Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilk 2-3 bölüm dışı çöp.Kalan bölümleri sardırarak izledim.6 sezon içinde açık ara en kötü narcos sezonu olmuş.

İzlemeseniz de olurBunun yerine 3.sezon olarak chapo'yu çekselerdi çok daha iyi olurdu.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Çok kötü.6 sezon içinde en kötüsü....

• Bu dizi bitki sanırım sonunda final yazdı.

• chapo isteyenler var ama netflix zaten el chapo ya ayrı dizi yaptı  

https://www.imdb.com/title/tt6692188/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 17 Kasım 2021; 23:52:50 >
  • 3.sezon iyi başladı ama son bölümlere doğru tat tuz azaldı. Yine de ben beğendim fena değildi. Suç gerilim yapımlarının haatası olarak Narcos serisi türün hakkını veren en iyi seri. Türü seviyorsanız 3.sezonu da izleyin kesinlikle.

Amado'nun karizması fenaydı göründüğü sahnelerde dizinin havası değişiyor. Chepe, Pacho, Amado ve Gustavo'nun konuştuğu sahne baya iyiydi tekrar görmek güzel oldu. Vicente karakteri de iyiydi. Sezonun yıldızı kesinlikle Victor Tapia'ydı. Enedina aşkım güzelliği, seksiliği ve karizması ile gene büyüledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu izleyip bırakmıştım. Yeni sezon gelince kaldığım yerden devam edeyim dedim ama benim için hayal kırıklığı oldu narcos mexico.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s03e04

tam bizim pudracilar gibi, etrafta olan bitenler, vatandaşlar umurlarinda değil. ulan öyle çatışma mi olur, sırf aynı renk şapka diye adamı vuruyor, sonra da aa pardon bu değilmiş. cesaret falan değil, bildiğin mallık.
    içlerinden az biraz zeki olan (70 iq falan) escobar gibi yükseliyor. diğerleri çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar tutan bir diziyi niye iki sezonda sonlandırırsın ki ya şaka gibi , bu kadar rağbet göreceğini bilemediler herhalde

• mexico
    s03 final
    biraz sönük geçti
    4.sezon chapo olacak sanırım.
    bu ülke de bizden beter, mevzular bitmiyor, 25 sezon da sürse , yine yeni chapo 'lar escobar 'lar yetişcek alttan

sezon geneli puanım 7.4/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 16 Aralık 2021; 13:35:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezon çok büyük ihtimalle olmayacakmış maalesef.

• por favor kullanıcısına yanıt

üzdü  

• mexico ilk 2 sezon ne guzeldi, hele ilki müthişti, 3.sezondan 4 5 bolum izledim araya baska birseyler geldi simdi kaldıgım yerden devam etmek icimden gelmiyor, belki sezonu artık bitireyim diye bir ara bakarım.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.