölümünde duygulandım - shippuuden'de Guren ve Yuukimaru bölümünde ağladım yani yagura , guren yaşadığı halde o sınırsız çakra gibi gücüyle 4.ninja savaşına katılmadı çok ilginç doğrusu edo yagura ile karşılaşsaydı ne yapardı acaba , Fu ve Chomei'nin gerçek güçlerini göremedim bile oyunları da olmasa hiç göremicez rakibe uyku atıyo - genjutsu kullanıyo ama karakter baştan bi kere çok tatlı, Kakuzu ile arasında bi bağ var hidan ve kakuzu , Fu'yu yakalamak istediklerinde kakuzuya korkmadan bakan koca yürekli Fu ♥ ne olup bittiğini anlatmadı bile yaşlı bunak kakuzu , kısaca boruto tam bi hayal kırıklığı ne varsa Naruto ve ship'de var (Neji - Asuma - Konan- Yahiko -Nagato - İtachi -Sarutobi - Hashirama -Mito- Tobirama -Hidan -Deidara- Sasori-Chiyo-Kimimaro-Pakura-Rasa-Gengetsu-Raikage-Onoki-Kushina-Minato-Jinchurikiler- (her ne kadar sevmesem de madara - obito) daha sayamadığım ninjalar... tam bi naruto bağımlısı oldum ya burda yazdığım bi çok kişinin asıl güçlerini göstermedi masashi kishimoto...
  • Sasuke sakura ya odaklanan bir roman manga tarzı bir şey çıkmış sanırım. Sasuke retsuden diye geçiyor. Türkçe çeviri vs yok sanırım..

Naruto

• naruto serisi bitti. boruto hakkında galiba genel kanı kötü. izlemeli mi yoksa bırakmalı mı?
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Mangasını okuyabilirsin ama izlemeye değmez, filmini izleyebilirsiniz o fena değildi.

• Dün Youtube'da öyle gezinirken birden Naruto Shippuden OST'sine denk geldim. Birden tekrar başlama isteği oluştu dinleyince. 3 sene olmuş anime biteli. Başlanabilir tekrardan aslında.
  • Animeye iki kez sıfırdan başladım ama hala sonunu izlemiş değilim
  • Şuan 252.bölümünde olduğum animedir kendisi.

Hoş fakat insan zekasıyla dalga geçen şeyler var.

Örneğin ; Kisamenin 13 dakikada ölmesi (guy 7.kapıyı açtı ve hachimona özel bir hareket yaptı kisame pert) .

Fillerler berbat burda hemfikiriz zaten.

DİKKAT SPOİLER !!!

220 Bölüm "Ağatsugiğ Akatsuih" diye ağladılar , 140.bölüme gelmeden 5-6 üye vefat etti :D

Bir bleach değildir benim gözümde boş boş gizemler katılıyor ama yinede hoş👍

• Hellsing üzgünüm
  • Naruto'ya 20th anniversary kapsamında 4 yeni bölüm geliyor. Bölümler 3 Eylül'de yayınlanmaya başlayacak.

• Yıl 2024 Naruto Shippuuden in 1080 şeklinde izlenecek bir yer var mı, çoğu sitelerde 720p tırt duruyor yoksa ben de mi sorun var anlamadım :)

• 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.