Şimdi Ara

Naruto (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.294
Cevap
30
Favori
545.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Arkadaşlar ben yıllar önce ara verdim en son şu bölümü izlemiştim

Naruto Sakura Sasuke vs bütün ninjalar birleşip obito ve madara ile savaşıyordu

Kaçıncı bölümdü acaba oradan devam etmek istiyorum, ps4teki ninja storm 4'ü alacağım da, izleyip oynamak daha zevkli oluyor

375 olacak sizin dediğiniz bölüm.

Eyvallah dostum ordan devam edeyim.

Ama dediğim bölüm kakashi vs obito obitonun rikodou hali,, sonra kapışmalar başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 30 Nisan 2017; 1:39:26 >
  • Naruto Shippuden finali bomboş.Sasuke Shippuden diye koymalıymış serinin ismini bence.Birde Boruto komedisi var.Narutonun altın çağı Akatsukinin olduğu bölümlerdi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben yıllar önce ara verdim en son şu bölümü izlemiştim

Naruto Sakura Sasuke vs bütün ninjalar birleşip obito ve madara ile savaşıyordu

Kaçıncı bölümdü acaba oradan devam etmek istiyorum, ps4teki ninja storm 4'ü alacağım da, izleyip oynamak daha zevkli oluyor

375 olacak sizin dediğiniz bölüm.

Eyvallah dostum ordan devam edeyim.

Ama dediğim bölüm kakashi vs obito obitonun rikodou hali,, sonra kapışmalar başlıyor.

Farketmez dostum oradan devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa85

Naruto Shippuden finali bomboş.Sasuke Shippuden diye koymalıymış serinin ismini bence.Birde Boruto komedisi var.Narutonun altın çağı Akatsukinin olduğu bölümlerdi.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perseus

Naruto'yu izlemeden Naruto Shippuuden'e başladım.Sonradan kaçırdığım çok şey olduğunun farkına varıp Naruto'yu izlemeye başladım, 40. bölümdeyim. Merak ettiğim şey Naruto'da (Shippuuden'de değil) Kakashi'nin küçüklüğünü falan anlatıyorlar mı ? Animede arada lafı geçiyor kakashinin küçüklüğü, nasıl birşey merak ettim

Kakashi'nin küçüklüğü anlatılıyor 120 kere falan , Sol gözünü obitodan aldığı anlaşılıyor.daha sonra obito uzay zamanı bükebilen bir mangekyo sharingana sahip oluyor haliyle Kakashi'de.

Hatta ileride 2 Mangekyo Sharingan ile Susano açıp Kaguyaya Kamui Shuriken atıyor.Tabi bunlar sen bu yazıyı yazdıktan neredeyse 10 yıl sonra oluyor.

Bluray , Smartwatch , VR , Gtx 1000 ekran kartları , 4k ekranlar çıkıyor.Eğer beni duyuyorsan paralel evrenden bana cevap ver.Buradan yaz sana bilgi satarım çok zengin oluruz.Hatta 128 gb flash gönderirim sana , satarsın :D

Pardon kaptırmışım kendimi bugünlerde çok Fringe izliyorum da ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

I love you naruto

Nasıl bir çocukluk geçirdiğini gör diye alıntıladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Arkadaşlar Shippuuden'in 3.bölümünde 14:40'da çalmaya başlayan müziğin ismini bilen var mı?

