Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
50
Favori
92.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.toptanci41.com/meyve-presi-portakal-narenciye-sikacagi-manuel-en-uygun-fiyat

Geçen sene burdan aldım ve gayette memnunum bence f/p ürünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

arkadaşlar gittigidiyor'dan yenimagazine adlı mağazadan cancan pro tip narenciye sıkacağı aldım. bana süpermikser marka yollamışlar. ürün hakkında bilgisi olan var mıdır? görevli aradı hatanın kendinden kaynaklandığını ürünü inceleyip almam konusunda ricacı oldu. ben kabul etmedim. sizce napayım...

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/super-mikser-ev-tipi-meyve-presi-portakal-sikacak-323949454?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250847*22324008447*58375858887*%7btype%7d*323949454*aud-347564256362:pla-374323458683&gclid=Cj0KCQiAzMDTBRDDARIsABX4AWxyZ5lxBRjTfVOFvbZ_JLVL1mLMa_fdUkw8frISDUWWurT95Z9rYOYaAl6eEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

aynısı ise iade et

Sanirim bu. Kutu icerigini de cok kurcalamak istemedim iade almazlar falan diye. Yaziklar olsun. Su yapilan sark kurnazligi

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

Kesinlikle kabul etme iade et akıllansınlar. Utanmadan birde incele kabul et demişler.

Ettim hocam. Kargoya verdim. Bu zamanda bi bitmedi gitti bu tarz cakallar. Yaban çakalları...

• Gittigidiyordan cancan profesyonel modeli aldım. Dün bir seyyar satıcı ile konuştum oda kullanıyordu. Nasıl memnunmusun dedim. 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum dedi. Geçen ay 4 ton nar alıp sıktıp derindondurucuya attım, yazın satıyorum dedi. Hepsini bunlamı sıktın dedim evet dedi aldık bakalım hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 4 Şubat 2018; 19:5:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Gittigidiyordan cancan profesyonel modeli aldım. Dün bir seyyar satıcı ile konuştum oda kullanıyordu. Nasıl memnunmusun dedim. 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum dedi. Geçen ay 4 ton nar alıp sıktıp derindondurucuya attım, yazın satıyorum dedi. Hepsini bunlamı sıktın dedim evet dedi aldık bakalım hayırlısı.

Hayırlı olsun, 1 kez alacaksın ve başın ağrımayacak bu işlerde. Doğru karar vermişsiniz ben de 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Bugün geldi. Pazara gittim bir sürü narenciye aldım. 50 kuruşa kanlı portakal buldum akşam pazarı 2 kilo sıktım 1.1 litre çıktı. Beklediğimden daha pratik çıktı. Hiç bastırmaya gerek kalmıyor, genel olarak çok memnun kaldım almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

• Cancan almak istiyorum da fiyatlar uçmuş 260-300 arasında nar için üretilen bordo renkli modeli. Adana da tavsiye edeceğiniz yer var mı veya site uygun fiyatlı?

• bende n11 kampanyasından cancan markasının profesyonel olanını aldım 265 e geldi, baya sağlam tank gibi bi makine beğendim. büyük boy nar dışarı taşıyor ama küçük orta boy narın falan ırzına geçiyor. portakaldan falan bahsetmiyorum bile
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Hocam sizdeki hangi modeli acaba?

11.11 de bunu aldım 350tl ye geldi çek ile. 11,5cm haznesi var büyük boy narlar için.

https://m.n11.com/cancan-can-can-kollu-meyve-ve-nar-sikacagi-profesyonel-yeni-tip-P81569609

• Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    bendeki profesyonel model hocam. üstteki arkadaşın foto attığından. çok memnunum bu zamana kadar neden almamışım dedirtti
  • Cancan marka ürünler 300 350 tl olmuş. Kale ve Dündar markalı ürünlerin halen 120 TL civarı fiyatları var.
    Aradaki fiyat farkına değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Cancan marka ürünler 300 350 tl olmuş. Kale ve Dündar markalı ürünlerin halen 120 TL civarı fiyatları var.
    gerek yok bence sanayi tipi narenciye sıkacağı olsun yeter (altında kendinden bardaklı olanlar değil) 6 sene önce almıştım hala ilk günki gibi bunlar aynı kalıptan çıkma bendeki kale marka aynı modelin can can kırmızı etiketlisi ile birebir aynı, cancan ufak değişiklikler yapmış mesela süzgeci aliminyumdan çeliğe geçmiş süzgeçin portakal sıktıktan sonra portakal ile beraber ele gelmesin diye kilitli mekanizma yapmış gibi
  • Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Kale nin yorumlarına bakarken aliminyumdan siyahlık akıp narenciye suyuna karıştığını okudum. Böyle bir durum yoktur herhalde. Sizinki nar sıkmaya müsait mi hocam? Modeli nedir hatırınızda varsa? Almış memnun kalmış bir kişinin tavsiyesinden ilerlemek en doğrusu.
  • quote:

Cevap için teşekkür ederim. Kale nin yorumlarına bakarken aliminyumdan siyahlık akıp narenciye suyuna karıştığını okudum. Böyle bir durum yoktur herhalde. Sizinki nar sıkmaya müsait mi hocam? Modeli nedir hatırınızda varsa? Almış memnun kalmış bir kişinin tavsiyesinden ilerlemek en doğrusu.
     NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon

resimdekinin aynısı sadece kırmızı etiketi yok benimki aliminyum süzgeçli ozaman bu süzgeçli modeller vardı şimdi bulamadım belki piyasada yoktur. aliminyum zararlı ama siyahlık akma gibi bir durum oluşmadı belki bahsi geçen yorumun sahibi süzgeci bulaşık makinasına atmıştır o zaman bu tip sorunlar kararmalar bozulmalar oluyormuş evet narı çok güzel sıkıyor alırken sanayi tipi, süzgecinin çelik olması kilitli yapıya sahip olursa daha iyi olur

• a101 de profesyonel tip sinbo 99 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam onun yorumları çok kötü. Siz aldınız mı? memnun musunuz?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    1-2 defa kullandım. çok iyi değil çok da kötü değil. n11 140 liraya satınca alayım dedim 99'a.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cancan marka ürünler 300 350 tl olmuş. Kale ve Dündar markalı ürünlerin halen 120 TL civarı fiyatları var.
    cancandan şaşmayın bence, 1 kere alır ömürlük kullanırsınız, özellikle nar sıkmak falan alet üzerinde baya baskı oluşturuyor daha evvel kıytırık kollu sıkacakları kullandım ama cancan baya dayanıklı ben kod ile geçen ay 265 e almıştım 300 lira altına kodla bulunuyorsa alın geçin bence
  • Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Hocam Kale'nin 1701 modelinin fiyatı uygun. Ama yorumları pek iyi değil. Delik eksiği ve alt hunisinin kayma durumları varmış.
    1702-1703 modelleri ev tipi kendinden hazneli. 1705 modeli kaliteli duruyor ancak fiyat 250 lere fırlıyor.

Bunun yerine gözüme master ps30 çarptı. Bir bilginiz var mı acaba?

Ya da master ps30 modelini kullanan çıkar mı aranızdan acaba?
  • Cancan dan şaşmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.