Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jiraiya

İlk 2 sezonu izleyip bıraktım, çok beğendim. Merakım daha çok Escobar'ın hikayesine yönelikti, 3. sezonu izlemeli miyim?

Bende aynı.. Escobar merakından izledim çok ta beğendim lakin hiç 3. Sezona hevesim kalmadı bakmam gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Escobar yok diye bu diziyi izlememek nedir ya şaka mısınız arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon zirveydi fakat 3.sezon 2.sezondan çok daha iyi, en azından benim için öyle

• Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

Oğlunun yazdığı kitabı sipariş verdim. Birazdan oğlundan dinleyelim.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 3 Nisan 2018; 11:15:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

.

Dizi çekilirken çok eleştirmişti oğlu diziyi. Yanlış anlatılıyor eksikler var falan filan demişti. Kim ne kadar doğru söylüyor bilmek zor 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

quote:

.

Dizi çekilirken çok eleştirmişti oğlu diziyi. Yanlış anlatılıyor eksikler var falan filan demişti. Kim ne kadar doğru söylüyor bilmek zor &#128512;

Küçük bir çocuk pablonun oğluna "büyüyünce babanız gibi olmak istiyordum fakat kitabınızı okudum vazgeçtim" demiş. Oğlunun kitapda babasını sert eleştirdiğini tahmin ediyorum. Okuyup görcez.

• quote:

.

Ula oğlu nerden bilecek . bu olaylar yaşanırken o sütunu içip köşkünde ki hayvanat bahçesinde zürafa ları besliyordu .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

.

Ula oğlu nerden bilecek . bu olaylar yaşanırken o sütunu içip köşkünde ki hayvanat bahçesinde zürafa ları besliyordu .

O bilmeyecekde sen mi bilicen? Babası öldüğünde 17 yaşındaydı. Kitabın başındayım. Babasının ölümünden sonra yaşanan ihanetleri anlatıyor şuanda. Pablo ailesiyle iç içe bir insandı.

• çok övülen bu dizinin 2. sezonunu an itibariyle bitirdim, carteller arası çatışmalar vs iyi olmuş ama çok kırpılan gerçekler var Abd tarafından aranırken beyaz saray önünde foto çektirmesi gibi, Escobar parayı ülkesi için harcamak yerine Abd ile anlaşsaydı bugün çok farklı bir konumda olurdu uyuşturucu halen var, son olarak Escobar'ı oynayan aktör efsane oynamış son bölümlerde adama acıyorsunuz.

3. sezonu izlemem gibi geliyor, sanırım biz cia her yerdeyiz temalı bir diziye dönüştü, Breaking bad başlayayım o da çok övülüyor.
  • Abd ile anlaşması imkansızdı bence hocam.Zaten dizide de geçiyor milletvekili olmak için meclise girdiği yıllarda, beni başkan yapın ülkenin dış borçlarını bitireyim diyordu. benim görüşüm Abd'den nefret ediyordu Pablo.

Ayrıca Abd tarafından kullanıldığını da düşünüyorum . Dağdaki komunist gerillalarla savaş halindeydi . O savasta kesinlikle Abd destek olmuştur Pabloya. Daha fazla kullanmak, kontrol altında tutmak istediğinde buna izin vermedi ve peşine düştüler.
  • bir önceki mesajmında 3. sezonu izlemem dedim ama o da iyiymiş, pablo gibi mekan basalım adam tarayalım olayı yok daha çok işi şantajla hallediyorlar ayrıca salazar diye bir hatun var taş.
  • 4 sezon ne zaman beyler bilgisi olan var mi

• Cast açıklanmış;

Oyuncular: Diego Luna, Michael Pena, Tenoch Huerta, Joaquin Cosio, Jose Maria Yazpik, Teresa Ruiz ve Alyssa Diaz

Yönetmenler: Amat Escalante, Alonso Ruizpalacios ve Andi Baiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Cast açıklanmış;

Oyuncular: Diego Luna, Michael Pena, Tenoch Huerta, Joaquin Cosio, Jose Maria Yazpik, Teresa Ruiz ve Alyssa Diaz

Yönetmenler: Amat Escalante, Alonso Ruizpalacios ve Andi Baiz.
    Yeni sezon ne zaman hocam :)

• Evet arkadaşlar 4. sezon tarihi belli oldu mu? Bilen birisi söylerse sevinirim. Heyecanla bekliyoruz
  • 3.sezon çok sıkıcı gelmedi mi size de? 5. bölümdeyim bitsin diye bakıyorum bir an önce.
  • Şahane bir sezondu üçüncü sezon. 2 ay canım istemediği için izlemedim, pişman oldum. Müthiş keyif aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

3.sezon çok sıkıcı gelmedi mi size de? 5. bölümdeyim bitsin diye bakıyorum bir an önce.
    Mükemmeldi bence, 1 dakika bile sıkılmadım.

• 3. Sezon 1. sezonla yarışır bence. Çok güzeldi.
  • 3. sezon bence de en iyisi olabilir. Ama kadro değişikliğinden dolayı 4. sezondan aynı etkiyi beklemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.