Shazamdan bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH.COM

quote:

I love you naruto

Oha kaç yılından alıntı bu telefondan göremiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

I love you naruto

04 Mart 2007 11:40:59
  • quote:

quote:

quote:

quote:

I love you naruto

04 Mart 2007 11:40:59

Vay be, on yıl dile kolay, ne iyi ettinde alıntıladın hocam. Geçen arkadaşlar laflıyoruz 7 yıl diye geçiştiriyordum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Perseus

Naruto'yu izlemeden Naruto Shippuuden'e başladım.Sonradan kaçırdığım çok şey olduğunun farkına varıp Naruto'yu izlemeye başladım, 40. bölümdeyim. Merak ettiğim şey Naruto'da (Shippuuden'de değil) Kakashi'nin küçüklüğünü falan anlatıyorlar mı ? Animede arada lafı geçiyor kakashinin küçüklüğü, nasıl birşey merak ettim

Kakashi'nin küçüklüğü anlatılıyor 120 kere falan , Sol gözünü obitodan aldığı anlaşılıyor.daha sonra obito uzay zamanı bükebilen bir mangekyo sharingana sahip oluyor haliyle Kakashi'de.

Hatta ileride 2 Mangekyo Sharingan ile Susano açıp Kaguyaya Kamui Shuriken atıyor.Tabi bunlar sen bu yazıyı yazdıktan neredeyse 10 yıl sonra oluyor.

Bluray , Smartwatch , VR , Gtx 1000 ekran kartları , 4k ekranlar çıkıyor.Eğer beni duyuyorsan paralel evrenden bana cevap ver.Buradan yaz sana bilgi satarım çok zengin oluruz.Hatta 128 gb flash gönderirim sana , satarsın :D

Pardon kaptırmışım kendimi bugünlerde çok Fringe izliyorum da ..

Kakashi yi shippudenin 300lerden sonra anlatılmaya başlıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Arkadaşlar Shippuuden'in 3.bölümünde 14:40'da çalmaya başlayan müziğin ismini bilen var mı?

Shazamdan bakabilirsin.

Kaç yıl olmuş :)
  • Seriye 2011 de başlamıştım. 2 Kere baştan finale kadar izledim ama hiçbir filler bölümü izlemedim. Bir tek 460 daki kaguya bölümlerini izledim oda konu ile alakalı. Bu tarz manga da geçmeyen ama mangaka onaylı başka filelr bölümler var mı? Yada izlememi önerdiğiniz filler bölümler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

Seriye 2011 de başlamıştım. 2 Kere baştan finale kadar izledim ama hiçbir filler bölümü izlemedim. Bir tek 460 daki kaguya bölümlerini izledim oda konu ile alakalı. Bu tarz manga da geçmeyen ama mangaka onaylı başka filelr bölümler var mı? Yada izlememi önerdiğiniz filler bölümler?

Sanırım 3 kuyruklu filleri de onaylıydı.
  • Koptum burda

Naruto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Mayıs 2017; 2:9:49 >
  • Dün aralıksız 9 bölüm izledim harikaydı daha da devam edecektim uykuya engel olamadım, bugün yine devam.

Obito ikna oldu gibi, sırada Madara var, sanırım Ootsuki ortaya çıkacak biryerde görmüştüm onu bekliyorum sabırsızlıkla.

Obitonun geçmişine gitti ne varsa görmüş olduk, aynı naruto gibi bir geçmişe sahip çok duygusaldı.

Animeyi izleyenler oyununu kaçırmasın, hikaye modu aynı animedeki gibi devam ediyor, animeyi izleyip oyunu oynamak çok ayrı bir tat veriyor

5:09'da geçmişe gidiyor oynarken duygulandım yeminle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 11 Mayıs 2017; 14:39:57 >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Seri başından beri talk no jutsu zaten

Size iyi seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Seri başından beri talk no jutsu zaten

Size iyi seyirler

İyi ikna ediyor ama

Gelmiş geçmiş en iyi hokage olacak belli, Hashirama ile kapışır belki de geçti.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 300un başına kadar gelmiştim sizin izledğiz bölümler nasıl zevkli geçiyort mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Hocam ben 300un başına kadar gelmiştim sizin izledğiz bölümler nasıl zevkli geçiyort mu

Çok iyi gidiyor 375'de kalmıştım 389'a geldim, araya bir mecha naruto giriyor onu da oyununda bitirdiğim için pas geçtim, şu 380-389 arası muazzam gitti.
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.