Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Şahane bir sezondu üçüncü sezon. 2 ay canım istemediği için izlemedim, pişman oldum. Müthiş keyif aldım.
    İlk 5 bölüm sıktı beni de ilerledikçe güzelleşmeye başladı 3.sezon dediğiniz gibi.

• pablo öldükten
    sonra izleyesim kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmmd.ozkan -- 2 Haziran 2018; 20:38:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.ozkan

pablo öldükten
    sonra izleyesim kaçtı
    Hocam spoiler içine almana gerek yok bizzat netflix reklamlarında gördüm Facebook'un zaten. Herifler kendisi yazıyorlar şaka gibi.
  • 4. sezondan'dan - Diego Luna&Michael Pena first look

Narcos: Mexico

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• S3-B4

Arkadaşlar şimdi ajan pena ve polisler arabada giderken, pena bir anda ve durdu bir arkadaşımı görmem lazım dedi ve bunları Gilbertoya götürdü, nası tahmin etti acaba yerini ? Bu arada ilk 2 sezona kıyasla biraz sıkıcı geçiyor, umarım ilerleyen bölümlerde açılıyodur..
  • Tüm kötülüklerin anası.
  • Kapak tasarımı güzel olmuş
  • Meksika hikayesini şimdiden merak ediyorum. Uyuşturucu çetelerinin en acımasız ve en kanlı savaşlarının yaşandığı yer anlatılacak. Kolombiya kartelleri, Meksikalılar yanında merhametli kalır. Her ay 4.000- 5.000 kişi ölüyordu bu savaşlarda. Mesela Los Zetas örgütü. Aşırı sadist ve acımasız. Liveleakte videoları mevcut. Canlı insanın yüz ve vücut derisini yüzme, bağırsaklarını çıkarma, rakip kartel yakını yaşlı kadınları ve çocuklarını balta ile parçalama videoları var.
  • Javier Penasız Narcos mu izleyeceğiz şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam kavul edelim 3.sezon ilk ikisi gibi degildi. Yani ilk iki sezon 9.8/10 ise, 3.sezon 9.6/10 puandır benim icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Javier Pena kim hocam?Bu adamsız Narcos çekildiyse Penasız da çekilir.Gerçek Narcos 2.sezon finalinde bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Javier Pena kim hocam?Bu adamsız Narcos çekildiyse Penasız da çekilir.Gerçek Narcos 2.sezon finalinde bitti.

• Hiç hoş olmamış bu durum, çok iyi karakterdi. Pedro Pascal çok iyi oynuyordu, üzücü oldu bu.
  • Meksikada görev yapan DEA Ajanı kimse onun benzeri olur. Çünkü gerçek hikaye. Ajan Pena'nın işi Kolombiyada bitti. Gerçek hikayeye sadık kalmak zorundalar.

4. sezonda Sinaloa Karteli-El Chapo anlatılacak. Çok heyecanlı bir sezon olacak. Bücürün hikayesi de çok gerilimli, ilginç ve aksiyonlu. Escobarı aratmaz.

El Chapo için yaşayan en büyük ve en güçlü uyuşturucu baronu diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoroglu -- 23 Temmuz 2018; 12:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoroglu

Meksikada görev yapan DEA Ajanı kimse onun benzeri olur. Çünkü gerçek hikaye. Ajan Pena'nın işi Kolombiyada bitti. Gerçek hikayeye sadık kalmak zorundalar.

4. sezonda Sinaloa Karteli-El Chapo anlatılacak. Çok heyecanlı bir sezon olacak. Bücürün hikayesi de çok gerilimli, ilginç ve aksiyonlu. Escobarı aratmaz.

El Chapo için yaşayan en büyük ve en güçlü uyuşturucu baronu diyorlar.
    Netflix'in el chapo dizisi tutmadı tabi narcosla arasında bütçe farkı var bakalım narcosun el chaposu tutacak mı
  • Açıkçası muhteşem bir diziydi ancak ben en çok 3.sezonu beğendim.2.sezonu izledikten sonra Pablosuz olmaz bu dizi diyen biri olarak.Ondan dolayı Penasızda 4.sezon da olabilir ancak bu sezonda yepyeni bir kadro olacak.
  • kimi görsem diyoki yaw pablo öldükten sonra izlemedim. Bir bilse diğer sezonlar daha iyi bşr bilse pablo iyi ki ölmüş.... :D
  • Arkadaş nasıl bir dizidir,çekim teknikleri,sahneler vs..bağımlı yapıyor resmen..esco zaten tam bir manyak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon 5. bölümdeyim 3'e geçerim bugün yarın içimden bi ses 3 ilk ikisi kadar aksiyonlu değil gibi diyor ama hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.